Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Безпека в домі

 • Login to see the comments

Безпека в домі

 1. 1. Безпека в домі
 2. 2. У ліфт з незнаймцями - не сідай! Завжди про це - ти памятай! Можуть образити тебе, налякати... Можеш серйозно, мій друг, постраждати... Будь обережний, Завжди споглядай- У ліфт з незнайомцями Не сідай!
 3. 3. Якщо із дзвінку телефону Не впізнаєш ти людину знайому: - І куди ж це я попав? Який номер я набрав? Що ж, дитинко, ти мовчиш? З ким ти вдома зараз сидиш? - Не відповідай, Просто маму погукай! Якщо дорослих вдома немає, Ніяких розмов не веди, «До побачення!» - відрубай, та слухавку ти поклади!
 4. 4. Якщо пролунав дзвінок- Подивися у “глазок”. Тобі людина ця знайома? Ні? Тоді нікого нема вдома! І двері ти не відчиняй! Він дзвонить далі?… І нехай!
 5. 5. З вогнем, діти, не грайтеся, А побачивши вогонь і дим, Телефоном набирайте Усього три цифри 101.
 6. 6. Якщо іскрить розетка, Або чути дивний тріск, Ти скажи про це дорослим – Сам, будь ласка, ти не лізь!
 7. 7. На балконі - так і знай, На перила не ставай! На перила не взбирайся, Низько не перегибайся! Надто це шкідливо - Можеш ти загинуть !
 8. 8. Нащо вам у вуха класти Зайві там предмети? Вони можуть там застрягти… Навіщо ці експерименти?
 9. 9. Я шлях вкажу надійний, Де небезпек нема. Трикольорове око Я маю недарма. Нехай воно і мружиться, Ніколи я не сплю, З малими дітьми в хованки Я гратись не люблю. В роботі я суворий І стриманий завжди. Тролейбуси, машини Біжать сюди й туди. Дивлюсь червоним оком — Велю спинитись я, Одне мені потрібно — Це витримка твоя. А блисне жовте око, Іти не поспішай, Бо жовтий — не зелений: Потрапиш під трамвай. Увага — і зелений Привітно замигтів. Він колір найдобріший, Щасливої путі!
 10. 10. Багато тюбиків та баночок Є у шафах ваших мамочок. Засоби там різні, в маминих руках – корисні. Креми, пасти, різні штучки Не беріть у свої ручки!
 11. 11. А коли почув ти запах газу- Відкривай вікно, провітри все відразу! Поширше рами відчини, І сірники до рук ти не бери!
 12. 12. Не можна пігулки Ковтати вам, діти, Інакше животик може боліти. Як треба – Дорослі самі принесуть, Водички запить подадуть. Самим же вживати пігулки не можна. З пігулками треба бути обережним!
 13. 13. Що ж ти робиш, дитино!? Невже не жаль свою спину!? Не ризикуй ти собою, будь ласка! Інакше – інвалідна коляска…
 14. 14. Хіба для цього ці предмети? А чим же їстимеш котлети? Буде боляче, буде прикро- Є безліч безпечних ігор!
 15. 15. Не підходь до плити, дружок, Ти можеш отримати опік!
 16. 16. Хороший ти ростеш, синок, Але ще рано молоток До рук невмілих тобі брати! Послухай, хлопчику, поради. Щоб не сталося біди- Ще трохи підрости!
 17. 17. Приємного та безпечного відпочинку!

×