Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Kaleci evdiveni

56 views

Published on

Futbol sektöründeki dünyaca ünlü markaların tek bir platformda toplandığı, KaleciEldiveni.com, %100 orijinal ürünler ile ziyaretçilerine avantajlı alışveriş keyfini yaşatmayı hedefler. Kalecilerin, kale alanı içerisindeki dokunulmazlığı, kalecieldiveni.com’da e-ticaret dokunulmazlığı olarak sizlere, güvenli alışverişi temenni eder ve kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır, veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.
En iyi hizmeti vermeyi, çalışma ilkelerinin başında tutan kalecieldiveni.com, mesai saatleri içerisinde sizlere yardımcı olmayı bekleyen müşteri hizmetleri ile de kolayca ulaşılabilir durumdadır.
Yeni gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar olmak için kaleci eldiveni facebook sayfasını takip edebilirsiniz.
En iyi kurtarışlarınızı kalecieldiveni.com ile yakalayın!

Kaleci eldiveni sitesi(WebSite) : https://kalecieldiveni.com

Kaleci Eldiveni Facebook Sayfası(Facebook Page) : https://www.facebook.com/kalecieldivenleri/

Published in: Sports
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Kaleci evdiveni

  1. 1. KALECİ ELDİVENİ Futbol sektöründeki dünyaca ünlü markaların tek bir platformda toplandığı, KaleciEldiveni.com, %100 orijinal ürünler ile ziyaretçilerine avantajlı alışveriş keyfini yaşatmayı hedefler. Kalecilerin, kale alanı içerisindeki dokunulmazlığı, kalecieldiveni.com’da e-ticaret dokunulmazlığı olarak sizlere, güvenli alışverişi temenni eder ve kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır, veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. En iyi hizmeti vermeyi, çalışma ilkelerinin başında tutan kalecieldiveni.com, mesai saatleri içerisinde sizlere yardımcı olmayı bekleyen müşteri hizmetleri ile de kolayca ulaşılabilir durumdadır. Yeni gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar olmak için kaleci eldiveni facebook sayfasını takip edebilirsiniz. En iyi kurtarışlarınızı kalecieldiveni.com ile yakalayın!

×