Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Digitürk sunum

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Digitürk sunum

 1. 1. Abdurrahman Suat SUCU
 2. 2. • Digitürk uydu aracılığıyla sinema film belgesel spor gibi özel yayınlarını ücretli olarak vermektedir.• Digitürk aynı zamanda süperlig yayın hakkına sahip olmakla beraber süperlig de mücadele eden takımlara sponsor olmuştur.
 3. 3. 1999’dan beri hizmet vermekte olan Digitürktoplamda 960 Bayi ile teknik servis ve iletişimdanışmanları ile hizmet vermektedir.
 4. 4. Müşteri Sadakat Kartı varmı ?Her müşterinin kendine ait bir adetkullanıcı kodu bulunmaktadır. Müşteritemsilcileri bu numara ile müşterininbilgilerine daha hızlı ulaşabilir.
 5. 5. Türkiye genelinde toplam 960 Digitürk Yetkili TeknikServis ve 0 212 473 73 73 no ’lu telefondan 7/24hizmet vermektedir. Aynı zamanda müşteritemsilcilerinden www.digiturk.com.tr adresi ile demüşteri şirket teması kurulabilmektedir.
 6. 6. • DIGI VIPCLUB, Digiturk’ün üst segment üyelerine özel VIP çağrı merkezi, VIP teknik servis, en seçkin markalarda ve mekanlarda özel indirimler, seyahat yardımı, araç yardımı, konut yardımı , rezervasyon hizmetleri, bankacılık hizmetleri ve danışmanlık hizmetleri gibi özel ayrıcalıklar sunan bir müşteri memnuniyeti programıdır.
 7. 7. Müşteri İlişkileriDigitürk müşterileri ile bire bir çıkankampanyalar hakkında telefon, sms ve aynızamanda mail ile bilgilendirir.
 8. 8. • Digitürk e kayıtlı cep telefonu numarasından "FATURA" yazıp 3555e SMS gönderdiğiniz zaman son dönem fatura bilgilerinizi ve toplam borcunuzu öğrenebilmektesiniz. Ayrıca "Online İşlemler“ bölümündeki “Fatura İşlemleri” menüsünden de fatura bilgilerinize ulaşabilmektesiniz.
 9. 9. Müşteri memnuniyet formu var mıdır?Müşteri memnuniyeti ile alakalı olarak kurulumyada servis yapıldıktan sonra müşteritemsilcileri tarafından müşteriler aranarakmemnuniyet formları sesli yanıt sistemi ilesağlanmaktadır.
 10. 10. Anket formu var mıdır?Anket formu olarak müşteri temsilcileritarafından kullanıcılar aranarak personellerinkılık kıyafet ve müşteriler ile diyaloglarıhakkında bilgi alınmaktadır. Yapılan anketpuanlandırma sistemi ile teknik servispersonellerine puan olarak gitmektedir.
 11. 11. Web sayfasından müşteri ile bağlantıwww.digiturk.com.tr adresinden müşterileronline işlemler butonun kullanıcı adı ve şifrealarak bütün işlemlerini yapabilmektedirler.

  Be the first to comment

  Login to see the comments

Views

Total views

1,093

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

5

Actions

Downloads

5

Shares

0

Comments

0

Likes

0

×