Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Арт-терапевтична студія

191 views

Published on

Арт-терапевтична студія

Published in: Art & Photos
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Арт-терапевтична студія

 1. 1. Арт-терапевтична студіяАрт-терапевтична студія Еліна АлієваЕліна Алієва
 2. 2. Письменник, науковець,Письменник, науковець, арт-терапевтарт-терапевт
 3. 3. Задачі арт-терапевтичноїЗадачі арт-терапевтичної студіїстудії • Основний принцип, якого дотримуються у студії це і основний принцип "ЛінаПе" - індивідуальний підхід. • Завданнями студії є: - розвиток комунікативних навичок; - гармонізація міжособистісних стосунків; - сприяння розвитку креативності, зменшення деструктивної агресивності; - набуття навичок вибудовування особистих кордонів і вміння їх захищати. • Хто є учасником студії: дитина, діти, дорослий, дорослі, батьки і діти.
 4. 4. Батьки Вчителі Дитина Арт-терапевт
 5. 5. Дружнє середовищеДружнє середовище студіїстудії
 6. 6. Арт-терапевтична студіяАрт-терапевтична студія – це комфорт– це комфорт
 7. 7. Не кради, не кажиНе кради, не кажи неправдунеправду
 8. 8. 7 квітня на Свято Благовіщення ми з дітьми спілкувалися на тему: "Правда у нашому житті". Ставили собі питання: Що краще комп`ютер чи друг? Як будувати гарні стосунки без неправди? Чи складно казати правду, зізнастися у неправді? Як миритися і шукати доріжки один до одного.
 9. 9. Гріхи проти 8 заповіді "Не свідчи неправдиво проти ближнього свого": - недостатньо дбаємо про правду в щоденному житті; використання напівправди; наклеп(брехня), обмовляння (розголошення слабких сторін іншої людини); недотримання обітниць і виказування таємниць; лицемірство; невизнання власних помилок; недооцінювання переваг інших; неспростування брехні та обмовляння; недобросовісне досягнення добрих результатів (оцінок) на роботі та у школі; - неправдиве свідчення; несправедлива підозра (основана на припущеннях із зовнішності); знеславлення, говоріння неправди про когось; плітки (неперевірена новина, яка перебільшена та переказана далі); обмовляння (розсекречення чужих помилок з ціллю викликати сенсацію); брехня зі страху (щоб уникнути наслідків); затаювання правди; брехня з вигоди (обман, лестощі), блюзнірська брехня; лжесвідчення (порушення клятви, подружня невірність; критика (злослива, безпідставна, критика підлеглих); висміювання (висміювання ближнього, щоб надокучати йому); ремствування (скрита та бунтівна критика); образа; прокляття (словесна образа, пов'язана з прокляттям)
 10. 10. Підготовка до святаПідготовка до свята Святого МиколаяСвятого Миколая
 11. 11. Підготовка доПідготовка до Свята ПасхиСвята Пасхи
 12. 12. Підготовка до Свята Пасхи зПідготовка до Свята Пасхи з першокласникамипершокласниками У цьому теплому весняному майстер-класі діти слухали історію вчинку, який нас вчить любові, граючись збирали святковий кошик, та робили чудові листівки.
 13. 13. Статеве вихованняСтатеве виховання Ми відзначали День Добра. З дітьми говорили, що значить бути добрим і жити таким життям, щоб тебе запам’ятали як гарну людину. Грали в гру "Зустрів я динозаврика і..." Мета цієї гри є діагностичною. Також граючись називали гарні і не дуже риси і вчинки дівчаток, хлопчиків. Мета: навчити дітей розділяти особистість людини від її вчинків. На завершення робили і дарували один одному (хлопці -дівчатам, дівчата- хлопцям) листівки із побажаннями. Все це ми робили під гарну музику добра.
 14. 14. Арт-терапевтична складоваАрт-терапевтична складова занятьзанять
 15. 15. Дякую за увагу!Дякую за увагу!

×