Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

T309 K2 Nanotec-1 reduktor tarcia, dodatek do oleju

4,205 views

Published on

Nanotec-1 to w 100% syntetyczny dodatek do oleju i paliwa, wyprodukowany w oparciu o zaawansowaną technologię nanocząsteczek. Doskonale nadaje się do silników spalinowych, skrzyni biegów, dyferencjałów, maszyn w przemyśle ciężkim, układów hydraulicznych, konserwacji broni oraz innych podzespołów mechanicznych narażonych na pracę w warunkach ekstremalnych. Czynne składniki produktu tworzą wiązanie na poziomie molekularnym, zapewniając ochronę oraz wydłużając żywotność trących elementów. Nanotec-1 nie zmienia parametrów lepkości oleju. Eliminuje skutki krytycznej fazy rozruchu silnia i innych mechanizmów. Nie zawiera żadnych szkodliwych stałych elementów, nie zmienia właściwości elastycznych metalu. Bardzo dobrze miesza się z etyliną oraz naftą. Dodawany do benzyny lub oleju napędowego chroni newralgiczne elementy całego układu wtryskowego, szczególnie zalecany do silników wysilonych i zasilanych LPG. http://k2.com.pl/component/ssproducts/product/2945-k2-nanotec-250-ml

Published in: Automotive
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

T309 K2 Nanotec-1 reduktor tarcia, dodatek do oleju

  1. 1. Indeks: T309 NANOTEC-1 Reduktor tarcia Redukuje tarcie i wydłuża żywotność podzespołów
  2. 2. ZASTOSOWANIE www.K2.com.pl Nanotec-1 to w 100% syntetyczny dodatek do oleju i paliwa, wyprodukowany w oparciu o zaawansowaną technologię nanocząsteczek. Doskonale nadaje się do silników spalinowych, skrzyni biegów, dyferencjałów, maszyn w przemyśle ciężkim, układów hydraulicznych, konserwacji broni oraz innych podzespołów mechanicznych narażonych na pracę w warunkach ekstremalnych. Czynne składniki produktu tworzą wiązanie na poziomie molekularnym, zapewniając ochronę oraz wydłużając żywotność trących elementów. Nanotec-1 nie zmienia parametrów lepkości oleju. Eliminuje skutki krytycznej fazy rozruchu silnia i innych mechanizmów. Nie zawiera żadnych szkodliwych stałych elementów, nie zmienia właściwości elastycznych metalu. Bardzo dobrze miesza się z etyliną oraz naftą. Dodawany do benzyny lub oleju napędowego chroni newralgiczne elementy całego układu wtryskowego, szczególnie zalecany do silników wysilonych i zasilanych LPG.
  3. 3. STOSOWANIE www.K2.com.pl  Silniki benzynowe oraz Diesla – 50 ml na 1 L oleju silnikowego, powtarzać co 20 000 km,  Manualne i automatyczne skrzynie biegów – 50-60 ml na 1 L oleju silnikowego, powtarzać co 50 000 km,  Dyferencjały – 60 ml na 1 L oleju silnikowego, powtarzać co 50 000 km,  Silniki okrętowe, silniki przemysłowe – 30 ml na 1 L oleju silnikowego, co 700 godzin pracy,  Jako dodatek do paliwa: benzyny i oleju napędowego: 250 ml na 50 L paliwa co 15.000 km,  Przekładnie kierownicze – 50 ml na 1 L oleju silnikowego, powtarzać co 50 000 km,  Systemy klimatyzacji samochodowej – 5-10 ml przy każdej wymianie środka smarnego,  Silniki dwusuwowe – 40 ml na 1 L oleju silnikowego, który będzie mieszalny z benzyną,  Łożyska kół – nałożyć cienką warstwę przed smarowaniem,  Kompresory – 30 ml na 1 L smaru podstawowego, powtórzyć przy każdej wymianie lub po 1000 godzinach pracy,  Urządzenia chłodnicze – klimatyzatory – 8 ml na 1 L płynu chłodniczego,  Maszyny hydrauliczne (wózki widłowe, podnośniki itp.) – 250 ml na 20 L płynu hydraulicznego po 1000 godzinach pracy,  Broń palna – należy rozebrać i odtłuścić lufę oraz resztę konstrukcji (po pierwszym użyciu Nanotec-1, nie trzeba już odtłuszczać). Posmarować produktem wnętrze lufy i pozostałe części metalowe. Po kilku strzałach wytrzeć broń do sucha.
  4. 4. SPOSÓB UŻYCIA www.K2.com.pl Dostępne pojemności: T309 – 250ml, T381 – 50 ml
  5. 5. SPOSÓB UŻYCIA www.K2.com.pl ZOBACZ W KATALOGU PRODUKTÓW Po odkręceniu, usuwamy zaślepkę i wlewamy dodatek do układu w ilości zgodnej z instrukcją stosowania zawartą na opakowaniu.
  6. 6. www.K2.com.pl PRODUKTY POWIĄZANE Radiator Stop Leak ZOBACZ W KATALOGU PRODUKTÓW Doktor Car Spec ZOBACZ W KATALOGU PRODUKTÓW K2 DOKTOR CAR SPEC został opracowany i wyprodukowany z wykorzystaniem najnowszej technologii "NANOTECH". Dzięki swym właściwościom znacznie minimalizuje wycieki z silnika. Zwiększa grubość filmu olejowego, przyczyniając się do mniejszego zużycia oleju podczas intensywnej pracy silnika. Produkt posiada dobrą odporność na zmiany temperatury oraz bardzo wysokie parametry smarne, charakterystyczne dla olejów syntetycznych. Posiada dobrą płynność w niskich temperaturach. Uszczelnia silnik, podnosi jego kompresję oraz zmniejsza tarcie między częściami. Wycisza pracę silnika i przedłuża jego żywotność. Utrzymuje wnętrze silnika w czystości. Likwiduje dymienie z rury wydechowej. Indeks: T350 Najwyższej jakości produkt do uszczelniania chłodnic. Działa natychmiast. Może być stosowany we wszystkich typach chłodnic. MIESZALNY Z KAŻDYM PŁYNEM DO CHŁODNIC Jest mieszalny z każdym rodzajem płynu chłodniczego, również z najnowszymi typu "long life". Nie utrudnia cyrkulacji płynu chłodniczego. Indeks: T231
  7. 7. www.K2.com.pl GAMA PRODUKTÓW PRODUKTY DLA MYJNI PRODUKTY DLA LAKIERNII PRODUKTY DLA MECHANIKI POJAZDOWEJ KOSMETYKI SAMOCHODOWE OLEJE, PŁYNY EKSPLOATACYJNE I DODATKI ZAPACHY SAMOCHODOWE
  8. 8. Firma Melle Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do pomyłek i błędów w treści prezentacji i nie ponosi odpowiedzialności za możliwe konsekwencje działań podjętych w oparciu o dostarczone w niej informacje. Właściwości, parametry techniczne, opakowanie, etykieta i/lub pojemność prezentowanego produktu mogły ulec zmianom. Aktualne dane odnośnie produktów dostępne są na życzenie bezpośrednio u producenta. www.K2.com.pl Z NAMI PIELĘGNACJA AUTA JEST PROSTA Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami w razie dalszych pytań prosimy o kontakt mailowy info@K2.com.pl Melle Sp. z o. o., Stary Staw 9, 63-400 Ostrów Wlkp., +48 62 735 16 00, www.K2.com.pl, www.K2car.com, www.youtube.com/k2compl Zobacz produkty w działaniu i przekonaj się o ich skuteczności www.facebook.com/k2auto Dołącz do społeczności, bierz udział w konkursach, dyskutuj i dziel się swoimi opiniami Wejdź na www.K2.com.pl dowiedz się jak sprawić by Twoje auto było jak nowe!

×