Akio morita -_vidomy_yaponsky_pidpriyemets__z

1,771 views

Published on

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
1,771
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
1,483
Actions
Shares
0
Downloads
2
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Akio morita -_vidomy_yaponsky_pidpriyemets__z

 1. 1. Виконали: Русанова Катерина Калачова Вікторія 11-Б Акіо Моріта - відомий японський підприємець , засновник корпорації «Sony»
 2. 2. Акіо Моріта народився в Нагоя, Японія, 26 січня 1921 року "Я так багато часу приділяв електроніці , що це заважало мені виконувати мою домашню роботу"
 3. 3. "Я став самим відстаючим випускником у школі , тому мене навіть не могли перевести на наукове відділення Восьмої середньої школи і мені довелося цілий рік інтенсивно займатися , щоб добитися цього"
 4. 4. У 1947 році Ібука , Маеда і Акіо Моріта стали партнерами у формуванні Токійської телекомунікаційної технічної компанії . Фірма стала називатися "Соні" в 1958 році.
 5. 5. "Уолкмен" фірми "Соні " став одним з найвідоміших виробів. Він був випущений в 1979 році і став найпоширенішим в світі звуковим пристроєм , маючи 75 різних модифікацій і більше 20 мільйонів користувачів.
 6. 6. Перший радіоприймач - «TR-63» Перші компакт-диски PlayStation
 7. 7. " Якщо керівництво сфокусує свою увагу тільки на швидкому отриманні вигоди , то воно буде працювати тільки на здійснення своїх короткострокових інтересів" , - ( " Рендж " , 1982). «Керівництво полягає у прийнятті ризикованих рішень . І керівники повинні бути фахівцями в бізнесі ... Я думаю , що американці занадто прислухаються до аналітиків , які займаються питаннями безпеки , і консультантам» (" Рендж " , 1982). Майбутнє кожного народу - зазначає Акіо Моріта , - формується не тільки тими , хто може маніпулювати і використовувати паперові цінності , але і здатністю народу виробляти хороші продукти ... Ніщо не є більш фундаментальним для будь-якої нації чи економіки , ніж здатність виробляти реальні товари ( Марлоу , 1990)
 8. 8. "Японські керівники ставляться до робітників не як до інструменту , а як до партнера. У нас у всіх одна доля" «Я не можу зрозуміти , що може бути хорошого в звільненні людей . Якщо керівництво взяло на себе ризик і зобов'язання , найнявши людей , тоді воно несе відповідальність за те , що їх звільняє» «У Японії ми думаємо про компанію як про сім'ю. Ви не можете звільнити людей з причини реорганізації підприємства . Керівництво має пожертвувати прибутком і розділити труднощі з усіма»
 9. 9. У 60 - х Акіо Моріта написав дискусійну книгу, яка стала бестселером в Японії і називалася «Не дуже покладайтеся на шкільну освіту» . Це справило фурор в Японії, де освіту поважають.
 10. 10. Акіо Моріта почав займатися тенісом у п'ятдесят п'ять років , гірськими лижами в шістдесят і водними лижами в шістдесят чотири.

×