Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Social Media Standard 2012 BIZNES zapowiedź - Konrad Mroczek

340 views

Published on

Strona eventu: http://www.internetstandard.pl/social2012

Pokazane zostaną przykłady i wzorce właściwych działań, oraz zasady planowania inwestycji w sposób konkretny i przydatny. Usłyszymy dyskusje panelowe na kontrowersyjne tematy, powiemy o istniejących tabu. Priorytetem organizatorów jest przekazanie użytecznej wiedzy eksperckiej. Wykłady, warsztaty i dyskusje panelowe prowadzą praktycy; ponad 24 renomowanych prelegentów a między nimi gość z Wielkiej Brytanii Sylwia Presley, znany bloger, który używa pseudonimu Kominek, Yuri Drabent z nieprzerwanie odkrywczymi i logicznymi do kości wnioskami. Przedstawione będą wyniki najnowszego badania miejsca podejmowania decyzji zakupowej przez konsumenta i gdzie istnieje miejsce social mediów w tym łańcuchu zdarzeń, poruszymy kwestie monetyzacji, social commerce i B2B. Odpowiemy na pytania: „czy Social media zarabiają?", „co trzeba zrobić żeby osiągnąć tam zysk?", „czy można sprzedawać w społecznościach i jak?".

Wartość wszystkich dodatkowych materiałów dla uczestników przekracza cenę konferencji a to nie wszystko co zaskoczy uczestników. Sprawdź szczegóły na stronie http://www.internetstandard.pl/social2012 i do zobaczenia w Businessman Institute w Warszawie gdzie w dniach 29 i 30 listopada 2012 odbędzie się to niezwykła wydarzenie.
ZAPRASZAM

Published in: Education
  • Be the first to comment

×