Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Періодичні видання для допитливих

9,853 views

Published on

Періодичні видання для допитливих у фондах Державної бібліотеки України для юнацтва

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Періодичні видання для допитливих

 1. 1. ПЕРІОДИЧНІ ВИДАННЯ ДЛЯ ДОПИТЛИВИХ у фондах Державної бібліотеки України для юнацтва
 2. 2. БАЖАЄТЕ ПРОЧИТАТИ ПРО ЩОСЬ ЦІКАВЕ ТА НЕЗВИЧАЙНЕ, ЩО ВИ НАПЕВНО НЕ ЧИТАЛИ? ТОДІ ЦЯ ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВАС! ЗАВІТАЙТЕ ДО ВІДДІЛУ ПЕРІОДИЧНИХ ВИДАНЬ, І МИ ЗНАЙДЕМО ДЛЯ ВАС ЩОСЬ ЦІКАВЕ…
 3. 3. „Техніка – молоді” („Техника – молодежи”) – російський щомісячний науково-популярний і літературнохудожній журнал, центральною темою якого є історія, сучасність і майбутнє технологічної цивілізації людства. Свого часу навколо журналу згрупувалося товариство незвичайних художників-ілюстраторів, специфіка яких полягала у відображенні світу техніки, образів фантастичної літератури, наукових уявлень про майбутнє. Особливістю „Техніки – молоді” була популяризація фантастичного живопису, що значною мірою сприяло розвитку цього виду мистецтва в колишньому СРСР. Серед сталих традицій – організація міжнародних конкурсів автомобілів саморобних конструкцій, висвітлення цих конкурсів на сторінках журналу.
 4. 4.  Журнал «Колесо Жизни» – перший і єдиний в Україні прикладний журнал для індивідуального розвитку (особистісного, духовного, професійного), до того ж красиво оформлений та проілюстрований, що рідко зустрічається серед такого роду літератури. Журнал про методи формування бажаємих подій для людини прогресивної,якій цікаво жити у XXI сторіччі, у світі, що змінюється.  Назва «Колесо Жизни» якнайкраще відображає суть, мету та призначення журналу.  Різне про просте та не дуже. Новини. Притчі. Списки розвиваючих книг та фільмів.
 5. 5. ► ► ► ► ► ►   Читання журналу «Наука и жизнь» - це справжня гімнастика та зарядка для Вашого мозку. Прогресивний журнал для всіх читачів, які хочуть дізнатися про новітні наукові відкриття та досягнення, нанотехнології, про історію науки і техніки. Журнал для всієї родини, оскільки в ньому є і науково-пізнавальні розділи для дітей, головоломки, шахові партії, статті для садівників, поради домашньому майстру тощо. Рубрика "Рефераты" підходить і школярам, і студентам, і педагогам. Велика кількість фотографій відмінної якості, іноді дуже вражаючих. Цікаві науково-фантастичні оповідання, дійсно НАУКОВА фантастика, звернена до інтелекту. 
 6. 6. • Під логотипом журналу ви • побачите слоган "Непознанный мир: Земля". Наша мета — пізнавати його разом з вами. GEO — журнал про навколишній світ. Це не лише країни, міста та маршрути подорожей. Читачам будуть цікаві і закутки Катманду, і екзопланети, які нещодавно знайшли астрономи, і мови, якими говорить сотня людей у всьому світі. Про все це в журналі просто та зрозуміло.
 7. 7.  Це оригінальний науковопопулярний журнал для підлітків, додаток до всеукраїнського літературно-художнього та науково-популярного молодіжного журналу «Наука-Фантастика».  Журнал розповідає про походження флори та фауни, функціонування екосистем, нагадує школярам основи біології, мандрує разом з дітьми різними географічними поясами.
 8. 8.    «Чудеса и Приключения» — російський літературно-художній журнал-альманах пригод, подорожей, наукових гіпотез та фантастики. Журнал розповідає про дива природи, непізнані прояви людського духу, загадки історії, пригоди творчої думки – про все вічне, незнане та привабливе, що хвилює людину. Журнал для широкої аудиторії — тих, кого захоплює все незвичне та пізнавальне, тих, хто небайдужий до відкриттів та наукових знань, до всього дивовижного в оточуючому світі. Для читачів, яких цікавлять не лише подорожі та пригоди, дива планети, загадки історії та літератури, а й містичні таємниці оточуючого світу та буття, нерозкриті злочини.
 9. 9.    Розкривай таємниці планети Земля! Подорожуй континентами, країнами, містами, островами, горами, лісами, пустелями, водою і в повітрі! Незвичні люди, місця, явища, винаходи. Цікавий та захоплюючий світ природи, екзотичних тварин, рослин. Пізнавай цей світ!
 10. 10.   «Знание — сила» —  російский науково-популярний  та науково-художній журнал,  заснований у 1926 році.  Публікує матеріали про  досягнення в різних галузях  науки фізиці, астрономії, космології,  біології, історії, економіці, філосо фії, психології, соціології.  Девіз журналу —  висловлювання  Френсіса  Бекона: «Knowledge itself is  power» («Знання саме по  собі — сила»).
 11. 11.  «Вселенная, пространство,  время» – міжнародний  науково-популярний журнал  з астрономії та  космонавтики.   У доступній формі  професійно точно  відображаються і  коментуються події, що  стосуються сучасної науки  про Всесвіт, розрахований на  масового читача, в тому  числі школярів, студентів,  вчителів, викладачів ВНЗ,  наукових співробітників,  аспірантів і всіх, хто  цікавиться цією тематикою. 

×