Ücretsiz Yazılımlar

1,427 views

Published on

www.teknobildiri.com

Published in: Education, Technology
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
1,427
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
258
Actions
Shares
0
Downloads
0
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Ücretsiz Yazılımlar

 1. 1. EN İYİ ÜCRETSİZ YAZILIMLAR EN İYİ ÜCRETSİZ YAZILIMLAR En İyi Ücretsiz Yazılımlar
 2. 2. Ofis Güvenlik Video İşletim sistemi Fotoğraf Tasarım Müzik Oyun PC'nizde Bulunması Gereken Ücretsiz Tam Sürüm Yazılımlar
 3. 3. Yenilerde PC almış veya alacak birisi olarak en son istediğiniz şey zorla toparladığınız bütçenizde yeni delikler açılmasını sağlayacak ek yazılımlara para vermek olacaktır. Harcamadan Önce Biraz Düşünün
 4. 4. <ul><li>OpenOffice.org Nedir? </li></ul>OpenOffice.org Nedir? OpenOffice.org Nedir? OpenOffice.org Nedir?
 5. 5. Serbest kullanılabilir tam özellikli herkes için ücretsiz olan bir ofis paketidir. Serbest kullanılabilir tam özellikli herkes için ücretsiz olan bir ofis paketidir.
 6. 6. OpenOffice.org Modülleri Nelerdir? OpenOffice.org Modülleri Nelerdir?
 7. 7. > Writer (Metin ve HTML düzenleyici) > Calc (Hesap tablosu) > Draw (Vektörel çizim modülü) > Base (Veritabanı istemi) > Impress (Sunum programı) > Math (Formül düzenleyici)
 8. 8. Bu program her zaman elinizin altında bulunabilecek bir hesap tablosudur . OpenOffice.org CALC Nedir?
 9. 9. <ul><li>OpenOffice.org Wrıter Nedir? </li></ul>OpenOffice.org Writer, modern bir kelime işlemci yazılımından beklediğiniz tüm özelliklere sahiptir.
 10. 10. OpenOffice.org Impress, önceden hazırlanmış belgelerinizi çeşitli grafikler, sesler ve hareketler ile bir topluluğa sunmanızı sağlar. OpenOffice.org Impress Nedir?
 11. 11. OpenOffice.org Base Nedir? OpenOffice.org'un yeni 2. sürümü ile birlikte gelen Base, OpenOffice.org içindeki bilgilerin büyük bir hız, verim ve şeffaflıkla veritabanına aktarılmasına izin verir. OpenOffice.org Base Nedir?
 12. 12. Draw, küçük karalamalardan büyük grafikler ve şemalara kadar tüm çizim ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz bir çizim programıdır. OpenOffice.org Draw Nedir?
 13. 13. Math OOo ile birlikte gelen bir formül veya denklem editörüdür.
 14. 14. Firefox Nedir?
 15. 15. Firefox eskisinden çok daha iyi. İnternette güvenle gezin; Firefox sizi virüslerden, casus yazılımlardan ve kendiliğinden açılmaya çalışan can sıkıcı pencerelerden korur.
 16. 16. Kullanımı Kolay Yönetmesi Zevkli
 17. 17. <ul><li>aracılığıyla diğer </li></ul>Firefox internete ulaşmanızı kolaylaştırır. Kolay anlaşılır arayüzü taramaya hemen başlamanız için gereken her şeyi size sunar. İçe Aktarma Sihirbazı tarayıcılardaki yer imlerinizi, ayarlarınızı ve parolalarınızı Firefox'a aktarabilirsiniz.
 18. 18. <ul><li>Yeni güncelleme sistemi sayesinde en taze güvenlik ve özellik güncellemelerine ulaşabilirsiniz. Firefox bu ufak boyutlu güncellemeleri arka planda sessizce indirir ve kurulmaya hazır olduklarında size haber verir. </li></ul>Otomatik Güncelleme
 19. 19. Firefox olası casus yazılım, solucan ve virüs tehdidine karşı kapıları kapatarak interneti sizin için güvenle gezebilecek bir yer hâline getirir. Firefox geliştiriciler topluluğu 7 gün 24 saat boyunca sizin karşılaşabileceğiniz güvenlik tehditlerini yakından takip ederek, güncellemeler aracılığıyla güvende kalmanızı sağlar. Daha Güçlü Güvenlik

×