Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

K2 Sigma Pro Dressing do opon D1101

800 views

Published on

K2 SIGMA PRO - nabłyszczanie i ochrona, ochrona i nabłyszczanie – niebanalne, połączenie idealne. Mix szlachetnych olejków, syntetycznych polimerów i składników odżywiających, skomponowanych w tercet mistrzów, by nadać nieziemski połysk i niespotykanie głęboką, bezkresną czerń – efekt mokrej opony.

Dressing nabłyszczająco-ochronny do opon K2 SIGMA PRO stworzony został by zachwycać użytkownika rezultatem, a oponie nadać idealny wygląd, chroniąc przy tym przed matowieniem, pękaniem i starzeniem. Powstała na powierzchni gumy warstwa hydrofobowa zabezpiecza przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi i zanieczyszczeniami drogowymi.

Stanowi skuteczną barierę przed szkodliwym promieniowaniem UV, która w zależności od warunków zewnętrznych utrzymuje się nawet do kilku tygodni. Formuła produktu skomponowana została tak, aby zapewnić wysoką wydajność i komfort pracy. Lekko żelowa konsystencja dressingu pozwala bez najmniejszego problemu dotrzeć do wszelkich wgłębień, przetłoczeń i perforacji opony. Połysk lub delikatne satynowe wykończenie. Efekt końcowy zależny jest od sposobu użycia produktu.

Bez docierania K2 SIGMA PRO pozostawia efekt wysokiego połysku. Po przetarciu dressingu mikrofibrą zapewnia subtelną satynową powłokę. Pracę z produktem uprzyjemnia unoszący się w powietrzu delikatny aromat soczystych wiśni.

K2 SIGMA PRO to produkt, w którym się zakochasz.

Published in: Automotive
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

K2 Sigma Pro Dressing do opon D1101

 1. 1. K2 SIGMA PRO DRESSING NABŁYSZCZAJĄCO-OCHRONNY DO OPON K2 PRO DETAILING
 2. 2. SIGMA PRO K2 PRO Detailing DRESSING NABŁYSZCZAJĄCO- OCHRONNY DO OPON
 3. 3. K2 SIGMA PRO K2 PRO Detailing Nabłyszczanie i ochrona, ochrona i nabłyszczanie – niebanalne, połączenie idealne.  Miks szlachetnych olejków, syntetycznych polimerów i składników odżywiających , skomponowanych w tercet mistrzów, by nadać nieziemski połysk i niespotykanie głęboką, czystą czerń – efekt mokrej opony.   Dressing nabłyszczająco-ochronny do opon K2 Sigma Pro stworzony został by zachwycać użytkownika rezultatem, a oponie nadać idealny wygląd, chroniąc przy tym przed matowieniem, pękaniem i starzeniem.  Powstała na powierzchni gumy warstwa hydrofobowa zabezpiecza przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi i zanieczyszczeniami drogowymi. Stanowi skuteczną barierę przed szkodliwym promieniowaniem UV, która w zależności od warunków zewnętrznych  utrzymuje się nawet do kilku tygodni.   Formuła produktu skomponowana została tak, aby zapewnić wysoką wydajność i  komfort pracy. Konsystencja dressingu pozwala bez najmniejszego problemu używać K2 Sigma Pro w parze z pędzelkiem.   IndeksD1101poj.1L
 4. 4. NOWA BUTELKA 1L CZARNA I LŚNIĄCA JAK NOCNE NIEBO
 5. 5. K2 SIGMA PRO K2 PRO Detailing Połysk lub delikatne satynowe wykończenie. Efekt końcowy zależny od sposobu użycia produktu. Bez docierania K2 Sigma Pro pozostawia efekt wysokiego połysku. Po przetarciu dressingu mikrofibrą zapewnia subtelną satynową powłokę.   Pracę z produktem uprzyjemnia unoszący się w powietrzu delikatny aromat soczystych wiśni. K2 Sigma Pro to produkt, w którym się zakochasz. ZAPACH WIŚNI
 6. 6. K2 PRO Detailing BUTELKA Z WYGODNYM APLIKATOREM
 7. 7. K2 PRO Detailing BEZPIECZNA NAKRĘTKA
 8. 8. POŁYSK K2 PRO Detailing I OCHRONA
 9. 9. K2 PRO Detailing PODWÓJNA ETYKIETA WIĘCEJ INFORMACJI.
 10. 10. K2 PRO DETAILING ZOBACZ PRODUKT W KATALOGU ON-LINE I SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ GO KUPIĆ
 11. 11. POWIĄZANE PRODUKTY Zobacz w katalogu produktów K2 Pędzelek Detailingowy Wysokiej jakości pędzelek wykonany z naturalno-syntetycznego włosia. Przeznaczony do czyszczenia trudno dostępnych miejsc. Doskonale sprawdzi się przy czyszczeniu wnętrza samochodu za pomocą K2 APC, a także ułatwi czyszczenie z zewnątrz np. felg przy pomocy K2 Roton Pro. INDEKS: M315 Zobacz w katalogu produktów K2 Roton Pro Stał się hitem jeszcze zanim pierwsza butelka zjechała z linii produkcyjnej. Zakochali się w nim jego twórcy i każda testująca osoba. Autorska, udoskonalana przez wiele miesięcy receptura, zachwyca każdego, kto ma okazję wziąć do ręki butelkę i rzucić wyzwanie zabrudzonym felgom. Zjawiskowy i bezkompromisowy. Zrodzony z pasji i doświadczenia. Taki jest właśnie Roton Pro. INDEKS: D1001
 12. 12. Kupiłeś już produkt K2? Nie zapomnij go zarejestrować na stronie paragony.melle.com. Nagrody czekają. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami w razie dalszych pytań prosimy o kontakt mailowy info@K2.com.pl Melle Sp. z o. o., Stary Staw 9, 63-400 Ostrów Wlkp., +48 62 735 16 00,  ww.K2.com.pl, www.K2car.com, Firma Melle Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do pomyłek i błędów w treści prezentacji i nie ponosi odpowiedzialności za możliwe konsekwencje działań podjętych w oparciu o dostarczone w niej informacje. Właściwości, parametry techniczne, opakowanie, etykieta i/lub pojemność prezentowanego produktu mogły ulec zmianom. Aktualne dane odnośnie produktów dostępne są na życzenie bezpośrednio u producent.

×