Kodėl verta naudot Linux, o ne Windows?

1,236 views

Published on

Gintautas Stasaitis
Ubuntu Maverick Meerkat Release Party Kaune

Published in: Technology, News & Politics
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
1,236
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
6
Actions
Shares
0
Downloads
8
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Kodėl verta naudot Linux, o ne Windows?

 1. 1. Kodėl verta naudot Linux, o ne Windows?  Gintautas Stasaitis
 2. 2. Galima pamiršt apie virusus Linux yra ir visad buvo saugesnė operacinė sistema. Tarp kitko ir Linux gali būti atakuojami įsilaužėlių, bet lyginant su Windows, Linux daug kartų saugesni.
 3. 3. Patikimumas Dauguma Linux šeimos operacinių sistemų, bei jų versijų yra labai patikimos. Jos geba dirbti mėnesius, ar netgi metus, be sistemos perkrovimo.
 4. 4. Nemokėk pinigų už operacinę sistemą Tikrai taip, visi šie žmonės iš viso pasaulio daug ir sunkiai dirbo, kol sukūrė saugią, našią ir gerai atrodančią sistemą, ir jie atiduoda savo darbo vaisius visiems laisvai jais naudotis
 5. 5. Laisvė Dauguma Linux operacinės sistemos variantų, bei programinės įrangos yra nemokamos (atvirojo kodo) ir suteikia vartotojams laisvę, keisti ar modifikuoti jų kodą kaip tik jie nori.
 6. 6. Kai sistema jau įdiegta, kodėl jums vis dar reikia įdiegti visa kita?
 7. 7. Pamiršk tvarkykles (Draiverius) Linux'ams nereikia atskirų tvarkyklių. Visos tvarkyklės yra įdiegtos į Linux branduolį.
 8. 8. Atnaujink visas programas vienu pelės spragtelėjimu
 9. 9. Reikia naujos programos? Neieškokite internete, Linux'ai padarys tai už jus!
 10. 10. Nereikės pirkt naujos kartos kompiuterio Gali mėgautis 3D efektais laisvai ir nemokamai, nepirkdamas naujausio kompiuterio.
 11. 11. Pasirink savo darbastalį
 12. 12. Per daug langų? Naudok virtualius ekranus
 13. 13. Pavargai nuolat perkraudinėti kompiuterį? Jūs atnaujinot savo kompiuterio opercinę sistemą, ar įdiegėt keleta jums reikalingų programų, naudokit Linux ir daugiau nebereikės pastoviai perkraudinėt kompiuterio.
 14. 14. Suteik savo kompiuteriui antrą gyvenimą Turite 10-ies metų senumo kompiuterį, ketinote jį išmesti, neskubėkite, įdiegus Linux galėsite naršyti internete, tikrinti paštą, klausytis muzikos ne ką blogiau, nei su nauju.
 15. 15. Ačiū už dėmesį Šis pristatymas sukurtas naudojant atviro kodo programą OpenOffice

×