Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

вопросы зав каф_09_2016

1,710 views

Published on

вопросы зав каф_09_2016

Published in: Education
  • Login to see the comments

вопросы зав каф_09_2016

  1. 1. Робота з наукометричною базою даних. Основними інформаційними ресурсами ThomsonReuters, що забезпечують роботу науковцю є WebofScience, JournalCitationReports, ResearcherID, EndNote. Докладно ці ресурси будуть розглядатися на відкритому дистанційному курсі «Куратор змісту-5». Далі описуються дії, які потрібно виконати щоб:  знайти найбільш цитований документ за Вашим фаховим напрямом в базі даних WebofScienceCoreCollection (виконати сортування);  знайти документи у відкритому доступі за Вашим фаховим напрямом в базі даних WebofScienceCoreCollection;  створити оповіщення за Вашою темою – інформація про нові документи за Вашим запитом буде надсилатися на електронну пошту;  обрати рейтинговий журнал за Вашою темою для потенційної публікації. 1. Робота з платформою WebofScience (передплатний ресурс). Доступ можливий з буд- якого ПК на території університету. 1.1. Платформаwebofscience.com 1. Увійти або зареєструватися. 2. Вибір мови інтерфейсу. 3. Вибір базі даних WebofScienceCoreCollection. 4. Пошук за темою. 1.2. Робота з результатами пошуку 1. Знайти найбільш цитований документ за Вашим фаховим напрямом в базі даних WebofScienceCoreCollection (виконати сортування).
  2. 2. 2. Знайти документи у відкритому доступі за Вашим фаховим напрямом в базі даних WebofScienceCoreCollection:  використовуємо ліву панель для уточнення результатів пошуку;  або при перегляді повної інформації про документ використовуємо кнопку «Знайти повний текст» 3. Створити оповіщення за Вашою темою – інформація про нові документи за Вашим запитом буде надсилатися на електронну пошту.
  3. 3. 1.3. Пошук видання за темою – робота з JournalCitationReports 1. Представлення журналів за категоріями. На лівій панелі інструментів «Вибір категорії». Проводимо відбір категорій. «Submit». Отримані результати можна переглядати за рейтингом журналів або рейтингом категорій. Журнали кожної категорії можна переглянути, натиснувши на кількість видань у стовпчику «#Journals». Результати можна уточнювати за допомогою лівої панелі інструментів. Перегляньте отримані результати та оберіть журнал за Вашою темою.

×