Lojra me makina
Te pelqen te ngaseshmakinen me 200km/ore dhe te mos e kesh problemin te policia   rrugore?????
Ka nje menyre.... Luaj lojen e "shoferitpijanec" nga kompjuteri.Kliko per te luajtur lojen
Lojra te tjera do i gjeni te www.Lojra.MEBeji like faqes sone ne   facebook !!!
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Lojra me makina

2,839 views

Published on


http://lojra.me

Luani me mijera lojra online falas. Do te gjeni lojra te ndryshme si;
lojra, lojra me, lojra me makina, lojra me kerr, lojra me barbi, lojra shqip, lojra me shah, lojra me winx, lojra me naruto, lojra seksi, lojra me bilardo, lojra me karate, lojra me arme, lojra me naruto, lojra me gokun, lojra pa pare, lojra falas, lojra online,

Published in: Self Improvement
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
2,839
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
2
Actions
Shares
0
Downloads
5
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Lojra me makina

 1. 1. Lojra me makina
 2. 2. Te pelqen te ngaseshmakinen me 200km/ore dhe te mos e kesh problemin te policia rrugore?????
 3. 3. Ka nje menyre.... Luaj lojen e "shoferitpijanec" nga kompjuteri.Kliko per te luajtur lojen
 4. 4. Lojra te tjera do i gjeni te www.Lojra.MEBeji like faqes sone ne facebook !!!

×