Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

W103, W105, W106 K2 Brake Cleaner - Środek do czyszczenia hamulców

1,974 views

Published on

K2 BRAKE CLEANER to super skuteczny środek do czyszczenia elementów układu hamulcowego. Czyści i odtłuszcza hamulce tarczowe i bębnowe, sprzęgła, powierzchnie metalowe, części i narzędzia. Usuwa brud, olej, płyn hamulcowy i smar nie pozostawiając żadnych osadów. Nie zawiera szkodliwych rozpuszczalników chlorowcopochodnych. Redukuje piszczenie i hałasy. Posiada przyjemny cytrynowy zapach.

SPOSÓB UŻYCIA:

Zabrudzone elementy spryskać z odległości ok 20 cm.
Odczekać do całkowitego wyparowania lub wytrzeć czystą, suchą szmatką. W razie potrzeby czynności powtórzyć kilkakrotnie.
Uwaga: Nie stosować na poliwęglowe tworzywa sztuczne, unikać mycia elementów gumowych. Nie zawiera składników określanych ogólnie jako szkodliwe dla zdrowia.

Published in: Automotive
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

W103, W105, W106 K2 Brake Cleaner - Środek do czyszczenia hamulców

  1. 1. Środek do czyszczenia hamulców Indeks produktu: W103, W105, W106 K2 BRAKE CLEANER
  2. 2. OPIS PRODUKTU www.K2.com.pl K2 BRAKE CLEANER to super skuteczny środek do czyszczenia elementów układu hamulcowego. Czyści i odtłuszcza hamulce tarczowe i bębnowe, sprzęgła, powierzchnie metalowe, części i narzędzia. Usuwa brud, olej, płyn hamulcowy i smar nie pozostawiając żadnych osadów. Nie zawiera szkodliwych rozpuszczalników chlorowcopochodnych. Redukuje piszczenie i hałasy. Posiada przyjemny cytrynowy zapach.
  3. 3. Zabrudzone elementy spryskać z odległości ok 20 cm. Następnie odczekać do całkowitego wyparowania lub wytrzeć czystą, suchą szmatką. W razie potrzeby czynności powtórzyć kilkakrotnie. SPOSÓB UŻYCIA www.K2.com.pl
  4. 4. EFEKT DZIAŁANIA www.K2.com.pl Dzięki swojej sile oraz mocno skupionemu strumieniowi natrysku dociera w miejsca niedostępne dla innych środków. Czyści bardzo dokładnie.
  5. 5. GDZIE KUPIĆ? www.K2.com.pl ZOBACZ PRODUKT W KATALOGU ON-LINE I SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ GO KUPIĆ
  6. 6. PRODUKTY POWIĄZANE K2 OPRYSKIWACZ BRAKE CLEANER Przemysłowy opryskiwacz wyprodukowany z wysoce odpornych materiałów do użytku z olejami roślinnymi i zwierzęcymi, rozpuszczalnikami na bazie węglowodorów, smarami, produktami ropopochodnymi, w celu: czyszczenia hamulców, usuwania smoły z karoserii samochodowych i narzędzi, czyszczenia maszyn i silników, nakładania smarów, itp.. Indeks produktu: W109 K2 VULCAN K2 Vulcan to wysoce skuteczny penetrant ułatwiający poluzowanie i odkręcenie starych, zapieczonych i skorodowanych połączeń gwintowych. Dzięki swojej innowacyjnej formule, szybko i bez problemu przenika przez zwoje gwintu i rozpuszcza znajdującą się w nich rdzę, luzując śrubę. Indeks produktu: W115 WięcejWięcej www.K2.com.pl
  7. 7. Gama produktów Kosmetyki samochodowe Oleje, płyny eksploatacyjne i dodatki Zapachy samochodowe Produkty dla myjni Produkty dla lakierni Produkty dla mechaniki pojazdowej
  8. 8. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami w razie dalszych pytań prosimy o kontakt mailowy info@melle.com Melle Sp. z o. o., Stary Staw 9, 63-400 Ostrów Wlkp., +48 62 735 16 00, www.K2.com.pl, www.K2car.com, Firma Melle Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do pomyłek i błędów w treści prezentacji i nie ponosi odpowiedzialności za możliwe konsekwencje działań podjętych w oparciu o dostarczone w niej informacje. Właściwości, parametry techniczne, opakowanie, etykieta i/lub pojemność prezentowanego produktu mogły ulec zmianom. Aktualne dane odnośnie produktów dostępne są na życzenie bezpośrednio u producenta. SAMOCHÓD, KTÓRY CIESZY WŁASCICIELA I NIE TRACI NA WARTOŚCI DZIĘKI K2 Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy TURNIEJ WIEDZY Konkurs – do wygrania produkty K2 BLOG K2 Porady jak dbać o wygląd i sprawność auta TESTER K2 Bezpłatne testy produktów PORADNIKI Ebooki z poradami do pobrania za darmo

×