Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Принц на білому коні, або Заміж за іноземця

23,720 views

Published on

Шлях за кордон. Робота. навчання, сім'я.

В рамках проекту "Куди звернутися, якщо..." - http://4uth.gov.ua/help/marriage.htm

 • http://dt.ua/SOCIETY/viydu_zamizh_za_inozemtsyaterminovo_-103473.html ' Дівчині, яка хоче вийти заміж за іноземця, потрібно довідатися, скільки часу агентство працює в цій сфері та які в нього є успішні приклади. Уточнити, чи гарантує агентство захист персональних даних (що вони не гулятимуть в Інтернеті), а головне — адекватність клієнта. На сьогодні окремого законопроекту, який був поданий у ВР і передбачав обов’язкове ліцензування діяльності шлюбних агентств, депутати поки що не прийняли. Але торік у вересні в Україні затверджено Закон «Про протидію торгівлі людьми», і в ньому є частина, що регулює працевлаштування за кордоном та діяльність шлюбних організацій».
     Reply 
  Are you sure you want to  Yes  No
  Your message goes here
 • Be the first to like this

Принц на білому коні, або Заміж за іноземця

 1. 1. ПРИНЦ НА БІЛОМУ КОНІ, АБО «ЗАМІЖ ЗА ІНОЗЕМЦЯ» В рамках проекту: «Куди звернутися, якщо…» help.4uth.gov.ua/family Шлях за кордон
 2. 2. Реальність: Будь-хто цінує гроші, зароблені власноруч. Європейці, як і американці, доволі економні люди, які шанують час та гроші. Іноді, щоб справити враження, «герой роману» може, як і будь- який чоловік, справляти враження. Але не варто очікувати цього постійно. Міф перший: “Іноземці заможні і щедрі, сиплять грошима направо і наліво”
 3. 3. Порада:  цінуйте себе,  не «купуйтесь» на подарунки і ресторани,  будьте серйозними,  дійте розважливо і спокійно. Але українські дівчата мають за кордоном імідж наївних и небалуваних увагою.
 4. 4. Реальність: В більшості країн Європи та в Америці одружуються доволі пізно, коли міцно стоять на ногах і мають положення у суспільстві. Міф другий: «Познайомились - скоро одруження!»
 5. 5. Порада:  Вчіть мову і традиції країни, про яку мрієте.  Отримуйте освіту, яка цінується в тій країні, про яку мрієте.  Будьте скромними і вибагливими.  І спілкуйтесь з «кандидатами в чоловіки» нарівні! В Україну часто їдуть «розважитись», це дешевше і простіше, аніж знайти «дівчину на стороні» Там.
 6. 6. Міф третій: “Іноземці не п”ють!” Реальність: Це залежить від країни. Гості з Близького Сходу - так. Але варто знати, що, приїжджаючи в іншу країну, де не має тиску традицій, вони можуть дозволити собі більше. У європейців традиції відрізняються. Італійці, греки, німці прикладом, не проти “перекинути келих”. Американці в цьому плані взагалі мало відрізняються від нас.
 7. 7. Порада: Дізнайтесь, що спонукало вашого обранця вести тверезий образ життя! Якщо ваш обранець іноді випиває, дізнайтесь, що для нього значить «помірно пити». Можливо, для нього нормою є пити кожен день слабоалкогольні напої (до речі, 1 пляшка такого напою = 50 гр. горілки!) Якщо ваш обранець веде тверезий образ життя, дізнайтесь, як він віднесеться до того, що ви на свято вип’єте келих вина? Те, що він не п’є, ще не означає, що він – добрий, щирий, надійний…
 8. 8. Поради при знайомстві 1. Слухайте, що вам говорять. 2. Розпитуйте його про майбутні плани, його освіту, родину, роботу. Не бійтесь спитати зайве – людям зазвичай приємно говорити про самих себе. 3. Якщо є можливість - перевірте документи іноземного знайомця, не соромтесь це зробити. Якщо йому немає що приховувати, він тільки порадіє вашій обережності і серйозності! 4. Запам’ятовуйте і перевіряйте інформацію, яку повідомляє вам новий знайомець. 5. Пам’ятайте, що практично будь-яку офіційну інформацію можна знайти в Інтернеті.
 9. 9. Довіряй, але перевіряй  Зверніться до соціальних мереж – можливо, в вашого нового друга там є “аккаунт”. Фейсбук, Вконтакті, Твіттер можуть надати вам додаткову інформацію. Є й інші соціальні мережі. Дізнайтесь мережевий «нікнейм» вашого знайомого.
 10. 10. Довіряй, але перевіряй Організації, фірми і установи є зареєстрованими. Переважна їх більшість має власні сайти, блоги, аккаунти в соціальних мережах, де ви зможете підтвердити наявність такого «начальника» або «заступника», «головного менеджера» і «креативного директора».
 11. 11. Довіряй, але перевіряй  Якщо вам розповідають про наукові ступені, серйозні творчі і наукові роботи, знайте, що кожен доктор наук, вчений має свої власні статті і розробки, і за його прізвищем і званням їх можна розшукати в мережі.
 12. 12. Порада: У пошуку Google є можливість знаходити фотографії, подібні на задану. В даній ситуації буде доречним сфотографувати іноземного друга та ввести фото в пошук. Хто знає, де і яким чином він міг «засвітитись».
 13. 13. Зайвого знання немає! Користуйтесь перекладачем Google, якщо сайт, який ви знайшли, на незнайомій мові! Знайдіть на карті Google місто або селище, в якому ви збираєтесь жити. Віртуальна мандрівка дозволить вам краще зрозуміти, куди вас кличуть. Дізнайтесь більше про закони та традиції країни, про сімейне законодавство, про те, з ким залишаються діти у разі розлучення, як розподіляється майно. Зайвого знання в цій сфері бути не може!
 14. 14. У багатьох бібліотеках України ви знайдете безкоштовний доступ к Інтернету та отримаєте кваліфіковану консультацію з пошуку та оцінки інформації. Зверніться до публічної бібліотеки
 15. 15. Контакти За цими номерами ви зможете отримати безкоштовні консультації про права під час навчання, роботи, подорожі та життя за кордоном: 8-800-505-50-10 (зі стаціонарних телефонів в Україні) 527 (з номерів life:), Київстар та МТС) http://www.migration-info.org.ua/
 16. 16. Телефони консультацій щодо виїзду за кордон  Київ: (044) 537-07-10  Харків: (057)752-81-25  Одеса: (048) 728-27-02  Львів: (032) 297-68-13  Тернопіль: (0352) 52-39-52  Ужгород: (03122) 3-20-91  Вінниця: (0432) 56-01-53
 17. 17. За більш детальною інформацією стосовно оформлення документів, необхідних для виїзду за кордон звертайтесь до презентації: “Шлях за кордон. Робота, навчання, сім’я” http://www.slideshare.net/lib4uth/ss-13102034
 18. 18. Державна бібліотека України для юнацтва Наша адреса: 03127, Україна, м. Київ-127, пр. 40-річчя Жовтня, 122 тел./факс 0038 (044) 257-5334 www.4uth.gov.ua
 19. 19. Підготувала: О. Петрова Координатор проекту: Т. О. Якушко ДЗ «Державна бібліотека України для юнацтва» м. Київ У презентації використані малюнки з сайтів: http://shlub.gazeta.rv.ua/ http://mostiks.ru/ http://donbass.ua/ http://yougifted.com/ http://crydee.sai.msu.ru

×