1.7 Rritja E Pagave Per 20% Me If

1,361 views

Published on

informatik

Published in: Sports, Travel
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
1,361
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
2
Actions
Shares
0
Downloads
6
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

1.7 Rritja E Pagave Per 20% Me If

  1. 1. 1) Te rritejn pagat per 20% vetem per puntoret te cilete e kane pagen 200 ose mbi 200 euro Nr. Emeri dhe Mbiemri Vendi Paga Rritja 1 Nafi Ibrahimi 250 50 Grykas 2 Adrian Nika Prishtinë 250 50 3 Nexhmedin Gjinofci 180 0 Skenderaj 4 Liridon Berisha Drenas 225 45 5 Faton Kadira Skenderaj 156 0 6 Murat Sejdiu Likoshan 230 46 7 Dafina Dervishi Dreans 245 49 8 Adelina Ahmeti Drenas 250 50 9 Burim Dvorani Drenas 165 0 10 Bujar Syla Prizren 200 40
  2. 2. 1) Te rritejn pagat per 20% vetem per puntoret te cilete e kane pagen 200 ose mbi 200 euro Nr. Emeri dhe Mbiemri Vendi Paga Rritja 1 Nafi Ibrahimi Grykas 250 50 2 Adrian Nika Prishtinë 250 50 3 Nexhmedin Gjinofci Skenderaj 180 0 4 Liridon Berisha Drenas 225 45 5 Faton Kadira Skenderaj 156 0 6 Murat Sejdiu Likoshan 230 46 7 Dafina Dervishi Dreans 245 49 8 Adelina Ahmeti Drenas 250 50 9 Burim Dvorani Drenas 165 0 10 Bujar Syla Prizren 200 40

×