Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Idejas no Pasaules lielākās mācību stundas Latvijā

3,099 views

Published on

Idejas no Starptautiskās izglītības akcijas "Pasaules lielākā mācību stundas" Latvijā, 2017.

Published in: Education
 • DOWNLOAD FULL BOOKS, INTO AVAILABLE FORMAT ......................................................................................................................... ......................................................................................................................... 1.DOWNLOAD FULL. PDF EBOOK here { https://tinyurl.com/y6a5rkg5 } ......................................................................................................................... 1.DOWNLOAD FULL. EPUB Ebook here { https://tinyurl.com/y6a5rkg5 } ......................................................................................................................... 1.DOWNLOAD FULL. doc Ebook here { https://tinyurl.com/y6a5rkg5 } ......................................................................................................................... 1.DOWNLOAD FULL. PDF EBOOK here { https://tinyurl.com/y6a5rkg5 } ......................................................................................................................... 1.DOWNLOAD FULL. EPUB Ebook here { https://tinyurl.com/y6a5rkg5 } ......................................................................................................................... 1.DOWNLOAD FULL. doc Ebook here { https://tinyurl.com/y6a5rkg5 } ......................................................................................................................... ......................................................................................................................... ......................................................................................................................... .............. Browse by Genre Available eBooks ......................................................................................................................... Art, Biography, Business, Chick Lit, Children's, Christian, Classics, Comics, Contemporary, Cookbooks, Crime, Ebooks, Fantasy, Fiction, Graphic Novels, Historical Fiction, History, Horror, Humor And Comedy, Manga, Memoir, Music, Mystery, Non Fiction, Paranormal, Philosophy, Poetry, Psychology, Religion, Romance, Science, Science Fiction, Self Help, Suspense, Spirituality, Sports, Thriller, Travel, Young Adult,
     Reply 
  Are you sure you want to  Yes  No
  Your message goes here
 • Be the first to like this

Idejas no Pasaules lielākās mācību stundas Latvijā

 1. 1. L I E L I S K A S I D E J A S N O P A S A U L E S L I E L Ā K Ā S M Ā C Ī B U S T U N D A S 2 0 1 7
 2. 2. VAIRĀKI ILGTSPĒJĪGAS ATTĪSTĪBAS MĒRĶI C I LV Ē K I , P L A N Ē TA , L A B K L Ā J Ī B A , M I E R S , S A D A R B Ī B A
 3. 3. Salacgrīvas vidusskolas 4. klasē uzdevums – izdomāt, ko varētu visa grupa pagatavot no saviem atnestajiem augļiem un dārzeņiem. Bet katrai grupai iespēja izvēlēties vēl vienu papildus dārzeni no skolotājas šķīvja (riekstu ķirbi, melno rutku, kolrābi, burkānu, lokus).
 4. 4. Slokas pamatskolas pagalmā veidoja klases kopējo brokastu šķīvi, sadalot to pa pārtikas izcelsmes valstīm vai reģioniem.
 5. 5. Rīgas Valda Avotiņa pamatskolā – attīstības centrā stunda noslēdzās šādi: «Noliekam kājas plecu platumā. Paceļam augšā rokas un pašūpojamies kā smagas rudzu vārpiņas augusta mēnesī. Uz vienu pusi, uz otro pusi, uz priekšu. Nolaižam rokas lejā. Nomierināmies. Ieelpojām un lēnām paceļam rokas gar sāniem, sveicinot sauli. Nolaižam rokas reizē ar izelpu. Pasmaidām.»
 6. 6. Salacgrīvas vidusskolas 2.a klasē skolēni aicināti cienāties ar salātiem. Ēd atbildīgi! – liec uz šķīvīša tik cik spēj apēst, lai nerodas ēdiena pārpalikumi.
 7. 7. Riebiņu vidusskolā iepazīts Latgales kulinārais mantojums un diskutēts par tā saglabāšanu mūsdienās.
 8. 8. Salacgrīvas vidusskolas 2. b klasē skolēni devās uz nēģu taci pie pazīstamā zvejnieka Aleksandra Rozenšteina. Tur skolēni tiek iepazīstināti ar nēģu ķeršanu un pagatavošanas veidiem.
 9. 9. Priekules vidusskolā iepazīts gan vietējās kafejnīcas “Ikars” piedāvājums un darbinieku ikdiena, gan izzinātas vecmāmiņu receptes un ikdienā lietotās pārtikas sastāvs.
 10. 10. Pļaviņu novada ģimnāzijā skolotāja pastāstīja par Fairtrade, kas ir marķējums produktiem, kurā tiek ievēroti tādi principi kā godīga atlīdzība, iespējama priekšapmaksa, produkts lielveikalos nonāk bez starpniekiem, tādejādi izvairoties no nevajadzīgā sadārdzinājuma, un ražošanas procesā tiek ievērotas darbinieku tiesības.
 11. 11. Pļaviņu novada ģimnāzijā iepazītas biotehnoloģijas un tradicionālo ēdienu gatavošanas ceļš.
 12. 12. Pelču speciālā internātpamatskolas - attīstības centra skolēni apmeklēja zivju audzētavu "Pelči", kur iepazinās ar zivju attīstības ciklu un to palaišanu upē "Venta". Meistarklasēs skolēni apguva un izmēģināja prasmes, gatavojot ēdienus pēc senām un mūsdienu receptēm.
 13. 13. Privātās vidusskolas “Patnis” skolēni iepazīst Centrāltirgus piedāvājumu, veic un analizē savus pirkumus.
 14. 14. Olaines 2. vidusskolā tika noskaidrots, vai cilvēks ir tas, ko viņš ēd, pētīts ikdienā patērētais uzturs, kā arī uzzināts, ko skolas pusdienās ēd bērni visa pasaulē.
 15. 15. Privātās vidusskolas “Patnis” skolēni mēra leņķus dabā! Stundā rasta sasaite starp matemātikas uzdevumiem un dabas bagātībām.
 16. 16. Rīgas Hanzas vidusskolas skolēni viesojas Riga TV 24, kur klātienē vēro šova „La Dolce Vita. Ar Roberto” tapšanu!
 17. 17. Olaines 2. vidusskolā kulinārais mantojums iepazīts līdztekus māla vēstures stāstu un praktisko īpašību izzināšanai.
 18. 18. Olaines 2. vidusskolā tika meklēta atbilde uz allaž aktuālo jautājumu: Cik maksā šķīvis boršča?
 19. 19. Mālpils internātpamatskolā tika diskutēts par to, kādi graudaugi tiek audzēti Latvijā, ko var gatavot no šiem graudaugiem, kāda ir skolēnu pieredze un kāds ieguvums ir no tā, ka biežāk izmantojam Latvijas pārtikas produktus?
 20. 20. Kurš teicis, ka par pārtiku nevar runāt datorikas nodarbībās? Laurenču sākumskolā veidotas kustīgās bildes (.gif) un reklāmas par atbildīgu patēriņu un labu veselību.
 21. 21. Lubānas vidusskolā notika Pasaules lielāko mācību stundu cikls „Pārtikas vērtība Lubānā, Latvijā un pasaulē”, kura laikā skolēni ieguva izpratni par pārtikas nevienlīdzīgu sadali pasaulē un apzinājās katra iespējas saudzīgāk un jēgpilnāk ikdienā izmantot pārtiku. Nodarbību laikā skolēni iepazina Ilgtspējīgas attīstības mērķus, uzzināja par ģimenes ēdienkarti dažādās pasaules valstīs un Latvijā, kā arī prezentēja kopīgi ar ģimeni sagatavoto domu karti „Manas ģimenes superprodukts, radīts Latvijā”.
 22. 22. Kuldīgas centra vidusskolā skolēni tika aicināti pārdomāt, vai mēs katrs un mūsu ģimenes ikdienā un globālā skatījumā aizdomājamies par to, ka katram ēdienam ir savs stāsts.
 23. 23. Jūrmalas PII “Zvaniņš” grupiņas "Mārītes" un "Bitītes" apguva pārtikas produktu lietderīgu izmantošanu, iepazina veselīgu uzturu, kā arī atkritumu samazināšanas iespējas.
 24. 24. Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikumā audzēkņi iepazina materiālā un nemateriālā kultūras mantojuma saskares punktus, kā arī pētīja tūrisma datu korelāciju. Īpaša uzmanība tika pievērsta gan Kuldīgas arhitektūras mantojumam, tādēļ, ka Kuldīgas vecpilsēta Ventas senlejā ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma Latvijas nacionālajā sarakstā, gan senu latviešu ēdienu recepšu un gatavošanas tradīciju izzināšanai.
 25. 25. Arī paši mazākie ir spēruši savus pirmos soļus Ilgtspējīgas attīstības mērķu izzināšanā Jūrmalas PII "Zvaniņš" stundā “Rudentiņš bagāts vīrs”. Grupiņa "Taurenīši" guva priekšstatu par veselīgu dzīvesveidu un priekšrocībām, kuras sniedz pašu audzēti dārzeņi, kopīgi pagatavojot un degustējot salātus. Bērni arī uzzināja par ilgtspējīgu pārtikas patēriņu un pārtikas atkritumu pārstrādi, pagatavošanā izmantotās dārzeņu sēklas un mizas nogādājot komposta kaudzē.
 26. 26. Pele Pīka uzrunā bērnus doties pastaigā, atrast un salasīt pīlādžu ogas. Pārrunā, kā cilvēks var izmatot pīlādžogas. Jūrmalas PII "Zvaniņš" audzēkņi uzzina par auga ārstnieciskajām īpašībām un par iespēju izmantot vietējo, lokālo, brīvā dabā augošu augu.
 27. 27. Jelgavas Valsts ģimnāzijā iepazīts šķīvja stāsts un diskutēts par veselīgu uzturu un tā lomu veselības saglabāšanā un aktīva dzīvesveida nodrošināšanā.
 28. 28. Jaunmārupes pamatskolas skolēni jau vasarā bija savākuši ārstniecības augus un izveidojuši herbāriju, bet septembrī klasē prezentēja darbu pārējiem klases biedriem. Lai izzinātu vairāk par ārstniecības augu ievākšanu, uzglabāšanu un to ārstnieciskajām īpašībām, skolēni tikās ar dr. A.Tereško. Vēlāk tika izveidota zāļu tējas izstāde.
 29. 29. Daugmales pamatskolas skolēni devas uz tuvējo pārtikas veikalu, lai izpētītu, vai veikalā atrodami produkti ar godīgās tirdzniecības marķējumu. Diemžēl augļu nodaļā netika atrasti nevieni augļi ar godīgās tirdzniecības marķējumu, tāpat arī saldumu nodaļā, tomēr grupas, kas devās pie kafijas un tējas stendiem pēc ilgas meklēšanas atrada godīgās tirdzniecības marķējumus.
 30. 30. Jūrmalas PII "Zvaniņš" audzēkņi darbojas praktiski: dodas ekskursijā uz privātmāju, kuras teritorijā salasa ābolus grozā. Pēcāk tos mazgā un tīra, mizas liek uz cepampapīra žāvēšanai.
 31. 31. Daugavpils Vienības pamatskolā notika vecāku anketēšana. Tajā piedalījās 70 skolēnu vecāki, atbildot uz šādiem jautājumiem:
 32. 32. Daugavpils Saskaņas pamatskolas 5. – 9. klašu skolēni iepazina visus 17 ANO Ilgtspējīgas attīstības mērķus un meklēja risinājumus to īstenošanai, caurvijot tos ar ikdienišķiem piemēriem un gūstot iedvesmu un pārliecību to īstenošanai.
 33. 33. Daugavpils 10. vidusskolas 3. b klases skolēni iepazinās ar jēdzienu „veselīgs uzturs”, guva priekšstatu par pārtikas patēriņu pasaulē un iepazīstināja citus ar sava šķīvja stāstu.
 34. 34. Daugavpils Krievu vidusskolas - liceja skolēni pētīja pārtikas iepakojumu un domāja, kā katrs var palīdzēt saglabāt dabu un savu veselību. Vēlāk, kad visi noskatījās interviju ar uztura speciālistu Lieni Sondori un šefpavāru Normudu Baranovski, skolēni aizpildīja anketu, analizējot savus paradumus.
 35. 35. Daugavpils 10. vidusskolas skolēni prezentēja savus mākslas darbus un sprieda par šādiem jautājumiem: Cik veselīgs ir uzzīmētais ēdiens? Vai šis ēdiens iederas veselīgā dzīvesveidā vai nē un kāpēc? Vai veselīgs dzīvesveids sekmē ilgtspējīgu attīstību uz planētas? Vai Latvijas kulinārais mantojums ir vērtība?
 36. 36. Brocēnu vidusskolā stundas mērķis bija pievērst uzmanību tam, ko paši ēd skolas pusdienu laikā, cik atbildīgi izvēlas ēdienu. Skolēni tikās ar SIA „Brocēnu ceļš” Ēdināšanas nodaļas vadītāju Zigmundu Isadu, kas atbildēja uz skolēnu sagatavotajiem jautājumiem, piemēram, kur izejvielas ir ražotas, kā ēdiens tiek pagatavots, kas ar pārtiku notiek, ja tā nonāk atkritumos u.c.
 37. 37. Daugavpils Krievu vidusskola - licejs skolēni uzzināja, kādus veselīgus produktus viņi var pagatavot patstāvīgi un paņemt līdzi uz skolu, kā arī apkopoja un sastādīja recepšu ģeogrāfisko karti.
 38. 38. 2. MĒRĶIS:I Z S K A U S T B A D U , PA N Ā K T PĀ R T I K A S N O D R O Š I N Ā J U M U U N U Z L A B O T U U Z T U R U , V E I C I N ĀT I L G T S P Ē J Ī G U L A U K S A I M N I E C Ī B U
 39. 39. Daugavpils 11. vidusskolā tēmai tika veltīta vesela konference! Skolēni prezentēja pētījumus par veselīgu uzturu un drošu pārtiku Latvijā un citās Eiropas Savienības valstīs, kā arī iespējas saglabāt tautas tradīcijas un popularizēt nacionālos ēdienus. Pēc prezentācijām skolēni praktiski pielietoja iegūtās zināšanas, pētot produktu iepakojumus, gatavojot un degustējot Latvijas kulināro mantojumu.
 40. 40. Jelgavas Valsts ģimnāzijas jaunieši izveidojuši mēmes par pārtikas pieejamības un resursu izšķērdēšanas problēmām.
 41. 41. Rīgas Valsts 2. ģimnāzijā skolēni piedalās stundā “Ēšanas tradīciju ģeogrāfija pasaulē” un iepazīst ēšanas tradīciju jēdzienu un izpausmes: kā ēšana saistīta ar vidi un teritoriju, kurā etnoss dzīvo, kā ēšanas tradīcijas mainās laika gaitā u.c.
 42. 42. Starppriekšmetu saikne? Ozolnieku vidusskolas stundā tika veicināta izpratne par neveselīgo našķu un ilgtspējīgu, veselīgu un tradicionālo kārumu patēriņu ikdienā, izmantojot matemātikas, sociālo zinību un vācu valodas caurviju zināšanas un prasmes.
 43. 43. Daugavpils 12. vidusskolā stunda sākas ar izvēli: vilkābeles auglis vai kartupeļu čipsi? Izvēle jāpamato!
 44. 44. Daugavpils Saskaņas pamatskolā skolēni analizēja un izvērtēja pārtikas produktu īpašības, nosakot, kuri no tiem ir veselīgi un nepieciešami organisma veselībai, bet pie kuriem labāk apstāties un teikt STOP!
 45. 45. Veselīgais un tradicionālais uzturs apspēlēts un apdziedāts Daugavpils Vienības pamatskolas 1., 2. un 3. klases stundās – gan iepazīstot latviešu tautas teikas un mīklas par kartupeļiem, gan ejot rotaļās (“Ābolkoks- āboljoks”), gan arī noskaidrojot, kas ir veselīgs uzturs un kā samazināt pārtikas atkritumus!
 46. 46. Ozolnieku vidusskolas 4.klases skolēni izveidojuši veselīgas un neveselīgas pārtikas plakātus
 47. 47. 3. MĒRĶIS: N O D R O Š I N ĀT V E S E L Ī G U D Z Ī V I U N S E K M Ē T L A B K L Ā J Ī B U J E B K U R A V E C U M A C I LV Ē K I E M
 48. 48. Privātā vidusskola "Patnis" rīkoja nodarbību „Rudens sezonālie sakņaugi”. Skolēni atpazina rudens sezonālos sakņaugus, izmantojot redzes, garšas, smaržas maņas un tos vizualizēja zīmējuma formā.
 49. 49. Liepājas A. Puškina 2. vidusskolas skolēni stundā „Veselīgs uzturs - mūsu dzīves pamats” īpaši pievērsās 3. Ilgtspējīgas attīstības mērķim – Laba veselība.
 50. 50. Kuldīgas Centra vidusskolas 10. klases skolēni iepazinās ar ANO Pārtikas un lauksaimniecības organizācijas rakstu par nākotnes pārtikas tendencēm pasaulē. Kāpēc vaboles, kāpuri un lapsenes var kļūt par nozīmīgu pārtikas daļu? Savukārt 4. klases skolēni meklēja atbildi uz jautājumu: Kas raksturo veselīgu dzīvesveidu?
 51. 51. Daugavpils Vienības pamatskolā skolēni uz līmlapiņām uzraksta faktorus, kas ietekmē cilvēka veselību, iepazīstinot citus. Tās tiek pieliktas uz sienas – aplūkošanai visiem un tālākām diskusijām.
 52. 52. Daugavpils Vienības pamatskolas skolēni tiek iepazīstināti ar veselīgā uztura piramīdu, tās nozīmi un nepieciešamību.
 53. 53. Cēsu Pilsētas vidusskolas 6. klasē notika stunda „Cukurs mūsu uzturā”. Nodarbības laikā skolēni noskatījās dokumentālo filmu “Cukura saldums un posts”, kurā tika atklāta cukura pārmērīgas lietošanas negatīvā ietekme uz cilvēku veselību.
 54. 54. Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskolas skolēni, izmantojot „prāta vētras” un „vārda mākoņa” metodes veido vārdu banku labai veselībai un veselīgam dzīvesveidam: ĒD KUSTIES SMAIDI
 55. 55. 7. MĒRĶIS:N O D R O Š I N ĀT V I S I E M P I E K Ļ U V I U Z T I C A M A I , I L G T S P Ē J Ī G A I U N M Ū S D I E N Ī G A I E N E R Ģ I J A I PA R P I E E J A M U C E N U
 56. 56. Slampes pagasta Zemgales vidusskolas skolēni iepazinās ar 17 ANO ilgtspējīgas attīstības mērķiem, diskutēja par veselīgu dzīvesveidu, ēdot pašmāju ābolus, kā arī secināja, ka 7. mērķis par atjaunojamo enerģiju nemaz nav tik nesasniedzams, jo paši ieguva elektrību no pārtikas atkritumiem (apēsto ābolu serdēm) pietiekamā daudzumā, lai sāktu spīdēt LED lampiņa.
 57. 57. 11. MĒRĶIS:PA D A R Ī T P I L S Ē TA S U N A P D Z Ī V O TA S V I E TA S I E K Ļ A U J O Š A S , D R O Š A S , P I E L Ā G O T I E S S P Ē J Ī G A S U N I L G T S P Ē J Ī G A S
 58. 58. Jebkura nozare papildus savam ikdienas darbam nodarbojas ar statistiku. Arī tūrisma nozarē tiek veikta dažādu datu apkopošana, interpretēšana un analīze. Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma stundā tika pārrunāts, kas ietekmē rādījumus Kuldīgas vecpilsētā, tostarp analizēti UNESCO mantojuma sarakstā iekļauto vietu apmeklējuma rādītāji.
 59. 59. 12. MĒRĶIS: N O D R O Š I N ĀT I L G T S P Ē J Ī G U S PAT Ē R I Ņ A PA R A D U M U S U N R A Ž O Š A N A S M O D E Ļ U S
 60. 60. Vilces pamatskolā skolēni izpētījuši, kādus pārtikas produktus A.Čaks piemin savā dzejā, izveidojuši plakātu un atraduši cepumu recepti.
 61. 61. Robežnieku pamatskolā tika organizēta sēņu izstāde. Skolotājus vairāk interesēja ēdamās, bet skolēnus – indīgās sēnes. Visvairāk jautājumu bija par retāk sastopamām sēnēm. Pēc izstādes visi interesenti labāk orientējās sēņu daudzveidībā.
 62. 62. Rīgas Hanzas vidusskolas 3. klases skolēni izstāsta, kā aizpildījuši darba lapu „Katram šķīvim savs stāsts” un secina, kādus produktus viņi visbiežāk lieto uzturā, kuru ražotāju produktus tie visbiežāk izvēlas, kādās ražotnēs tie varētu būt ražoti un kādi varētu būt darbinieku darba apstākļi. Savukārt 2. klases skolēni izvērtējuši dažādus iepakojuma veidus, analizējuši to nepieciešamību un iespēju izmantot otrreiz vai pārstrādāt; - pievērsuši uzmanību lietām, ko katrs pats var mainīt savā ikdienā ilgtspējīga patēriņa veicināšanai.
 63. 63. Preiļu Brīvās skolas skolēni viesojās bioloģiskajā zemnieku saimniecībā, kurā iepazina bioloģiskās saimniecības darbības principus, piena un tā produktu ražošanu
 64. 64. Ozolnieku vidusskolas 8.klases skolēni, balstoties uz ekonomiskiem apsvērumiem un veselīga dzīvesveida pamatprincipiem, izvērtēja savus ēšanas paradumus un pārtikas produktus. Nodarbības laikā skolēni izveidoja kolāžas un prezentācijas, kurās atspoguļoja savu izpratni par veselīgu uzturā produktu ražošanu
 65. 65. Olaines 1. vidusskolā skolēni tika iepazīstināti ar to, cik svarīgi ir dzīvot atbildīgi un taupīgi. Ekoskolas jaunākie dalībnieki stāstīja par bezatbildīgu attieksmi pret pārtiku un tās sekām. Viesos bija ieradies «Repair cafe Rīga» pārstāvis, «Zero Waste» kustības dalībnieks Aarons Tolands. Viņš dalījās ar savu pieredzi atkritumu samazināšanas jomā.
 66. 66. Kuldīgas Centra vidusskolas skolēni iepazina simetriju apkārtējā vidē un veidoja latvju rakstus, izmantojot simetriju. Skolēni apmeklēja tautas lietišķās mākslas studiju ”Varavīksne” un tikās ar audējām.
 67. 67. Kuldīgas Centra vidusskolas 7. a klases skolēni izvērtēja savas ēdienreizes un pārtiku, kas tiek lietota ikdienā, un radīja alternatīvas saskaņā ar globālajiem attīstības mērķiem.
 68. 68. Kuldīgas Centra vidusskolas stundas «Kas mūsu somās līdzi uz skolu?» mērķis bija veidot atbildīgu attieksmi pret apkārtējo vidi, resursu taupīšanu un otrreizējo pārstrādi. Skolēni iepazīstināja savus klasesbiedrus ar savas skolas somas saturu un noteica, kuras no lietām ir iespējams pārstrādāt.
 69. 69. Kuldīgas Centra vidusskolas 3. klases skolēni izveidoja vitamīnu sienu, izprata vitamīnu nozīmību un uzzināja, kādi produkti satur organismam nepieciešamos vitamīnus.
 70. 70. Jelgavas Valsts ģimnāzijas skolēni noskaidroja atbildīgas iepirkšanās nozīmi ANO ilgtspējīgas attīstības mērķu sasniegšanā un izveidoja ieteikumus, kas jāievēro, lai veicinātu ilgtspējīgu pārtikas patēriņu.
 71. 71. Cēsu Pilsētas vidusskolas 10. klases skolēni apzināja savu vienas dienas ēdienkarti, izpētīja pārtikas saturā esošās olbaltumvielas, taukus, ogļhidrātus un kalorijas, kā arī pētīja sava uztura atbilstību veselīga uztura pamatprincipiem.
 72. 72. 13. MĒRĶIS: V E I K T S T E I D Z A M U S PA S Ā K U M U S , L A I C Ī N Ī TO S P R E T K L I M ATA PĀ R M A I Ņ Ā M U N TO I E T E K M I
 73. 73. Privātajā vidusskolā "Patnis" skolēni uzzināja par palmu eļļas veidošanos, izcelsmi un kaitīgumu, salīdzināja produktus, kuru sastāvā ir palmu eļļa un nav, kā arī izveidoja prezentāciju par palmu eļļas negatīvo ietekmi uz organismu.
 74. 74. 16. MĒRĶIS:V E I C I N Ā T M I E R M Ī L Ī G U U N I E K Ļ A U J O Š U S A B I E D R Ī B U I L G T S P Ē J Ī G A I A T T Ī S T Ī B A I , N O D R O Š I N Ā T T A I S N Ī G A S T I E S A S P I E E J A M Ī B U V I S I E M U N I Z V E I D O T E F E K T Ī V A S , A T B I L D Ī G A S U N I E K Ļ A U J O Š A S I N S T I T Ū C I J A S V I S O S L Ī M E Ņ O S
 75. 75. Olaines 2. vidusskolā skolēnos tika veicināta iecietība, cieņpilna saskarsme un savstarpējo attiecību kultūra, iepazīstot zīmju valodu.
 76. 76. PA S A U L E S L I E L Ā K A I S PALDIES PA R P I E D A L Ī Š A N O S ! © Daugavpils 10.vidusskola

×