Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

каланчацька загальноосвітня школа і ііі ступенів №1

4,569 views

Published on

!

Published in: Science
 • Login to see the comments

каланчацька загальноосвітня школа і ііі ступенів №1

 1. 1. Каланчацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім.Н.К.Крупської Проект органів учнівського самоврядування
 2. 2. • Державотворчі процеси, що відбуваються в Україні, зумовлюють необхідність вирішення проблеми виховання національно свідомих громадян, патріотів своєї Батьківщини, спадкоємців і продовжувачів національно-патріотичних традицій. Відтак, патріотичне виховання учнівської молоді стає важливою складовою частиною процесу формування зрілої особистості – громадянина. Адже патріотизм – одне з найглобальніших людських почуттів, закріплених віками і тисячоліттями, що поєднує в собі любов до своєї Вітчизни, рідної землі, свого народу, своєї матері, бажання зберегти історично-культурну спадщину і готовність до їх захисту.
 3. 3. • Учнівська молодь завжди переповнена ідеями, має невичерпний потенціал впливати на будь - який аспект життя. Вона може сприяти вирішенню багатьох проблем, з якими стикаються дорослі. Життя в суспільстві, що планується та керується тільки дорослими, де існує традиційний підхід до процесу прийняття рішень, спричиняє відчуження молоді. Учнівська молодь є повноцінною та повноправною складовою суспільних процесів. • Сучасна реальність диктує учнівській молоді необхідність та потребу вміти розбиратись в існуючій ситуації, не бути пасивними, розуміти свою роль та місце, а також мати змогу впливати на процеси, що відбуваються.
 4. 4. виховувати в молоді почуття любові до Батьківщини, відданості справі зміцнення державності; формувати активну громадянську позицію учнів та підготувати їх до розв’язання сучасних проблем; утверджувати гуманістичні правові ідеї, загальнолюдські та національні правові цінності, високі моральні засади в суспільному житті; виробити вміння і навички збирати й записувати зразки народної творчості; стимулювати постійне зростання учнів як особистостей, прагнення до самовираження, самореалізації та самоствердження, активної діяльності, спрямованої на участь у справах і житті класу, школи, селища та України; здатність до виконання громадянського обов’язку.
 5. 5. • • перетворення навчально-виховного процесу в соціальний простір самовдосконалення особистості, створення умов для набуття нею індивідуального досвіду, самотворчості і посильної участі у творенні світу свого життя; • побудова системи виховання, яка відповідає загальнолюдським цінностям та інтересам особистості і сприяє підвищенню рівня громадянської вихованості; • виховання молодих громадян у дусі поваги до Конституції країни, законності, норм суспільного та колективного життя; • розвиток у громадян почуття гордості, глибокої поваги до символів держави – Герба, Прапора, Гімну України, іншої загальнодержавної, регіональної та шкільної символіки та історичних святинь, гордості за країну; • створення умов для посилення патріотичної направленості, активна протидія антипатріотизму, маніпулюванню інформацією, фальсифікації історії України; • виховувати уміння відстоювати свої права, інтереси, переконання, усвідомлювати свої обов’язки.
 6. 6. • забезпечення єдності навчання,виховання і психологічної підготовки учнів до захисту Батьківщини; • вироблення єдиних поглядів на проблему виховання громадянина, патріота; • формування компетентної особистості, орієнтованої на загальнонародні традиції, з усвідомленою громадянською позицією; • залучення до співпраці щодо реалізації проекту батьківський комітет, громадськість та позашкільні установи.
 7. 7. Формування уявлень про сім’ю, родину, рід Краєзнавство Формування знань про історію держави, державні символи
 8. 8. Зміст заходів Термін виконання Відповідальний за проведення 1. Проведення заходів в рамках Всеукраїнського фізкультурно- патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт – 2015» Протягом року Заступник директора з НВР, учителі фізичної культури, класні керівники 2. Проведення тематичних зустрічей, годин спілкування, відвідування творчих виставок Протягом року Заступник директора з НВР 3. Пошуково-волонерська діяльність учнівської громадської організації «Нащадки Перемоги» Протягом року Заступник директора з НВР, педагог- організатор, керівник музейного комплексу 4. Організація та проведення благодійної акції «Допоможи солдатові», «Від серця до серця», «Добро починається з тебе», «Безсмертним подвигом своїм вони прославили Вітчизну» Протягом року Заступник директора з НВР, педагог- організатор, учнівське самоврядування
 9. 9. 5. Уроки Мужності Протягом року Заступник директора з НВР, учитель захисту Вітчизни 6. Реалізація соціального проекту «Пам'ять землі, пам'ять моєї родини…» присвячений 70-річчя визволення України від фашистських загарбників, 70-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Протягом року Заступник директора з НВР, педагог-організатор, учнівське самоврядування 7. Проведення загальношкільних акцій: «У пам’яті нашій сьогодні і вічно…», «Ветеран живе поруч», «Спасибі дідусеві за перемогу» Протягом року Керівник музейного комплексу, пошуково- волонтерські загони 8. Робота шкільного музейного комплексу, до музею історії селища Каланчак. Організація і проведення тематичних екскурсій Протягом року Рада музею, керівник музейного комплексу 9. Проведення Тижнів пам’яті: «Згадаймо односельців поіменно», «Прапороносці миру». Листопад, травень Рада музею, керівник музейного комплексу
 10. 10. 10. Вшанування воїнів-інтернаціоналістів, учасників локальних війн Лютий, 2015 Рада музею, керівник музейного комплексу 11. Проведення суспільно-корисних акцій «Квіти до підніжжя пам’ятників та пам’ятних знаків» Листопад, травень Рада музею, керівник музейного комплексу 12. Заходи до Дня Українського козацтва: -зустріч з представниками Каланчацького куреня; -свято козацької пісні; -спортивні змагання «Козацькі розваги»; Жовтень, 2014 Класні керівники, заступник директора зНВР, спільно з козацькою громадою 13. Участь у акції «Історія міст і сіл України» Протягом року Заступник директора з НВР, педагог-організатор 14. Проведення родинних свят: «Традиції і звичаї українського народу», «Роде наш красний, роде наш прекрасний», «Обереги нашого народу» Протягом року Класні керівники, батьківські комітети
 11. 11. 15. Зустріч з майстрами декоративно- ужиткового мистецтва Грудень, березень Класні керівники, учителі трудового навчання 16. Туристичні походи з метою вивчення історії рідного краю Протягом року Класні керівники 17. Зустріч в «Світлиці» «Народні традиції та звичаї» Жовтень, березень Педагог-організатор, класні керівники 18. Екскурсія до заповідника «Зелені хутори Таврії» Вересень, травень Батьківські комітети, класні керівники
 12. 12. Хай буде мир, й замовкнуть усі “гради”. Хай буде мир, й нехай відступлять війни злі. І Україна, вільна й незалежна йде у майбуття через віки.

×