Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Acıbadem müşteri

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Acıbadem müşteri

 1. 1. ACIBADEM KURUCUSU • Acıbadem Hastanesi 1991 Yılında Mehmet Ali Aydınlar tarafından kurulmuştur. Acıbadem Sağlık grubu Başkanı ve Türkiye Futbol Federasyonun eski başkanıdır.
 2. 2. ACIBADEM HASTANESİNİN KURULUŞU• 1991 Yılından bu yana 12 hastane, 9 tıp merkezi, poliklinikleri, merkez laboratuvar ve şubeleriyle Acıbadem 1.500’ü hekim olmak üzere 10.000’den fazla çalışanı ile yaygın biçimde hizmet veriyor.
 3. 3. KADIKÖY HASTANESİ• 1991 yılında Acıbadem Sağlık Grubu’nun ilk hastanesidir. Acıbadem Kadıköy Hastanesi, Acıbadem Sağlık Grubu’nun ilk göz ağrısı ve bu haliyle oldukça özel. Hasta odaklı modern mimarisi,ileri tıp teknolojisi, çok kapsamlı tanı ve tedavi üniteleri ile günümüzde tam donanımlı bir hastane olarak, hastalarına tıbbın tüm branşlarında hizmet veriyor.
 4. 4. Acıbadem, hastalık Sağlık Dosyam E -Bebeğimteşhislerini vebelirlediği Acıbadem, bilimsel ve teknolojiktedavileri tüm tıbbi Online E -Diyet gelişmeleri yakından izleyen, Randevubirimlerde başarıyla konusunda deneyimli ve uzmanlaşmışgerçekleştirmektedir. E-Geçmiş S ağlık hekimlerle kadrolaşmıştır. Ols un Danışma
 5. 5. Online Hizmetler Randevu alma, Laboratuar sonuçlarının faks ve e-mail ilegönderilmesi, E- randevu kanalıyla gelen randevu taleplerininyanıtlanması, Hastane, poliklinik, bölüm ve doktor hakkında bilgi,Klinikler hakkında bilgi, Halka Yönelik Faaliyetler hakkında bilgi,Muayene ve tetkik ücretleri hakkında bilgi, Anlaşmalı kurumlarhakkında bilgi, Semte göre en yakın nöbetçi eczanenin adres ve telefonnumaraları hakkında bilgi, Sesli bilgilendirme kayıtları aracılığıyla tümhizmetler hakkında bilgi verilmesi, Acıbadem Hastane vepoliklinikleri yol tarifleri, Danışman Hemşireler aracılığı ile doğru bölümeyönlendirme yapılması, Randevuların 1 gün önceden cep telefonunaSMS yoluyla hatırlatılması. Hizmetlerinden faydalanıyor.
 6. 6. Online Randevu uygulamamız ile Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde bulunan tüm hastane, tıp merkezive polikliniklerden online olarak randevu alabilirsiniz. Randevu isteğinde bulunmak için Online Randevutalep formumuzu tam olarak doldurunuz ve size hangi,yolla ulaşmamızı istediğinizi belirtiniz. Çağrı Merkeziyetkililerimiz randevu talebiniz hakkında size en kısazamanda geri dönecek ve bilgi vereceklerdir. Onlinerandevu talepleriniz bir ön kayıt niteliğinde olup,Müşteri Temsilcimiz tarafından yapılacak dönüşsonrasında Randevunuz onaylanacaktır.
 7. 7. • E-ziyaret uygulamamız ile hastanemize gelmeden yatarak tedavi görmekte olan yakınlarınızı ziyaret edebilir, bilgisayarınız yardımıyla görüntülü olarak iletişim kurabilirsiniz.E-Ziyaret, Acıbadem Sağlık Grubuna ait aşağıdaki hastanelerin yatan hasta odalarında yapılabilmektedir: Acıbadem Kadıköy Acıbadem Maslak Acıbadem Kozyatağı Acıbadem Bursa Acıbadem Kocaeli Acıbadem Adana International Hospital
 8. 8. Sağlık Danışma Sağlık Danışmahizmetimiz aracılığıylasağlınızla ile soru vesorunlarınız uzman vehekimlerimizlepaylaşabilir veuzmanlarımızdan yolgösterici yanıtlaralabilirsiniz. Ancakunutmayın,sağlıksorunlarınıza çözümbulmanın en doğruyolu, uzman bir hekimemuayene olmaktır.
 9. 9. SAĞLIĞINIZ İÇİN HATTAYIZ... "Alo Acıbadem" özel eğitimli kadrosu ile, sağlıkla ilgili her konudadoğru bilgilendirme ve yönlendirme için 365 gün 24 saat, Türkiyenin her yerinden tek bir numara ile hizmetvermeye devam ediyor. Hasta İlişkileri Yönetiminin çok etkili ve önemli bir parçasını oluşturan ve ayda100.000i aşan çağrıya yanıt veren "Alo Acıbadem" hastaya ve kuruma değer yaratmak, hastayı tanımak,ihtiyaçlarını tespit etmek, hızlı ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla kurulmuştur. Arayanlar, hastaneye gitmeyegerek kalmadan Türkiyenin neresinde olursa olun tek bir telefonla tüm şubelerle ilgili randevu ve bilgi almanınrahatlığını yaşıyorlar.Ayda 100.000i aşan çağrı alan Alo Acıbadem hattı daha iyi hizmet vermek ve işlemleri kolaylaştırmakamacı ile sürekli yenilikler yaparak kendini geliştirmeyi sürdürüyor. Sağlık Sektöründeki ilk çağrı merkeziolan Alo Acıbadem hattını arayanlar : Randevu alma, Anlaşmalı kurumlar hakkında bilgi
 10. 10. ZİYARET VE REFAKAT POLİTİKASI• Ziyaret saatlerimiz her gün 10.00 – 22.00 arasındadır.• Hastalarımızın sağlığı için aynı anda iki kişiden fazla ziyaretçi bulunmamasını ve ziyaret süresinin 10 dakika ile sınırlandırılmasını öneriyoruz• Lütfen 7 yaşın altındaki çocukları ziyaretçi olarak getirmeyiniz. Saat 22.00’dan sonra odada bulunan ziyaretçi refakatçi olarak kabul edilmektedir.• Tüm odalarımızda hastalarımıza sadece 1 refakatçi eşlik edebilir.• . Hekimimiz tarafından ziyaret ve/veya refakatçi uygulaması yasaklanmışsa, lütfen buna uymaya özen gösteriniz. İzolasyona alınan hastalarda, ziyaretiniz sırasında sağlık profesyonellerimizin önerilerine uyunuz.• Ziyaretiniz sırasında hasta ve yakınlarının mahremiyetine özen gösteriniz• Ziyaret öncesi ve sonrası ellerinizi yıkayınız ya da el dezenfeksiyonu sağlayınız• Hastanemize evcil hayvanlar kabul edilmemektedir. Hastanemizde belirlenmiş alanlar dışında sigara içilmesi kesinlikle yasaktır.
 11. 11. SİZİ DİNLİYORUZ…. Sayın ziyaretçimiz; aşağıdaki form aracılığıyla görüş, öneri, şikayet ve teşekkürlerinizi bizimle ve tüm AcıbademWeb ziyaretçileriyle paylaşabilirsiniz. Lütfen sağlık konusunda danışmak, online randevu almak ve benzeri hizmetler için Online Hizmetler bölümlerimizi ziyaret ediniz.Adınız :Soyadınız:E-posta adresiniz:Konu:Telefon:Şehir:Mesajınız:Güvenlik Kodu :(*) ile gösterilen alanların doldurulması zorunludur.
 12. 12. Online Hasta Ziyareti İnternet üzerinden yapılan buuygulamayla isteyenler yeni doğum yapan eşlerini, bebeklerini ya daameliyat olmuş yakınlarını diledikleri zaman ziyaret edebiliyorlar. “OnlineHasta Ziyareti” olarak tanımlanan buuygulama, hastalarını ziyaret içinhastaneye gidemeyenlere alternatifbir ziyaret olanağı sunuyor.Uygulama, kişiye özel şifrelerkullanılarak gerçekleşiyor. İnternetüzerinden sağlanan bu ziyarethastanın haberi olamadanyapılamıyor. Ziyaret talebindebulunan kişinin hasta ve refakatçisitarafından kabul edilmesi gerekiyor.
 13. 13. Acıbadem Hasta ŞikayetleriRahatsızlığım nedeniyle iyi birhastanede tedavi olmak istedimbunun için iyi olduğunudüşündüğüm Acıbademi seçtim. Randevu almak için acıbademmüşteri hizmetlerini aradım 2 günsonrasına randevu aldım ve işyerimle görüşüp buna göregüçlüklede olsa izin aldım. Ancakrandevuma 1 gün kala bir sms ilerandevumun doktor olmadığındaniptal edildiğini belirttiler. Tekrartelefon açıp durumu ilettim ancakaynı saate randevu alamadım. Benbanka çalışanıyım ve izin almamızgerçekten çok zor oluyor. Buyüzden iş yerimden ayrılmak zorunda kaldım.
 14. 14. 3 günde bir rahatsız ediliyorum• 3 günde bir Acıbadem Sağlık Hizmetlerinden Check Up hizmetleri ile ilgili olarak telefon alıyorum. 0-216-544 46 xx nolu telefondan. Kendilerine her arayışlarında Ocak ayına kadar düşünmediğimi bildirmeme rağmen sürekli rahatsız ediyorlar. Artik telefonda taciz olayına dondu bu olay. Saygılarımla
 15. 15. Acıbadem Özel Sağlık Sigortası kapsadığı hastalıklar, verdiği hizmetler ve network ağıyla sektöründe öne çıkıyor. Bir yıl içerisinde10 bin kişiyi sigorta şemsiyesi altına alan Acıbadem Sigorta’nın GenelMüdürü Dr. Ömer Karahan sorularımızı yanıtladı...Acıbadem ÖZEL Sağlık poliçe.Alışılmış sigorta hizmetleri, beklenmedik sağlanması sorunlarıyla ilgili tedavi giderlerine ait risklerin güvence altına alınması anlamına geldiği için genelde check-up gibi herhangi bir şikayet olmadan yapılan muayene-tetkikleri Sigortasının diğer sağlık sigortalarına göre farkları ve avantajları nedir?
 16. 16. Acıbadem ÖZEL Sağlık Sigortası, Acıbadem Sigorta ve Acıbadem Sağlık Grubu’nun sektörde başka örneği olmayan ve daha önce hiç verilmemiş hizmetlerin alışılmış sigortahizmetlerine ek olarak verildiği bir, diş, göz veya psikiyatritedavileri karşılanmaz ya da ilave bir ek teminat çerçevesinde kapsam altına alınır. Ancak Acıbadem ÖZEL Sağlık Sigortası’nda bulunan Özel Avantajlar Teminatı kapsamında check-up, kadın sigortalılarımız için mamografi, erkek sigortalılarımız için prostat ile ilgili riskleri ortaya çıkaran PSA testi, diş muayene ve temizliği, göz muayeneleri, psikiyatrik rahatsızlıklara ait tedaviler ve hekim reçetesi ile beslenme alışkanlığının değiştirilmesinin gerekmesi halinde Özel Anlaşmalı Sağlık Kuruluşları’nda 8 seansa kadar diyet konsültasyonunu herhangi bir ek teminat almaksızın karşılıyoruz.
 17. 17. ŞEFİKA BOLAT TEŞEKKÜRLER

  Be the first to comment

  Login to see the comments

Views

Total views

1,028

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

2

Actions

Downloads

4

Shares

0

Comments

0

Likes

0

×