Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

«РІК НІМЕЦЬКОЇ МОВИ»

130 views

Published on

Віртуальна виставка присвячена року німецької мови в Україні.

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

«РІК НІМЕЦЬКОЇ МОВИ»

 1. 1. ВIРТУАЛЬНА ВИСТАВКА присвячена року німецької мови в Україні
 2. 2. На території України близько 750 тисяч людей вивчають німецьку мову. Вона вважається другою за популярністю. Тому 2018 рік оголошено роком німецької мови в Україні, а в Німеччині — рік української мови. Міністри закордонних справ вирішили поглибити знання українців про Німеччину, її мову та культуру. І, в свою чергу, у Німеччині – про українську культуру та мову. Це зроблено для того, щоб через чверть століття після початку дипломатичних зносин зміцнити дружбу та довіру двох держав. Важливим моментом є розширення співпраці у освітянській та культурній сферах. Головна мета такої співпраці – покращення вже існуючих відносин і освітянських проектів.
 3. 3. Берлин : Путеводитель с мини-разговорником. – Дубль В, 1996/97. – 98 с. : ил. – (Полиглот). Бориско Н. Ф. Самовчитель німецької мови = Deutch ohne Probleme! : (У 2 т.). Т. 2 / Н. Ф. Бориско. – Київ : ВП Логос-М, 2014. – 511 с. Германия : Путеводитель. – ЭКОМ-ПРЕСС, 1997. – 350 с. : ил. – (Окно в мир).
 4. 4. Кудіна О. Ф. Німецька мова для початківців : підруч. для студ. вищих навч. закладів / О. Ф. Кудіна, Т. О. Феклістова. – Вінниця : Нова книга, 2008. – 517 с. Німецька мова : підруч. для 10-11 класів загальноосвітніх навч. закладів, гімназій, ліцеїв, коледжів. – Київ : Освіта, 2005. – 270 с.
 5. 5. ПІДБІРКА НАЙЦІКАВІШИХ ФАКТІВ ПРО НІМЕЧЧИНУ: 1. Більшість поліцейських машин у Німеччині — марки «Мерседес». 2. Німеччина в світі займає передові позиції по проведенню ярмарків. Десять мільйонів гостей відвідує країну і бере участь в ярмарках щорічно. 3. У Німеччині вперше був здійснений перехід на літній час. Це трапилося в 1916-му році. 4. Відомий на увесь світ аспірин також придумали німці. Він був синтезований Феліксом Хоффманом 1897 року. 5. Жити в орендованому житлі в Німеччині – норма. Три чверті населення мешкають в орендованих квартирах і будинках. У орендованому житлі живе навіть найбільш забезпечене населення. Це пов’язано з тим, що німці не витрачають більше 30 хвилин, аби дістатися на роботу. При зміні роботи відразу переїжджають на іншу квартиру, чим ближче до місця роботи.
 6. 6. ПІДБІРКА НАЙЦІКАВІШИХ ФАКТІВ ПРО НІМЕЧЧИНУ: 6. Німеччина — батьківщина відомих світові великих композиторів: Баха, Бетховена, Мендельсона, Брамса, Штрауса, Генделя, Шумана. 7. У багатьох людей Німеччина асоціюється з пивом. І не даремно. У цій країні налічується близько півтори тисячі пивоварень, в яких розливається понад 5 тисяч сортів напою. 8. Крім пива Німеччина славиться смачним хлібом. Його сортів тут налічується близько 300. 9. Цікаві факти про Німеччину стосуються її культурної спадщини. Мало хто знає, що в цій країні кількість музеїв перевищує кількість пам’яток мистецтва у Великобританії та Італії разом узятих — близько 6000. 10. Офіційна мова республіки — німецька. Ось тільки існує його більше 60 діалектів. Тому жителі різних регіонів можуть не розуміти один одного.
 7. 7. ПІДБІРКА НАЙЦІКАВІШИХ ФАКТІВ ПРО НІМЕЧЧИНУ: 11. Штраф за зірвану квітку в Німеччині становить близько 650 євро. 12. 30% всієї території республіки покрито лісами. 13. Німці — книголюби. Ця країна входить до трійки держав, де високий рівень друкарства. Причому самою «начитаною» верствою населення є молодь віком від 14 до 19 років. 14. Заняття музикою більше двох годин на день неприйнятні у відношенні до сусідів, його прирівнюють до шуму – такі в Німеччині закони. 15. 102 лауреата Нобелівської премії — з Німеччини.
 8. 8. Німці і німецька культура в Україні. – Київ, 2001. – 191 : z - фото.
 9. 9. Німецько-український, українсько-німецький словник. – Київ : Феміна, 1994. – 731 с. Новий німецько-український, українсько-німецький словник : 60000 слів. – Харків : ДИВ, 2008. – 575 с. Носков С. О. Самовчитель німецької мови / С. О. Носков. – 17 - те вид., перероб. і допов. – Київ : Арій, 2008. – 430 с.

×