Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Назар Іваненко “Toptal, як альтернатива фріланс біржам”

374 views

Published on

Сайт конференції - http://freelance.lviv.ua
Група в Linkedin - http://bit.ly/LFCLin
Група в Facebook - http://bit.ly/LFCFac

Published in: Business
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Назар Іваненко “Toptal, як альтернатива фріланс біржам”

 1. 1. Ексклюзив для кращих
 2. 2. Що ми вміємо? Типовий фрілансер має певну кваліфікацію в своїй області (програмування) та вільний час, який може витратити для застосування своїх вмінь з метою отримання прибутку. Пролансер — цу фрілансер, що має високу кваліфікацію в своїй області, багато вільного часу та готовий зробити фріланс своїм основним джерелом прибутку.
 3. 3. Що ми не вміємо? ● Зазвичай ми не є експертами з маркетингу, не завжди вміємо та любимо торгуватися. ● Позиції відкривають як професіонали, так і початківці. Кожен потенційний клієнт вимагає персонального підходу. ● На одну позицію претендують дуже різні за кваліфікацією та вимогами кандидати. Як виділитись серед десятків інших? ● Як орієнтуватись в цьому хаосі? Типовий сценарій, коли спілкуючись з потенційним замовником доводиться погодитись на (значно) нижчу комперсацію, ніж очікувана.
 4. 4. Що таке toptal? ● Toptal - це мережа 1000+ кращих розробників, що мають найвищу кваліфікацію в широкому сректрі технологій - JavaScript, PHP, MongoDB, Node.js, iOS, SQL та інших. ● Toptal часто працює з такими комраніями як Airbnb, Artsy, IDEO, Pfizer, JPMorgan, Gucci, The Onion, а такж з хедж фондами, університетами, etc. ● Багато компаній звертаються до Toptal за допомогою знаючи, що Toptal пропонує розробників найвищої кваліфікації з Аргентини, Бразилії, Хорватії, Нової Зеландії, Італії, Канади, Росії, України та інших.
 5. 5. Принципова різниця Що пропонує Toptal своїм розробникам: ✓ встановлюйте свої власні погодинні ставки ✓ вибирайте проекти, які вас зацікавили ✓ працюйте з чудовою командою ✓ працюйте де завгодно, коли завгодно не переймаючись пошуком клієнтів, контролем оплати, оцінками вартості проету, etc. Що очікують від вас: ✓ висока кваліфікація ✓ сумлінна праця
 6. 6. Процес відбору Для того, щоб приєднатися до Toptal необхідно підтвердити свою кваліфікацію. Процес відбору включає чотири кроки: 1. Інтерв'ю для першого знайомства, та тестування знання англійської мови 2. Обмежений в часі автоматизований тест на програмування 3. Технічне інтерв'ю з представником Toptal 4. Невеликий тестовий проект Процес тестування не є простим і спрямований на виявлення творчих програмістів, що вміють долати нові та складні проблеми.
 7. 7. Переваги співпраці з Toptal ● Штатні спеціалісти Toptal створять профайл та допоможуть підкреслити сильні сторони ● Потенційні замовники проходять попередній розгляд: ✓ відповідність критеріям, професіоналізм, здатність працювати віддалено ✓ технічна оцінка, оцінка потенціалу проекту ● Кожен розробник має куратора, котрий допоможе підібрати проект та пройти співбесіду. В процесі виконання проекту куратор вирішить всі питиння, що можуть виникнути
 8. 8. Блоги розробників Будь хто з членів спільноти Toptal може публікувати статті в блозі. Для цього досить проявити ініціативу та запропонувати статтю. Команда редакторів, дизайнерів, технічних екпертів допоможе створити професійний текст, додати ілюстрації та опублікує статтю в блозі. Статистика показує, що публікація статті у блозі підвищує шанс одержати контракт в 4 рази. Зазвичай після публікації автор отримує велику кількість запитів про доступність та може вибрати роботу собі до смаку.
 9. 9. Спільнота Toptal Спільнота Toptal швидко зростає завдяки глобальній соціальній роботі. Проводяться різноманітні заходи з метою об'єднати існуючу спільноту та залучити нових членів: • збори місцевої спільноти - вечері, "щасливі години", виїзди на природу • іноваційні заходи (спрямовані на вивчення нового, обмін думками, хакатрони) • різноманітні конференції спонсоровані Toptal, щомісячні семінари з провідними доповідачами Основною метою є об'єднати найбільш талановитих розробників з усього світу та надати можливість вільно ділитися знаннями та досвідом в мережі Toptal та в технічних спільнотах у всьому світі
 10. 10. http://www.toptal.com toptal.ukraine nazar.ivanenko@toptal.com n.ivanenko Назар Іваненко

×