Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Honza v Paříži –
Honza in Paris
DENÍK – THE DIARY
Francie – France 17.5.-22.5.2015
Ecole Massillon
Paris
Včera jsem přicestoval do další země – Francie
Yesterday I arrived to the next country – to France
 Dnešní
dopoledne jsme...
Tuesday, the 19th of May
Dnešní den jsem s
kamarády navštívil
Notre Damme –
nejstarší gotický
chrám v Paříži. A
abych pozn...
Workshopy v úterý a čtvrtek – workshops on
Tuesday and Thursday
 According to
viewed sights we
were making on
Tuesday by
...
Wednesday the 20th of May
 Tento den jsme strávili
mimo školu.Dopoledne
jsme věnovali návštěvě
muzea The Cité de
Árchitec...
Thursday the 21st of May
 Kromě
dopoledního
workshopu, jsme
se zúčastnili
závodu po
památkách v
okolí školy.
Cesta nás
za...
Friday the 22nd of May
 Dnes nás čekal
poslední workshop a
stavba památky ve
3D. Použili jsme k
tomu barevné kostky
v růz...
Honza v paříži – honza in paris
Honza v paříži – honza in paris
Honza v paříži – honza in paris
Honza v paříži – honza in paris
Honza v paříži – honza in paris
Honza v paříži – honza in paris
Honza v paříži – honza in paris
Honza v paříži – honza in paris
Honza v paříži – honza in paris
Honza v paříži – honza in paris
Honza v paříži – honza in paris
Honza v paříži – honza in paris
Honza v paříži – honza in paris
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

0

Share

Download to read offline

Honza v paříži – honza in paris

Download to read offline

  • Be the first to like this

Honza v paříži – honza in paris

  1. 1. Honza v Paříži – Honza in Paris DENÍK – THE DIARY Francie – France 17.5.-22.5.2015
  2. 2. Ecole Massillon Paris
  3. 3. Včera jsem přicestoval do další země – Francie Yesterday I arrived to the next country – to France  Dnešní dopoledne jsme strávili ve škole Ecole Massillon, žáci nám představili jejich třídy a odpoledne jsme se vydali na výlet po řece Seině, abychom si prohlédli nejvýznamnější památky Paříže.  This morning we spent at the school Ecole Massillon, students showed us their classes and in the afternoon we set out on a trip down the river Seine to take a look round the town and see the best of it.
  4. 4. Tuesday, the 19th of May Dnešní den jsem s kamarády navštívil Notre Damme – nejstarší gotický chrám v Paříži. A abych poznal architekturu celého města, odpoledne jsem si prohlédl Pavilon Arsenal – muzeum o vývoji architektury.  This day I visited Notre Damme - the oldest Gothic cathedral in Paris with my friends. And to know the architecture of the city, in the afternoon I had a good look at the Arsenal Pavilion - museum about the development of the architecture.
  5. 5. Workshopy v úterý a čtvrtek – workshops on Tuesday and Thursday  According to viewed sights we were making on Tuesday by master stained glass rosette in Notre Damme and onThursday in the image of da Vinci, we measured with our bodies and drew a plan of the school canteen.  Podle shlédnutých pamětihodností jsme vyráběli v úterý vitráže podle předlohy rozety v Notre Damme a ve čtvrtek podle obrazu da Vinciho jsme měřili svými těly a kreslili plán školní jídelny.
  6. 6. Wednesday the 20th of May  Tento den jsme strávili mimo školu.Dopoledne jsme věnovali návštěvě muzea The Cité de Árchitecture et du Patrimoine. A tady jsme si vyzkoušeli workshop, který byl připraven podle francouzského architekta Vienny. Odpoledne jsme vyjeli do výšky 110m na Eiffelovu věž a prohlédli si krásu Paříže.  This day we spent outside of the school. In the morning we visited the museum The Cité de Architecture et du Patrimoine, where we tried the workshop, which was prepared by the originals French architect Vienna. In the afternoon we went up to the height of 110 meters at the Eiffel Tower and had a look at the beauty of Paris.
  7. 7. Thursday the 21st of May  Kromě dopoledního workshopu, jsme se zúčastnili závodu po památkách v okolí školy. Cesta nás zavedla až na radnici, kde jsme si slavnostně převzali certifikáty a přívěšky, jako vzpomínku na Paříž.  In addition to morning workshop we took an active part in the race about sights around the school. The journey took us up to the town hall, where we ceremoniously received certificates and appendage as the memory of Paris.
  8. 8. Friday the 22nd of May  Dnes nás čekal poslední workshop a stavba památky ve 3D. Použili jsme k tomu barevné kostky v různých geometrických tvarech a měli jsme za úkol spočítat všechny tvary, jejich hrany a vrcholy. Zapojili jsme i matematiku.  Today we had the last workshop and building monuments in 3D. We used the colored blocks in different geometric shapes and we had a task to count all shapes, their edges, and vertices. We involved mathematics too.

Views

Total views

572

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

101

Actions

Downloads

5

Shares

0

Comments

0

Likes

0

×