Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Vizi

421 views

Published on

визитка сайта садика

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Vizi

 1. 1. Херсонський заклад дошкільної освіти № 44 Херсонської міської ради радий вітати Вас на нашому сайті Адреса закладу: м. Херсон вул. Генерала Алмазова, 41-А тел.: (0552)42-64-37
 2. 2. Заклад дошкільної освіти введений в дію в 1989 році Проектна потужність 99 дітей Адміністрація: Боровик Тетяна Василівна – директор; Заднєпряна Галина Захарівна – вихователь-методист; Блонська Неоніла Володимирівна – старша медсестра.
 3. 3. Основна мета нашого закладу Основна мета діяльності нашого закладу найбільш повне розкриття творчого потенціалу, природних здібностей та фізичних можливостей вихованців та вихователів у їх тісному взаємозв`язку з сучасними інноваційними технологіями; Створення доброзичливої, творчої атмосфери, де враховувалися б інтереси та бажання дитини, створювалися умови для прояви самостійності, ініціативи, творчості.
 4. 4. Педагогічне кредо До кожної дитини ключ знайти, У праці результат хороший мати, Упевнено і творчо до мети іти, З любов’ю серце дітям віддавати.
 5. 5. Заклад дошкільної освіти працює над: • Створення умов для всебічного розвитку індивідуальності дитини на основі виявлення її задатків і здібностей, формування ціннісних орієнтацій,задоволення інтересів та потреб; • Всебічний розвиток особистості на засадах національних та загальнолюдських цінностей; • Забезпечення гармонії стосунків людини і навколишнього середовища. Завдання закладу : • Забезпечити умови для повноцінного, своєчасного і різнобічного розвитку ініціативної, творчої та компетентної особистості, яка спроможна різноманітно і адекватно, відповідно до потреб реального життя, кожної життєвої ситуації застососувати надбані знання, спиратися на набуті вміння, застосовувати здібності, адаптувати та оновлювати їх, а також використовувати різні способивиконання життєво необхідних дій.
 6. 6. Розвивальне середовище
 7. 7. «Гра – це іскра, яка запалює вогник допитливості, цікавості» В.О.Сухомлинський
 8. 8. «Гра – це життєва лабораторія дитинства» С.Т.Шацький
 9. 9. «Ігри – наслідування серйозної діяльності. І даже дещо значно більше і цінніше.» Я. Корчак
 10. 10. Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості. Василь Олександрович Сухомлинський
 11. 11. Фізкультурно - оздоровча робота
 12. 12. Розвиток сили тіла багато в чому залежить від веселих ігор. Платон
 13. 13. Робота з батьками
 14. 14. Діти ніколи не слухалися дорослих, але зате справно їм наслідували. Д.Болдуін
 15. 15. Батько і мати, тато і мама-це перші два авторитети, на яких для дитини грунтується світ, грунтується та віра в життя, в людину, в усe чесне, добре і святе.
 16. 16. Організація харчування
 17. 17. Виставки робіт за участю батьків
 18. 18. ЦІКАВІ ЗУСТРІЧІ
 19. 19. Підвищення професійного рівня педагогів
 20. 20. «Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості.» В. Сухомлинський ДО ЗУСТРІЧІ У НАШІЙ КАЗКОВІЙ КРАЇНІ ДИТИНСТВА!!!

×