Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

T230 K2 STOP LEAK - Eliminuje wszystkie wycieki z chłodnicy

1,461 views

Published on

K2 STOP LEAK to najwyższej jakości produkt do uszczelniania chłodnic. Działa szybko i skutecznie. Może być stosowany we wszystkich typach chłodnic. Jest mieszalny z każdym rodzajem płynu chłodniczego, również z najnowszymi typu „long life”. Nie utrudnia cyrkulacji płynu wewnątrz układu.


SPOSÓB UŻYCIA:

Przy zimnym i wyłączonym silniku (brak ryzyka poparzenia) odkręcić korek zbiorniczka wyrównawczego lub korek chłodnicy (jeśli nie ma zbiorniczka wyrównawczego).
Uruchomić silnik na wolnych obrotach i zaczekać, aż chłodnica zrobi się ciepła.
Wstrząsnąć opakowaniem.
Wlać zawartość do chłodnicy (dla układów, których pojemność nie przekracza 20 litrów zużyć całe opakowanie).
Założyć korek i utrzymać obroty rzędu 2,5 do 3,5 tys./min przez około 15 min. co doprowadzi do równomiernego rozprowadzenia środka i ustąpienia wycieków.
Jeżeli wyciek mimo wszystko się utrzymuje, konieczna będzie naprawa mechaniczna w warsztacie. Pozostawienie preparatu w chłodnicy zabezpiecza ją w przyszłości przed kolejnymi wyciekami.

Published in: Automotive
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

T230 K2 STOP LEAK - Eliminuje wszystkie wycieki z chłodnicy

 1. 1. Eliminuje wycieki z chłodnicy Indeks produktu: T230 K2 STOP LEAK
 2. 2. OPIS PRODUKTU www.K2.com.pl K2 STOP LEAK to najwyższej jakości produkt do uszczelniania chłodnic. Działa szybko i skutecznie. Może być stosowany we wszystkich typach chłodnic. Jest mieszalny z każdym rodzajem płynu chłodniczego, również z najnowszymi typu „long life”. Nie utrudnia cyrkulacji płynu wewnątrz układu, a tym samym nie zmniejsza sprawności cieplnych chłodnicy. Może być stosowany we wszystkich rodzajach chłodnic, także aluminiowych.
 3. 3. ZASTOSOWANIE www.K2.com.pl Preparat nie utrudnia cyrkulacji płynu chłodniczego, a tym samym nie zmniejsza sprawności cieplnych chłodnicy. Może być stosowany we wszystkich rodzajach chłodnic, także aluminiowych. Jest to najlepiej sprzedający się środek tego typu w Polsce. Ma bardzo dobrą opinię mechaników samochodowych. Unikalne cząsteczki uszczelniacza wyszukują nawet najdrobniejszy wyciek i błyskawicznie go usuwają. Pozostawienie preparatu w układzie chłodzenia chroni przed powstawaniem kolejnych wycieków.
 4. 4. ZASTOSOWANIE www.K2.com.pl Jest mieszalny z każdym rodzajem płynu chłodniczego, również z najnowszymi typu „long life”. Pozostawienie preparatu w układzie chłodzenia chroni przed powstawaniem kolejnych wycieków.
 5. 5. 1. Przy zimnym i wyłączonym silniku (brak ryzyka poparzenia) odkręcić korek zbiorniczka wyrównawczego lub korek chłodnicy (jeśli nie ma zbiorniczka wyrównawczego). 2. Uruchomić silnik na wolnych obrotach i zaczekać, aż chłodnica zrobi się ciepła. SPOSÓB UŻYCIA www.K2.com.pl
 6. 6. 3. Wstrząsnąć opakowaniem. 4. Wlać zawartość do chłodnicy (dla układów, których pojemność nie przekracza 20 litrów zużyć całe opakowanie). 5. Założyć korek i utrzymać obroty rzędu 2,5 do 3,5 tys./min przez około 15 min. co doprowadzi do równomiernego rozprowadzenia środka i ustąpienia wycieków. SPOSÓB UŻYCIA www.K2.com.pl
 7. 7. GDZIE KUPIĆ? www.K2.com.pl ZOBACZ PRODUKT W KATALOGU ON-LINE I SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ GO KUPIĆ
 8. 8. PRODUKTY POWIĄZANE K2 RADIATOR STOP LEAK Najwyższej jakości produkt do uszczelniania chłodnic. Działa natychmiast. Może być stosowany we wszystkich typach chłodnic. Jest mieszalny z każdym rodzajem płynu chłodniczego, również z najnowszymi typu "long life". Nie utrudnia cyrkulacji płynu chłodniczego. Indeks produktu: T231 K2 RADIATOR FLUSH Skutecznie płucze silnie zabrudzone chłodnice. W ciągu 15 min. usuwa rdzę, kamień kotłowy i inne zanieczyszczenia. Regularne stosowanie przy każdej wymianie płynu, pozwala na utrzymanie układu chłodzenia w czystości. Zmniejsza się tym samym prawdopodobieństwo wystąpienia nieszczelności. Przeciwdziała przegrzewaniu się chłodnicy i w ten sposób zapewnia optymalną temperaturę pracy silnika. Może być stosowany we wszystkich typach chłodnic, niezależnie od rodzaju płynu chłodniczego i stopnia jego rozcieńczenia z wodą. Indeks produktu: T220 Więcej Więcej www.K2.com.pl
 9. 9. Gama produktów Kosmetyki samochodowe Oleje, płyny eksploatacyjne i dodatki Zapachy samochodowe Produkty dla myjni Produkty dla lakierni Produkty dla mechaniki pojazdowej
 10. 10. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami w razie dalszych pytań prosimy o kontakt mailowy info@melle.com Melle Sp. z o. o., Stary Staw 9, 63-400 Ostrów Wlkp., +48 62 735 16 00, www.K2.com.pl, www.K2car.com, Firma Melle Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do pomyłek i błędów w treści prezentacji i nie ponosi odpowiedzialności za możliwe konsekwencje działań podjętych w oparciu o dostarczone w niej informacje. Właściwości, parametry techniczne, opakowanie, etykieta i/lub pojemność prezentowanego produktu mogły ulec zmianom. Aktualne dane odnośnie produktów dostępne są na życzenie bezpośrednio u producenta. SAMOCHÓD, KTÓRY CIESZY WŁASCICIELA I NIE TRACI NA WARTOŚCI DZIĘKI K2 Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy TURNIEJ WIEDZY Konkurs – do wygrania produkty K2 BLOG K2 Porady jak dbać o wygląd i sprawność auta TESTER K2 Bezpłatne testy produktów PORADNIKI Ebooki z poradami do pobrania za darmo

×