Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

G035 Gravon Reload - środek do konserwacji powłoki ceramicznej

6,057 views

Published on

Profesjonalny środek do konserwacji powłoki ceramicznej.

Published in: Automotive
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

G035 Gravon Reload - środek do konserwacji powłoki ceramicznej

 1. 1. Indeks produktu: G035 K2 GRAVON RELOAD DO KONSERWACJI POWŁOK CERAMICZNYCH
 2. 2. WŁAŚCIWOŚCI www.K2.com.pl K2 GRAVON RELOAD to super szybki środek do konserwacji powłok ceramicznych. Polecany do okresowego odświeżania powłoki K2 Gravon. Gwarantuje poślizg, lustrzany połysk, pogłębia kolor lakieru, zapewnia doskonałe właściwości hydrofobowe. Zmniejsza ryzyko powstania małych rysek. Doskonale nadaje się również do zabezpieczania lakieru bez powłoki. Może być także stosowany na plastiki, gumę i szkło. Trwałość od 3 do 6 miesięcy w zależności od warunków użytkowania. W zestawie również gąbka oraz mikrowłókno do polerowania.
 3. 3. SPOSÓB UŻYCIA www.K2.com.pl 1. W przypadku lakieru bez powłoki, w celu uzyskania wysokiej trwałości, przed nałożeniem zaleca się dokładne odtłuszczenie np. zmywaczem K2 Klinet (L761). 2. Przed użyciem intensywnie wstrząsnąć ok. 1 min w celu równomiernego wymieszania nanocząsteczek.
 4. 4. 3. Spryskać produktem aplikator, a następnie nanieść środek tak, aby powierzchnia była równomiernie pokryta lub rozpylić mgiełkę bezpośrednio na element. 4. Odczekać 15-30 sekund aż powierzchnia delikatnie przeschnie i od razu wypolerować przy pomocy mikrowłókna. Uwaga: Nie stosować w pełnym słońcu ani na rozgrzaną powierzchnię. SPOSÓB UŻYCIA www.K2.com.pl
 5. 5. SPOSÓB UŻYCIA www.K2.com.pl K2 Gravon Reload może być z powodzeniem stosowany do zabezpieczenia wszelkich elementów z tworzyw sztucznych, felg, reflektorów, powierzchni szklanych.
 6. 6. Lśniący lakier, pogłębiony kolor i silne właściwości hydrofobowe. EFEKT www.K2.com.pl
 7. 7. GDZIE KUPIĆ? www.K2.com.pl
 8. 8. POWIĄZANE PRODUKTY www.K2.com.pl K2 GRAVON Zestaw 50ML K2 GRAVON REFILL 50ML Powłoka ceramiczna K2 Gravon w pojedynczej butelce 50 ml bez akcesoriów. Indeks: G031 Powłoka ceramiczna K2 Gravon w zestawie z mikrowłóknem do polerowania, aplikatorem oraz ściereczkami do nakładania. Zabezpiecza lakier przed szkodliwymi czynnikami na okres do 5 lat. Indeks: G030
 9. 9. GAMA PRODUKTÓW PRODUKTY DLA MYJNI PRODUKTY DLA LAKIERNII PRODUKTY DLA MECHANIKI POJAZDOWEJ KOSMETYKI SAMOCHODOWE OLEJE, PŁYNY EKSPLOATACYJNE I DODATKI ZAPACHY SAMOCHODOWE www.K2.com.pl
 10. 10. www.K2.com.pl Z NAMI PIELĘGNACJA AUTA JEST PROSTA Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami w razie dalszych pytań prosimy o kontakt mailowy info@melle.com Melle Sp. z o. o., Stary Staw 9, 63-400 Ostrów Wlkp., +48 62 735 16 00, www.K2.com.pl, www.K2car.com, www.youtube.com/k2compl Zobacz produkty w działaniu i przekonaj się o ich skuteczności www.facebook.com/k2auto Dołącz do społeczności, bierz udział w konkursach, dyskutuj i dziel się swoimi opiniami Wejdź na www.K2.com.pl dowiedz się jak sprawić by Twoje auto było jak nowe! Firma Melle Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do pomyłek i błędów w treści prezentacji i nie ponosi odpowiedzialności za możliwe konsekwencje działań podjętych w oparciu o dostarczone w niej informacje. Właściwości, parametry techniczne, opakowanie, etykieta i/lub pojemność prezentowanego produktu mogły ulec zmianom. Aktualne dane odnośnie produktów dostępne są na życzenie bezpośrednio u producenta.

×