Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

6kl urok 02_tema

176 views

Published on

Інформатика 6 клас. Алгоритми та виконавці.

Published in: Education
  • Be the first to comment

6kl urok 02_tema

  1. 1. infschoolmy.jimdo.com Кімакович Оксана Богданівна 1 Урок 2
  2. 2. infschoolmy.jimdo.com Кімакович Оксана Богданівна 2 Команди та виконавці Що таке план та інструкція Що таке команда Хто або що може бути виконавцем команд Що називають системою команд виконавця
  3. 3. infschoolmy.jimdo.com Кімакович Оксана Богданівна 3 Що таке план? Щоб виконати завдання - складають план дій. План визначає порядок виконання дій для досягнення певної мети та отримання результату. План виготовлення годівнички для птахів 1. Креслення деталей. 2. Вирізання деталей з дерева. 3. Створення каркаса. 4. Виготовлення дашка. 5. З'єднання деталей годівнички. 6. Закріплення підвіски.
  4. 4. infschoolmy.jimdo.com Кімакович Оксана Богданівна 4 Повідомити усно Як скласти вдалий план? Подати письмово Зобразити у вигляді малюнка Продемонструвати Але в кожному випадку важливим є порядок виконання дій. Якщо в плані перепутати порядок дій, то він не приведе до очікуваного результату. Що таке інструкція? Якщо план складається зі спонукальних речень, то він являє собою інструкцію. При цьому в плані вказують дії, які потрібно виконати, а в інструкції — вказівки, як їх виконувати.
  5. 5. infschoolmy.jimdo.com Кімакович Оксана Богданівна 5 Інструкція з висаджування дерева 1. Викопай лунку такого розміру, щоб у ній розмістилося все коріння саджанця. 2. Розмісти саджанець вертикально, корінням усередину лунки. 3. Налий у лунку води. 4. Засип коріння землею, утрамбуй. 5. Полий саджанець водою. Що таке команда? Команда - це повідомлення, яке спонукає до виконання певної дії. Форма подачі команди залежить від її призначення та об'єкта, який виконуватиме цю команду - виконавця.
  6. 6. infschoolmy.jimdo.com Кімакович Оксана Богданівна 6 Хто або що може бути виконавцем команд? Виконавець - це об'єкт здатний виконувати задані йому команди. Що називають системою команд виконавця? Система команд виконавця - це набір команд, які він може виконати.

×