Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

K632 K2 Fox - Zapobiega parowaniu szyb

400 views

Published on

K2 FOX usuwa skutki roszenia szyb oraz zapobiega parowaniu nawet na kilka tygodni. Produkt jest prosty w użyciu i nie pozostawia smug na szybach. Skuteczny nie tylko zimą, ale także podczas wilgotnej, deszczowej pogody w ciągu całego roku.

SPOSÓB UŻYCIA:

Przed użyciem wstrząsnąć.
Nanieść równomiernie na czystą szybę (można rozprowadzić szmatką), zaczekać do odparowania produktu, aż do pojawienia się delikatnego, białego nalotu.
Dopiero po chwili polerować czystą, suchą szmatką.
UWAGA: Na jednej z szyb nie stosować środka (najlepiej na bocznej szybie za kierowcą), aby na jej powierzchni wilgoć mogła się skraplać.

Published in: Automotive
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

K632 K2 Fox - Zapobiega parowaniu szyb

 1. 1. Zapobiega parowaniu szyb Indeks produktu: K632 K2 FOX
 2. 2. OPIS PRODUKTU www.K2.com.pl K2 FOX usuwa skutki roszenia szyb oraz zapobiega parowaniu nawet na kilka tygodni. Produkt jest prosty w użyciu i nie pozostawia smug na szybach. Skuteczny nie tylko zimą, ale także podczas wilgotnej, deszczowej pogody w ciągu całego roku.
 3. 3. Przed użyciem dokładnie umyć i osuszyć szybę. SPOSÓB UŻYCIA www.K2.com.pl
 4. 4. Nanieść równomiernie na czystą szybę (można rozprowadzić szmatką), zaczekać do odparowania produktu, aż do pojawienia się delikatnego, białego nalotu. SPOSÓB UŻYCIA www.K2.com.pl
 5. 5. Dopiero po chwili wypolerować. SPOSÓB UŻYCIA www.K2.com.pl
 6. 6. EFEKT DZIAŁANIA www.K2.com.pl Efekty są natychmiastowe
 7. 7. UWAGA! www.K2.com.pl Zaleca się, aby na jednej z szyb nie stosować środka (najlepiej tylnej za kierowcą) – żeby para wodna miała możliwość skraplania się.
 8. 8. GDZIE KUPIĆ? www.K2.com.pl ZOBACZ PRODUKT W KATALOGU ON-LINE I SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ GO KUPIĆ
 9. 9. PRODUKTY POWIĄZANE K2 SAMOSTART Skuteczny samostart silnika - działa przy każdej pogodzie, nawet w temperaturze do - 54°C. Testowany w klimacie syberyjskim. Zawiera specjalne substancje smarne, które w krytycznym momencie rozruchu chronią silnik. Polecany do wszystkich rodzajów silników. Indeks produktu: T440 K2 ALASKA Super skuteczny odmrażacz do szyb, dostępny na rynku od ponad 10 lat. W zaledwie kilka chwil odmraża powierzchnie szyby, pozostawiając ją gładką i bez zarysowań. Zawarte w Alasce nanocząsteczki sprawiają, że po zastosowaniu odmrażacza łatwiej jest następnym razem usunąć lód z powierzchni szyby. Indeks produktu: K603 WięcejWięcej www.K2.com.pl
 10. 10. Gama produktów Kosmetyki samochodowe Oleje, płyny eksploatacyjne i dodatki Zapachy samochodowe Produkty dla myjni Produkty dla lakierni Produkty dla mechaniki pojazdowej
 11. 11. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami w razie dalszych pytań prosimy o kontakt mailowy info@melle.com Melle Sp. z o. o., Stary Staw 9, 63-400 Ostrów Wlkp., +48 62 735 16 00, www.K2.com.pl, www.K2car.com, Firma Melle Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do pomyłek i błędów w treści prezentacji i nie ponosi odpowiedzialności za możliwe konsekwencje działań podjętych w oparciu o dostarczone w niej informacje. Właściwości, parametry techniczne, opakowanie, etykieta i/lub pojemność prezentowanego produktu mogły ulec zmianom. Aktualne dane odnośnie produktów dostępne są na życzenie bezpośrednio u producenta. SAMOCHÓD, KTÓRY CIESZY WŁASCICIELA I NIE TRACI NA WARTOŚCI DZIĘKI K2 Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy TURNIEJ WIEDZY Konkurs – do wygrania produkty K2 BLOG K2 Porady jak dbać o wygląd i sprawność auta TESTER K2 Bezpłatne testy produktów PORADNIKI Ebooki z poradami do pobrania za darmo

×