Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

K2 Polo Cockpit - czyści, nabłyszcza i chroni deskę rozdzielczą

25,129 views

Published on

Published in: Automotive
 • Be the first to comment

K2 Polo Cockpit - czyści, nabłyszcza i chroni deskę rozdzielczą

 1. 1. Pielęgnuje deskę rozdzielczą POLO COCKPIT Indeks: K402, K403, K404, K406, K407
 2. 2. www.K2.com.pl K2 Polo Cockpit to najszybszy sposób na odświeżenie wyglądu deski rozdzielczej. Zastosowana w produkcie technologia nanocząsteczek pozwala wydobyć pierwotny kolor, blask i strukturę deski rozdzielczej. Tworzy na jej powierzchni ożywiony połysk, ale bez tłustej warstwy. Zapewnia długotrwałą ochronę przed brudem i kurzem. Polecany do plastiku, gumy, oraz malowanego drewna. Dostępny w pojemnościach: 750ml, 600ml, 400ml, 300ml i 200ml.
 3. 3. www.K2.com.pl Utrzymuje uczucie świeżości we wnętrzu auta, dzięki unikalnym kompozycjom zapachowym. K2 Polo Cockpit dostępny jest w następujących wariantach zapachowych:
 4. 4. www.K2.com.pl Przed użyciem wstrząsnąć. Spryskać powierzchnię z odległości około 25cm. Nanieść na wszystkie czyszczone elementy. Wypolerować miękką szmatką.
 5. 5. www.K2.com.pl Deska rozdzielcza jest odświeżona. Ma delikatny połysk. K2 Polo Cockpit świetnie podkreśla fakturę kokpitu i nie pozostawia tłustego osadu. EFEKT UŻYCIA
 6. 6. www.K2.com.pl ZOBACZ W KATALOGU PRODUKTÓW ZOBACZ PRODUKT W KATALOGU ON-LINE I SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ GO KUPIĆ
 7. 7. www.K2.com.pl PRODUKTY POWIĄZANE K2 POLO PROTECTANT Indeks: K417m, K410, K412 ZOBACZ W KATALOGU PRODUKTÓW Doskonały do czyszczenia i pielęgnacji matowych i półmatowych desek rozdzielczych. Nadaje oryginalny, matowy wygląd i naturalny kolor. Ma właściwości antystatyczne, zapobiega nadmiernemu gromadzeniu się kurzu. Posiada filtr UV zabezpieczający deskę przed płowieniem. Specjalny dwufunkcyjnym rozpylacz, pozwala uzyskać skupiony strumień aktywnej piany lub rozproszoną mgiełkę – dostępny w pojemnościach: 700ml, 350ml, 250ml K2 POLO PROTECTANT MAT Bardzo wydajna pianka do czyszczenia i pielęgnacji elementów z tworzyw sztucznych wewnątrz samochodu. Nadaje oryginalny, matowy wygląd i naturalny kolor. Ma właściwości antystatyczne, zapobiega nadmiernemu gromadzeniu się kurzu. Posiada filtr UV zabezpieczający deskę przed płowieniem. Postać gęstej piany pozwala na precyzyjną aplikację, bez rozpryskiwania. Dostępny w pojemnościach: 750ml, 300ml Indeks: K418, K413 ZOBACZ W KATALOGU PRODUKTÓW
 8. 8. www.K2.com.pl PRODUKTY POWIĄZANE K2 POLO PROTECTANT - chusteczki Indeks: K420 MIKROWŁÓKNO DO POLEROWANIA Indeks:L430 ZOBACZ W KATALOGU PRODUKTÓW ZOBACZ W KATALOGU PRODUKTÓW Nasączone POLO PROTECTANTEM chusteczki czyszczą i pielęgnują elementy z tworzywa sztucznego wewnątrz samochodu. Odnawiają i konserwują zniszczone powierzchnie i przywracają ich naturalny wygląd i kolor. Dzięki właściwościom antystatycznym, zapobiegają nadmiernemu gromadzeniu się kurzu. Doskonale czyści, osusza i poleruje. Bardzo dobrze wchłania wodę, usuwa resztki materiałów polerskich. Nie rysuje powierzchni. Idealne także do wnętrza auta. Można je wielokrotnie prać w pralce. Rozmiar 40 x 40 cm.
 9. 9. www.K2.com.pl GAMA PRODUKTÓW PRODUKTY DLA MYJNI PRODUKTY DLA LAKIERNII PRODUKTY DLA MECHANIKI POJAZDOWEJ KOSMETYKI SAMOCHODOWE OLEJE, PŁYNY EKSPLOATACYJNE I DODATKI ZAPACHY SAMOCHODOWE
 10. 10. www.K2.com.pl Z NAMI PIELĘGNACJA AUTA JEST PROSTA Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami w razie dalszych pytań prosimy o kontakt mailowy info@K2.com.pl Melle Sp. z o. o., Stary Staw 9, 63-400 Ostrów Wlkp., +48 62 735 16 00, www.K2.com.pl, www.K2car.com, www.Klub.K2.com.pl Porady, filmy, zdjęcia, dyskusje o produktach, quizy i konkursy www.youtube.com/k2compl Zobacz produkty w działaniu i przekonaj się o ich skuteczności www.facebook.com/k2auto Dołącz do społeczności, bierz udział w konkursach, dyskutuj i dziel się swoimi opiniami Wejdź na www.K2.com.pl dowiedz się jak sprawić by Twoje auto było jak nowe!

×