Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Konutkredisi.com.tr | Blog Yazarlığı Programı

212 views

Published on

Konutkredisi.com.tr olarak yeni bir uygulama ile karşınızdayız. “Blog Yazarlığı Programı” adıyla duyurusunu yaptığımız bu program, ekonomi, finans, kredi, emlak ve ihtiyaç kredisi içerisinde değerlendirilen başlıkların bir veya birden fazlasıyla ilgili olan herkesi kapsıyor.

Online Pazarlama dünyasına adım atarak, ciddi ek gelir kazandıracak bu programa dahil olacaklar, Konutkredisi.com.tr tarafından bir dizi yetkiye sahip olacaklar. Öte yandan ücretsiz eğitimlerle donatılacak ve Konutkredisi.com.tr ailesinin bir parçası olacaklar.

Published in: News & Politics
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Konutkredisi.com.tr | Blog Yazarlığı Programı

  1. 1. Okurken hem tecrübe, hem para kazanmak ister misin? Hem de oturduğun yerden!  Evinden haftada sadece birkaç saat çalışıp kendine gelir yaratmak istiyorsan,  Online pazarlama dünyasıyla tanışmak istiyorsan,  Blog yazmaya ilgi duyuyorsan,  Bireysel finans alanında kendini geliştirmek istiyorsan,  İş hayatına atılmadan ciddi tecrübe ve referans edinmek istiyorsan, Konutkredisi.com.tr blogger ekibi seni bekliyor! Konutkredisi kredi danışmanlığı (brokerlik) olarak bilinen sektörün Türkiye'deki lider temsilcisidir. İtalyan kredi piyasasının en güçlü dağıtım kanallarından biri olan Gruppo MutuiOnline'ın birikim ve deneyimini Türkiye'ye taşıyan Konutkredisi, sektörün önde gelen tüm özel bankaları ile anlaşmalı olarak çalışmakta ve hızla büyümektedir. Konutkredisi.com.tr Blog Yazarları;  Yazma, online pazarlama, bireysel finans alanında sunduğumuz ücretsiz eğitimlerle donatılırlar.  Altyapısı Konutkredisi.com.tr tarafından hazırlanmış birer blog sahibi olur ve içeriklerini tamamen kendileri yönetirler.  Çok önemli bir parçası oldukları Konutkredisi.com.tr pazarlama ekibinden sürekli canlı destek alabilirler.  Ürettikleri içerik başına gelir elde ederler, üstelik bu gelir Konutkredisi.com.tr’ye yarattıkları hacimle doğru orantılı olarak artar.  Performanslarına göre Konutkredisi.com.tr bünyesinde açılacak tam zamanlı pozisyonlar için öncelikli tercih olurlar.
  2. 2. Online Pazarlama dünyasına adım atmak, eğitim ve part-time bir iş ile birlikte yapabileceğin, sana ciddi ek gelir kazandıracak bu ekibe katılmak istiyorsan aşağıdaki soruların cevaplarıyla beraber CV’ni ekleyerek ik@konutkredisi.com.tr adresine göndermen yeterli!  Daha önce herhangi bir mecrada yazarlık deneyimim oldu: (Evet/Hayır)  Daha önce bir blog’da yazdım: (Evet/Hayır)  Daha önce wordpress tabanlı bir blog/site yönettim: (Evet/Hayır)  Bankacılık ve kredi alanlarına özel bir ilgim var: (Evet/Hayır)  Arama motoru optimizasyonu nedir ve nasıl yapılır az çok biliyorum: (Evet/Hayır)  İnternette/bloglarda yazdığım yazılar için görsel materyal bulma/işleme üzerine az çok bilgim var: (Evet/Hayır)

×