Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

топ 10 найшкідливіших продуктів харчування

4,787 views

Published on

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

топ 10 найшкідливіших продуктів харчування

 1. 1. Топ – 10 найшкідливіших продуктів харчування
 2. 2. 1 ЖУВАЛЬНІ ЦУКЕРКИ, ПАСТИЛА, ―ЧУПА-ЧУПСИ‖! Від покупки чупа-чупса та інших льодяників краще утриматися повністю. Частинки цих цукерок прилипають до зубної емалі, із працею віддаляються щіткою, а також порушують кислотний баланс у роті. Таким чином, більшість любителів чупачупса до чотирьох років втрачають всі молочні зуби
 3. 3. Гамбургер 2 ФАСТФУД – ЇЖА ШВИДКОГО ПРИГОТУВАННЯ Хотдог Піцца Гамбургер Картопля-фрі
 4. 4. 3 СОЛОДКІ ГАЗОВАНІ НАПОЇ Підсолоджені газовані напої мають відношення до сотень тисяч смертей у всьому світі через цукровоий діабет другого типу, який розвивається в результаті їх непомірного вживання. Фахівці з Гарвардської школи громадської охорони здоров'я в Бостоні висловлюють думку, що газована вода з цукром, наприклад, «Кока-кола» і «Фанта», збільшує ризик розвитку хронічних захворювань, таких як діабет, хвороби серця і рак.
 5. 5. 4 ШОКОЛАДНІ БАТОНЧИКИ Шоколад - ворог не тільки депресії, але й гарної фігури. Якщо ви не хочете мати проблем із зайвою вагою, то варто обмежити себе в подібних солодощах.
 6. 6. 5 СОСИСКИ І КОВБАСИ У дітей склад даної продукції частенько викликає алергічні реакції та порушення травлення. Після звикання до сосисок, діти постійно вимагають їх готувати, а вони можуть привести до виникнення всіляких хронічних захворювань.
 7. 7. 6 ЖИРНЕ МЯ’СО
 8. 8. 7 МАЙОНЕЗ До речі, майонез шкодить не лише нашим органам травлення, але й зовнішнім виглядом. Доведено, що через нього на шкірі можуть з'явитися висипання. Але це, так би мовити, дрібниці порівняно з тим, що у любителів майонезу нерідко розвиваються атеросклероз, ожиріння, порушується обмін речовин.
 9. 9. 8 ЛОКШИНА ШВИДКОГО ПРИГОТУВАННЯ Глутамат натрію, який входить до складу локшини швидкого приготування, має властивість накопичуватися в організмі людини і викликати важкі напади бронхіальної астми. Дана добавка у вигляді підсилювача смаку здатна викликати хворобу Альцгеймера і зміни в психіці (у дитини — гіперактивність, а у дорослих — синдром хронічної втоми).
 10. 10. 9 СІЛЬ На основі отриманої інформації дослідники зробили висновок про те, що багато солі в організмі дитини призводить не тільки до ожиріння, але і до підвищеного кров'яного тиску, і може бути причиною серцевого нападу у дорослому житті.
 11. 11. 10 АЛКОГОЛЬ Завжди при вживанні алкогольних напоїв уражаються внутрішні органи, причому найбільше дістається нервовій системі. З-за цього відбуваються порушення в пам'яті, а також значно втрачається контроль за своїми діями.
 12. 12. КОРИСНА ТА ШКІДЛИВА ЇЖА А щоб обрали ви? Гамбургер з картоплею фрі чи Домашню котлету з картоплею пюре
 13. 13. КОРИСНА ТА ШКІДЛИВА ЇЖА Що б ви обрали на обід? Мівіну швидкого приготування чи Домашні макарони
 14. 14. КОРИСНА ТА ШКІДЛИВА ЇЖА Що б ви випили після обіду? Солодкої води, кока-коли чи Компот
 15. 15. БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І СВІЙ ОРГАНІЗМ, РАДІЙТЕ ЖИТТЮ. НАБУВАЙТЕ ХОРОШІ ЗВИЧКИ, ПРИВЧАЙТЕ СЕБЕ ДО АКТИВНОГО І ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ, БУДЬТЕ РОЗУМНИМИ І МУДРИМИ, ОБИРАЙТЕ САМІ ПРАВИЛЬНІ КРОКИ, ІДІТЬ ДО «МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я» І ПАМ’ЯТАЙТЕ, ЩО ВАШЕ ЗДОРОВ’Я – У ВАШИХ РУКАХ.
 16. 16. Вибір за тобою … ТОБІ ОБИРАТИ … ЧИ ЗБЕРЕГТИ СВОЄ ЗДОРОВ’Я, ЧИ ЗРУЙНУВАТИ ЙОГО ЩЕ ПІДЛІТКОМ?

×