Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Gyvenimas be narkotiniu medziagu

1,543 views

Published on

Pateiktys susitikimui Italijoje

Published in: Health & Medicine
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Gyvenimas be narkotiniu medziagu

 1. 1. Comenius-Projekt 2011-2013 „Mes mokomės gyventi sveikai! “ Gyvenimas be narkotinių medžiagų Kražių gimnazija
 2. 2. Ministerijų veikla žalingų įpročių priklausomybių prevencinėse programose Tabako, alkoholio, psichotropinių medžiagų, interneto ir televizijos priklausomybės
 3. 3. Veikla Atlieka tabako ir alkoholio valstybinę kontrolę, veiksmų priežiūros ir koordinavimo funkcijas; Rengia valstybines alkoholio, tabako, narkotikų kontrolės ir narkomanijos prevencijos programas.
 4. 4. Lietuvoje labiausiai paplitęs piktnaudžiavimas - alkoholiu, narkotiniais analgetikais, migdomaisiais vaistais, trankviliantais.
 5. 5. Švietimo ir mokslo ministerija Dalyvauja formuojant ir įgyvendinant vaiko minimalios ir vidutinės priežiūros politiką; Koordinuoja savivaldybių institucijų veiklą vaiko minimalios priežiūros priemonių vykdymo srityje; Koordinuoja ir prižiūri vaiko vidutinės priežiūros priemonės vykdymą.
 6. 6. Švietimo ir mokslo ministerija Ugdymas Statistika Projektai Programos Prevencinis projektas “Aš galiu” Prevencinės programos Darnaus vystymosi švietimas
 7. 7. Projektas „Aš galiu 2000-2001“ Koalicija (Pilietinių iniciatyvų centras, Paramos vaikams centras, Panevėžio rajono jaunimo organizacija „Sniego gniūžtė“) už sveiką ir saugų vaikų ir jaunimo gyvenimą.
 8. 8. Socialinė iniciatyva tėvams
 9. 9. Kaip kovoti su interneto priklausomybe  Problema ne socialiniai tinklapiai, bet tėvų ir vaikų bendravimo stoka.  Kalbėkime su vaikais apie svarbius jiems dalykus ir tada labiau jie pasitikės mumis, o ne ieškos, kuo galima pasitikėti internete !
 10. 10. Sveikatos apsaugos ministerija Saugoja ir stiprina žmonių sveikatą, įgyvendindama valstybinę sveikatos politiką asmens sveikatos priežiūros srityje; Numato bendrus asmens sveikatos priežiūros organizavimo įgyvendinimo principus.
 11. 11. Sveikatos apsaugos ministerija Visuomenės sveikatos biurai Seminarai Metodinė medžiaga Higienos normos Sveika mityba
 12. 12. 2012 m. startuoja Lietuvos sveikatos olimpiada
 13. 13. Sveikuolių šventė - vasario mėn. “Kauno ruoniai”
 14. 14. Kultūros ministerija Formuoja valstybės politiką kultūrinės edukacijos srityje ir organizuoja, koordinuoja ir kontroliuoja jos įgyvendinimą; Organizuoja konferencijas, seminarus, praktikumus visuomenės informavimo klausimais; Organizuoja ir vykdo visuomenės švietimą kultūros klausimais.
 15. 15. Kultūros ministerija Etninė, regionų kultūra, vaikų ir jaunimo kultūrinė edukacija Literatūra ir leidyba Vaikų ir jaunimo centras Prevencinė spauda Visuomenės informavimo politika “Sveikatos radijas” Žurnalas “Sveikas Žmogus”
 16. 16. Organizuoja darbuotojų saugos ir sveikatos būklės stebėseną, koordinuoja nelaimingų atsitikimų darbe ir profesinių ligų prevencijos priemonių rengimą ir įgyvendinimą; Koordinuoja socialinio draudimo (ligos ir motinystės, pensijų, nelaimingų atsitikimų darbe ir profesinių ligų, nedarbo) ir strateginių jo krypčių plėtojimą, nustato perspektyvinius ir artimiausius socialinio draudimo uždavinius;
 17. 17. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija Darbo reglamentas Darbų sauga Šeimos ir jaunimo politika Kolektyvinės sutartys Socialinis draudimas Ligos pašalpa Socialinė integracija Nelaimingų atsitikimų darbe ir profesinių ligų draudimas
 18. 18. Televizijos žala mąstymui Visa žiniasklaida – mūsų pasaulėžiūros ir nuomonės formavimo įrankis. Į žmones, lyg į piltuvėlius, pilamas didžiulis kiekis informacijos – ilgainiui ši informacija tampa mintimis. Televizija atbukina, atpratina mąstyti ir analizuoti. Ji gali atrodyti nekaltai, bet vis dėl to yra galinga smegenų plovimo priemonė.
 19. 19. Nebūkite tolerantiški ateities sunaikinimui, bet būkite draugiški ir neabejingi bandančiam mesti!

×