Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Prostředek na mytí nádobí cz tianDe

373 views

Published on

Published in: Health & Medicine
  • Login to see the comments

  • Be the first to like this

Prostředek na mytí nádobí cz tianDe

  1. 1. Místo chemie z továren – „mýdlo“ ze stromů. Mycí prostředek na nádobí na základě mýdlových ořechů.
  2. 2. Saponiny- přírodní alternativa povrchově aktivních látek.
  3. 3. Mycí prostředek na základě saponinů Mycí prostředek na základě syntetických PAL Snadno a zcela se smývá s nádobí Aby úplně spláchnout mycí prostředek s nádobí nezbytné asi 100 oplachování! 100 gr. PAL zabije koně během 24 hodin.
  4. 4. Mycí prostředek na základě mýdlových ořechů Mycí prostředek na základě PAL Při vniknutí do zažívacího traktu bez újmy na zdraví. Při vniknutí do zažívacího traktu má toxické účinky na organizmus.
  5. 5. Mycí prostředek na základě mýdlových ořechu Mycí prostředek na základě PAL Nezpůsobuje alkalickou reakci, nedráždí a nevysušuje pokožku. Způsobuje alkalickou reakci vysušuje a dráždí pokožku.
  6. 6. Složení prostředku na mytí nádobí Ekosféra  Kokoglyukozidy – Bezpečný, na 100 % biologický odbouratelná PAL Citrónový olej – aroma, antiseptik Kyselina citrónová – přírodní konzervační látka Euksil - «zelená» konzervační látka
  7. 7. Myjte a bud´te zdraví! www.tiande.ru

×