Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

K2 Spectrum Pro Quick Detailer

1,343 views

Published on

K2 SPECTRUM PRO to bohater połysku na bazie syntetycznego wosku. Quick detailer stworzony z myślą o szybkim odświeżeniu i nabłyszczeniu lakieru oraz innych powierzchni. Tworzywa sztuczne, guma, elementy chromowane – nic nie stanowi dla niego wyzwania. W mgnieniu oka odmienia ich wygląd i zapewnia efektowne, konkursowe wykończenie.

Bez skrupułów rozprawia się z kurzem, odciskami palców czy świeżych śladach po wodzie.

K2 SPECTRUM PRO to więcej niż tylko głębia koloru i lustrzany połysk. W kontakcie z pielęgnowaną powierzchnią tworzy na niej powłokę hydrofobową, która niczym pole siłowe chroni lakier przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych.

Quick detailer K2 na lakierach zabezpieczonych woskiem, wzmacnia powłokę ochronną i przedłuża jej trwałość. Lakierom niezabezpieczonym nadaje połysk i ochronę do kolejnego mycia.

Jego mocną siłą jest intensywny, przyjemny zapach, który uprzyjemnia pracę.

Stworzony z myślą o szybkim uzyskaniu widowiskowego efektu, łatwo się dociera i nie pozostawia po sobie smug. Wierny towarzysz każdego, kto dba o wygląd auta – własnego lub klienta. Idealny do stosowania po każdym myciu.

Postaw na K2 SPECTRUM PRO i ciesz się legendarnym efektem oraz wizualną ucztą dla oka.

Published in: Automotive
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

K2 Spectrum Pro Quick Detailer

 1. 1. K2 SPECTRUM PRO QUICK DETAILER K2 PRO DETAILING
 2. 2. QUICK DETAILER DLA  ZAWODOWCÓW INDEKS: D3001
 3. 3. K2 PRO Detailing K2 SPECTRUM PRO K2 Spectrum Pro to głębia koloru i lustrzany połysk. W kontakcie z pielęgnowaną powierzchnią tworzy na niej powłokę hydrofobową, która niczym pole siłowe chroni lakier przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych.   Na lakierach zabezpieczonych woskiem, wzmacnia powłokę ochronną i przedłuża jej trwałość. Lakierom niezabezpieczonym nadaje połysk i ochronę do kolejnego mycia.    Jego mocną siłą jest intensywny, przyjemny zapach, który uprzyjemnia pracę.   Stworzony z myślą o szybkim uzyskaniu widowiskowego efektu, łatwo się dociera i nie pozostawia po sobie smug. Wierny towarzysz każdego, kto dba o wygląd auta – własnego lub klienta.   
 4. 4. K2 PRO Detailing ZUPEŁNIE NOWA RECEPTURA Z EFEKTEM "WOW"
 5. 5. K2 SPECTRUM PRO K2 PRO Detailing Spektrum możliwości staje otworem,  kiedy do ręki weźmiesz K2 Spectrum Pro.  Bohater połysku na bazie syntetycznego wosku.   Quick detailer stworzony z myślą o szybkim odświeżeniu lakieru, choć nie tylko. Tworzywa sztuczne, guma, elementy chromowane – nic nie stanowi dla niego wyzwania. W mgnieniu oka odmienia ich wygląd i nadaje prawdziwie królewskie wykończenie.   Bez skrupułów rozprawia się z kurzem, odciskami palców czy świeżych śladach po wodzie.
 6. 6. K2 PRO Detailing BOHATER POŁYSKU ZAPROJEKTOWANY, BY ROBIĆ WRAŻENIE
 7. 7. WYSOKI POŁYSK W EKSTREMALNIE KRÓTKIM CZASIE
 8. 8. K2 PRO Detailing USUWANIE ŚLADÓW PO WODZIE
 9. 9. K2 PRO Detailing WYSOKA HYDROFOBOWOŚĆ
 10. 10. K2 PRO Detailing SPEKTRUM MOŻLIWOŚCI
 11. 11. K2 PRO Detailing INTENSYWNY OWOCOWY ZAPACH
 12. 12. K2 PRO Detailing DO STOSOWANIA PO KAŻDYM MYCIU AUTA
 13. 13. BUTELKA Z MIARKĄ ATOMIZER STREAM SPRAY K2 PRO Detailing
 14. 14. ZOBACZ PRODUKT W KATALOGU ON-LINE I SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ GO KUPIĆ K2 PRO Detailing
 15. 15. POWIĄZANE PRODUKTY Zobacz w katalogu produktów K2 SIGMA PRO  Nabłyszczanie i ochrona, ochrona i nabłyszczanie – niebanalne, połączenie idealne. Mix szlachetnych olejków, syntetycznych polimerów i składników odżywiających, skomponowanych w tercet mistrzów, by nadać nieziemski połysk i niespotykanie głęboką, bezkresną czerń – efekt mokrej opony. INDEKS: D1101 Zobacz w katalogu produktów K2 ROTON PRO Stał się hitem jeszcze zanim pierwsza butelka zjechała z linii produkcyjnej. Zakochali się w nim jego twórcy i każda testująca osoba. Autorska, udoskonalana przez wiele miesięcy receptura, zachwyca każdego, kto ma okazję wziąć do ręki butelkę i rzucić wyzwanie zabrudzonym felgom. Zjawiskowy i bezkompromisowy. Zrodzony z pasji i doświadczenia. Taki jest właśnie Roton Pro. INDEKS: D1001
 16. 16. Kupiłeś już produkt K2? Nie zapomnij go zarejestrować na stronie paragony.melle.com. Nagrody czekają. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami w razie dalszych pytań prosimy o kontakt mailowy info@K2.com.pl Melle Sp. z o. o., Stary Staw 9, 63-400 Ostrów Wlkp., +48 62 735 16 00,  ww.K2.com.pl, www.K2car.com, Firma Melle Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do pomyłek i błędów w treści prezentacji i nie ponosi odpowiedzialności za możliwe konsekwencje działań podjętych w oparciu o dostarczone w niej informacje. Właściwości, parametry techniczne, opakowanie, etykieta i/lub pojemność prezentowanego produktu mogły ulec zmianom. Aktualne dane odnośnie produktów dostępne są na życzenie bezpośrednio u producent.

×