Advertisement
Advertisement

More Related Content

Recently uploaded(20)

Advertisement

12 ХТ Онлайн подорожі.pptx

  1. ОНЛАЙН ПОДОРОЖ УКРАЇНОЮ) 12 ХТ Людмила Михайлошина
  2. ПОДОРОЖІ НАВЧАЮТЬ БІЛЬШЕ, НІЖ БУДЬ- ЩО ІНШЕ. ІНОДІ ОДИН ДЕНЬ, ПРОВЕДЕНИЙ В ІНШИХ МІСЦЯХ, ДАЄ БІЛЬШЕ, НІЖ ДЕСЯТЬ РОКІВ ЖИТТЯ ВДОМА. АНАТОЛЬ ФРАНС Подорожі дають нам набагато більше, ніж просто відпочинок. Вони вагомо покращують якість життя та роблять його щасливішим. Людина розвивається тоді, коли вчиться та дізнається щось нове, і мандрівки сприяють цьому якнайкраще. Мандрівка дозволяє покинути замкнуте коло рутини, розважитися і надихнутися на зміни. Нажаль реалії сьогодення значно обмежили наші можливості щодо вільного пересування нашою країною. Тому, щоб не втрачати нагоди відпочинку та пізнання навколишнього світу, студенти 12 ХТ здійснили віртуальну подорож чудовими замками України.
  3. Острозький замок Протягом XIV-XVI століть замок був родовим помешканням князів Острозьких. Згодом тут було відкрито краєзнавчий музей, де зберігаються археологічні колекції, експонати живопису, етнографії, народної творчості, кераміки та зразки козацької зброї. У замку зберігається найбільша колекція ікон Острозької майстерні іконопису XVIII століття.
  4. Замок в Дубно Розташований на одному з мисів річки Іква серед болотистої місцевості. Твердиню було зведено в 1492 році на місці давньоруського укріплення за наказом князя Костянтина Острозького. На початку XVII століття Януш Острозький перебудовує замок. З'явилось два бастіони, а споруди набули ренесансних рис. Після Острозьких замком почергово володіли Заславські, Сангушки і Любомирські. У XVIІІ столітті Любомирські в додаток до надбрамного корпусу (XV ст.) і палацу Острозьких (XVI ст.) збудували ще один палац. Остання перебудова замку відбулась в 30-х роках ХХ століття, внаслідок якої надбрамний корпус втратив купольний дах. В радянські часи в замку розташовувалась військова частина. Наслідком господарювання військових стала втрата палацових інтер'єрів. Сьогодні територія замку є державним історико- архітектурним заповідником з музеєм і виставковими залами.
  5. Олеський замок Олеський замок важко назвати розкішним зовні. Проте така потужна енергетика притаманна його суворій та дещо неприступній постаті, застиглій на пагорбі серед висохлих боліт, що просто перехоплює подих. Його історія, овіяна містичними легендами, бере свій початок у сивому середньовіччі, його доля пізнала багато зльотів та падінь, його сьогодення наповнене гомоном туристів, що перебувають у щирому захваті від експозиційних скарбів та романтичної атмосфери замку, мрійливої краси його паркових алей із навічно застиглими химерами. Олеський замок – подих середньовіччя. На цьому наші подорожі не завершуються 
Advertisement