Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Darmowe przelewy z karty kredytowej w ING

387 views

Published on

banki

Published in: Economy & Finance
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Darmowe przelewy z karty kredytowej w ING

  1. 1. Darmowe przelewy z karty kredytowej w INGING Bank Śląski nadal nie będzie pobierał prowizji za przelewy z kartykredytowej. Bank zdecydował o przedłużeniu zwolnienia z opłaty dlaklientów indywidualnych do końca 2013 roku.Przelewy z karty kredytowej to dla klientów łatwy i szybki sposób nauregulowanie zobowiązań, zwłaszcza w przypadku chwilowego brakugotówki, czy środków na koncie. Takie transakcje cieszą się dużąpopularnością wśród klientów. Zdajemy sobie sprawę, ze cena ma tutajznaczenie, dlatego zdecydowaliśmy o przedłużeniu zwolnienia z opłaty zatakie transakcje do końca 2013 roku – powiedziała Barbara Borgieł–Cury,Dyrektor Departamentu Detalicznych Produktów Płatniczych i Kart w INGBanku Śląskim.Zgodnie z obowiązującą Tabelą Opłat i Prowizji dla klientówindywidualnych, opłata za przelew w ciężar karty kredytowej wynosi 2%kwoty przelewu minimum 5 zł. Zwolnienie z tej opłaty funkcjonuje w INGBanku Śląskim od początku wdrożenia usługi, czyli od września 2009 rokui dotyczy przelewów dokonywanych przez system bankowości internetowejING BankOnLine z rachunku następujących kart kredytowych: kartakredytowa Visa, karta kredytowa MasterCard, Złota karta kredytowa Visaoraz Platynowa karta kredytowa. Klient może wykonać przelew nadowolny rachunek. Bank nalicza odsetki za dokonany przelew od momenturozliczenia transakcji na rachunku karty do dnia spłaty zadłużenia z tytułuprzelewu.Wszystkie karty kredytowe oferowane w ING Banku Śląskim to kartynowoczesne, wypukłe, wyposażone w mikroprocesor.Do każdej z kart bank udostępnia bezpłatny pakiet ubezpieczeń. Wramach usług dodatkowych do karty klient może skorzystać zprzypomnienia o zbliżającym się terminie spłaty oraz automatycznejspłaty zadłużenia. ING Bank Śląski wprowadził szereg udogodnień wzakresie korzystania z kart kredytowych, w tym nadawanie przezużytkownika karty własnego kodu PIN za pośrednictwem systemubankowości elektronicznej ING BankOnLine lub drogą telefoniczną orazmożliwość zmiany kodu PIN w bankomatach ING Banku Śląskiego.Ponadto, płacąc kartami kredytowymi klienci zbierają punkty w programiebankujesz-kupujesz.Serwis Gazetaprawna.pl, w publikacji Przelew z karty kredytowej. Czy tosię opłaca, z 7 września br., uznał przelewy z kart kredytowych ING BankuŚląskiego za najbardziej opłacalne.
  2. 2. Źródło: ING Bank ŚląskiWięcej informacji na temat oferty ING Banku Śląskiego znaleźć można wportalu Informacjakredytowa.com

×