Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

5 6 kl. projektas,jungėnai

368 views

Published on

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

5 6 kl. projektas,jungėnai

 1. 1. Kalvarijos savivaldybės Jungėnų pagrindinė mokykla Projektas „Sindromas: menininkas“ 2013 m.
 2. 2. Kūrėjų komanda Kūrybos agentė - Agnė Samulytė Kuriantis praktikas – Domas Burkauskas Kuruojanti mokytoja – Nijolė Babeckienė Projektas „Sindromas: menininkas“. Dalyviai 5 - 6 klasių 34 mokiniai
 3. 3. Mokomieji dalykai: Lietuvių kalba, muzika, dailė, technologijos Tyrinėjimo sritis: Kaip gerinti mokinių lietuvių kalbos, piešimo įgūdžius, muzikos pažinimą, gilinantis į įvairias kūrybiškos veiklos sektoriaus profesijas? Kaip atrasti savąjį kūrybiškumo „užtaisą“?
 4. 4. Kodėl pasirinktas toks projektas? Mokyklos veiklos kokybės išorės vertintojai tobulintinu veiklos aspektu įvardijo pagalbą mokiniams planuojant karjerą. Mokykla, atlikusi įsivertinimą pagal kūrybiškos mokyklos raidos modelį (KMRM), taip pat patvirtino, kad ši sritis yra tobulintina. Vienas iš tikslų – paskatinti mokinius susipažinti su kūrybiškos veiklos sektoriaus profesijomis.
 5. 5. Projekto idėja Mokiniai padedami mokytojų pasirinks patinkantį menininką, rinks medžiagą apie jo gyvenimą, kūrybą, pomėgius. Įsijautę į pasirinktos asmenybės vaidmenį, ruoš videoreportažus.
 6. 6. Aiškinomės, kas tie menininkai
 7. 7. Planavom, ieškojom informacijos apie menininkus
 8. 8. Mokėmės žaisdami
 9. 9. Tapome dailininkais
 10. 10. Kompiuteriu kūrėme muziką Mokėmės fotografijos meno
 11. 11. m ravo t kons r om i v ekta Proj
 12. 12. Mokėmės vaidinti, vertinti ir įsivertinti
 13. 13. Sukurtus videoreportažus pristatėme mokyklos bendruomenei
 14. 14. Veiklos rezultatas Materialusis. Sukurta 16 videoreportažų, kuriuos naudosime mokymuisi lietuvių kalbos, muzikos, dailės, technologijų pamokose. Videoreportažus galima pamatyti: http://www.youtube.com/user/JungenuTV?feature=watch Nematerialusis. Svarbiausias projekto rezultatas – bendradarbiavimas. Supratome, kad visi esame kūrybingi.
 15. 15. Mokinių mintys Buvo labai smagu bendrauti su žurnalistu. (Lukas) Viskas labai patiko: ir žaidimai, ir įvairūs užsiėmimai. (Ieva) Labai įdomu kurti kompiuteriu muziką. (Justas) Galėjom mokytis daugiau vaidinti. (Viktorija) Jei toks projektas būtų kitais metais, pasirinkčiau įdomesnę asmenybę ir būtinai dalyvaučiau. (Indrė) Daug sužinojau apie menininkų profesijas. (Simona) Nepatiko, nes reikėjo labai daug mokytis. (Rusnė) Patiko filmuotis ir vaidinti. (Martynas) Jei tokius kaip mūsų sukurtus filmukus rodytų per pamoką, tikrai geriau išmoktume. Būtų lengviau atsiminti. (Donatas) Patiko žaidimai „Sargybinis“, „Traukinukas“. (Daumantas)
 16. 16. Projektas paskatino mokytojus - Glaudžiau bendradarbiauti; -Drąsiau integruoti mokomuosius dalykus; -Kasdienėje veikloje dažniau taikyti kūrybiško darbo metodus; -Labiau pasitikėti mokiniais; -Patikėti, kad dirbant drauge galima įveikti sudėtingiausias užduotis, kad mokytojus ir mokinius gali suvienyti bendras darbas; -Pasitikėti savo jėgomis, ieškoti įdomių idėjų. -Patikėti, kad visi mokiniai yra kūrybingi.
 17. 17. AČIŪ UŽ DĖMESĮ!

×