Презентація сайту бібліотеки ЛугДМУ

1,422 views

Published on

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
1,422
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
451
Actions
Shares
0
Downloads
11
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Презентація сайту бібліотеки ЛугДМУ

 1. 1. Сайт бібліотеки
 2. 2. Бібліотека ЛугДМУ - інформаційний, освітній, культурний центр, який у повному обсязі забезпечує науковий, навчальний і виховний процеси.
 3. 3. Сайт бібліотеки ЛугДМУ – цезагальнодоступний електроннийінформаційний ресурс бібліотеки, якийпризначений для оперативного задоволенняінформаційних потреб усіх категорійкористувачів.
 4. 4. На сайті представлені
 5. 5. Віртуальні виставкизнайомлять читача з літературою, наявної у фонді нашої бібліотеки
 6. 6. Інтернет-ресурси Анотовані покажчики з посиланнями на:- світові БД з медицини,- повнотекстові медичні періодичні видання,- сайти по медицині (хірургія, терапія, стоматологія, педіатрія та ін.)
 7. 7. Періодичні виданняУ розділі надається зміст журналу, ознайомитися з яким можна натиснувши на кнопку «Зміст»
 8. 8. День інформації День інформації надає можливість в on-lineрежимі ознайомитись з новою літературою, яка надійшладо нашої бібліотеки
 9. 9. Електронний каталогвиставлено на сайті бібліотеки - http://library.lsmu.edu.ua
 10. 10. Електронний каталог ЕК становить більше 150 тис. бібліографічних записів і включає всі види документів:• Книги• Електронні видання (CD-Rom)• Статті• Повнотекстові документи
 11. 11. Електронний каталог доступний як зареєстрованим, так і незареєстрованим читачам. Читач, не пройшовши реєстрацію, не зможе скористатисяповнотекстовими документами
 12. 12. Система доступу Для авторизації на сайті необхідно ввести номер свогочитацького квитка та PIN-код або перші літери прізвища, імені тапо батькові замість PIN-коду. Номер читацького квитка та PIN-код можна отримати призаписі в бібліотеку: Студенти - на абонементі навчальної літератури Співробітники університету - на абонементі наукової та художньої літератури При втраті PIN-коду читач пише заяву на отримання новогоPIN-коду на імя директора бібліотеки.
 13. 13. Після реєстрації Ви зможете: - переглянути «Сторінку читача», щоб дізнатися яка літературазнаходиться у Вас на руках і коли її слід повернути в бібліотеку;
 14. 14. - ознайомитися з новою літературою, що надійшлав бібліотеку;
 15. 15. - отримати відповіді на запитання в режимі службиВіртуальна довідка.
 16. 16. - отримати повнотекстові документи, натиснувши напосилання під бібліографічним описом;
 17. 17. - скористатися послугою “ Електронна доставка документів ”
 18. 18. Так само, для Вас буде доступна , куди Визможете помістити документи, відібрані в результатіпошуку в електронному каталозі.У «Корзину» можна помістити, як окремийбібліографічний опис на документ, так і всю сторінкуз результатом пошуку.
 19. 19. «Корзина» дає можливість: - скласти список літератури за конкретною темою і експортувати його в Word або роздрукувати зі свого компютера; - оформити лист вимоги на літературу.
 20. 20. Пошукова система Пошук документа здійснюється за допомогою полів«Автор», «Назва» та «Рік видання». Якщо вам необхіднознайти документи по конкретній темі можна скористатисяполем «Предметні рубрики».
 21. 21. Пошукова система Якщо Ви хочете здійснити пошук за іншимипараметрами, скористайтеся розширеним пошуком,вибравши «Показати всі поля пошуку» і натиснувши - «Так». Пошук можна виконувати за видами документів. Дляцього треба вибрати зі списку вид документа.
 22. 22. Пошукова система Якщо вам потрібен документ в електронному вигляді,поставте галочку в полі «Повнотекстові документи» танатисніть на «Пошук». Список знайдених документів розкривається уновому вікні при натисканні на «Результат».
 23. 23. Пошукова система З результату пошуку, ви можете дізнатися обертаністьконкретного документа (скільки разів дане джерело булозатребуване), уточнити скільки залишилося в наявностіпримірників даного документа і в яких відділах бібліотеки.
 24. 24. Дякуємо за увагу!

×