Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Краудфандинговий проект для озеленення міста
Проблема
Свого часу Київ був одним з найзеленіших міст Європи, нажаль
ці часи пішли у минуле. На місцях зелених насаджень ...
Про проект
Завдяки реалізації проекту ми
отримаємо змогу зробити власне місто
більш зеленим, та вибудувати новий
бренд Киє...
Як це працює
Фотографуєте місце
для посадки дерева та
розміщуюте на
інтерактивній мапі
Адміністратор
узгоджує варіанти
дер...
Цільова аудиторія
Активні громадяни
міста, що хочуть
змінити власне місто
на краще.
Благодійники, що
шукають точку
приклад...
Наше вирішення проблеми
Маючи у кармані смартфон із встановленим
додатком, будь хто з громадян має змогу
сфотографувати мі...
IT-складова
В основі проекту лежить тандем
веб-застосування та мобільног
додатку, що дозволяют збирати
інформацію про проб...
Бізнес-модель
Проект буде реалізовано на основі краудфандингу та аутсорсу. Власне Yourtree
забезпечує інфраструктуру для з...
Етапи
• Етап 1 (до весни 2016 року)
• розробка та тестування веб-застосування;
• розробка та тестування мобільного дадатку...
Фінансування
Гроші залучені за рахунок перемоги у конкурсі
будуть використані для оплати
телекомунікаційних послуг, створе...
Контактиdopamine.com.ua
kosmos.ehp@gmail.com
+380 (97) 900-15-52
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

of

yourtree.com.ua - Краудфандинговий проект для озеленення міста. Slide 1 yourtree.com.ua - Краудфандинговий проект для озеленення міста. Slide 2 yourtree.com.ua - Краудфандинговий проект для озеленення міста. Slide 3 yourtree.com.ua - Краудфандинговий проект для озеленення міста. Slide 4 yourtree.com.ua - Краудфандинговий проект для озеленення міста. Slide 5 yourtree.com.ua - Краудфандинговий проект для озеленення міста. Slide 6 yourtree.com.ua - Краудфандинговий проект для озеленення міста. Slide 7 yourtree.com.ua - Краудфандинговий проект для озеленення міста. Slide 8 yourtree.com.ua - Краудфандинговий проект для озеленення міста. Slide 9 yourtree.com.ua - Краудфандинговий проект для озеленення міста. Slide 10 yourtree.com.ua - Краудфандинговий проект для озеленення міста. Slide 11
Upcoming SlideShare
ЕкоМапа
Next
Download to read offline and view in fullscreen.

2 Likes

Share

Download to read offline

yourtree.com.ua - Краудфандинговий проект для озеленення міста.

Download to read offline

Ідея проекту Yourtree полягає у створені веб-сайту та мобільного застосування, які б дозволяли будь кому з киян сфотографувати та розмістити на інтерактивній мапі місця де мали б рости дерева, а іншим громадянам - киянам, гостям міста та просто меценатам профінансувати посадку дерев у цих місцях.

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

yourtree.com.ua - Краудфандинговий проект для озеленення міста.

 1. 1. Краудфандинговий проект для озеленення міста
 2. 2. Проблема Свого часу Київ був одним з найзеленіших міст Європи, нажаль ці часи пішли у минуле. На місцях зелених насаджень виросли багатоповерхівки та торгівельні центри, десь дерева засохли через хвороби, а подекуди були знищені несвідомими громадянами.
 3. 3. Про проект Завдяки реалізації проекту ми отримаємо змогу зробити власне місто більш зеленим, та вибудувати новий бренд Києва, як міста, що прагне стати найзеленішим, найкомфортнішим та найгостиннішим містом світу, даючи змогу кожному долучитись до цього.
 4. 4. Як це працює Фотографуєте місце для посадки дерева та розміщуюте на інтерактивній мапі Адміністратор узгоджує варіанти дерев, які можуть бути висаджені на цьому місці та вартість робіт Благодійник обирає місце де він хоче профінансувати посадку дерева та оплачує роботу Компанія із озеленення міста висаджує “іменне” дерево
 5. 5. Цільова аудиторія Активні громадяни міста, що хочуть змінити власне місто на краще. Благодійники, що шукають точку прикладення власних зусиль для зміни міста на краще. Туристи, які хочуть залишити незвичну згадку про відвідини Києва. Великі компанії, що реалізують соціально- значущі проекти.
 6. 6. Наше вирішення проблеми Маючи у кармані смартфон із встановленим додатком, будь хто з громадян має змогу сфотографувати місце де на його думку мало б бути дерево, та розмістити його на мапі. Даючи тим самим змогу комусь із доброчинців профінансувати посадку цього дерева. Для індивідуальних благодійників та просто свідомих громадян ми даємо змогу профінансувати посадку одного обо декількох дерев. Для цього людині потрібно обрати одну з точок на інтерактивній мапі міста. Обрати з поміж видів дерев, що можуть бути там висаджені, та перевести за допомогою платіжної системи відповідну суму. Дерево посадить одна з компаній аутсорсерів, що спеціалізується на даній послузі. У будьякому місті світу турист має змогу придбати магніт або кинути монетку у фонтан, та лише в Києві у нього буде змога, за пару кліків залишити по собі іменне дерево, яке за ціною недорогого сувеніру будет нагадувати про візит у місто ще десятки років. Великі компанії зможуть легко фінансувати посадку одрузу багатьох дерев влаштовуючи замагання за кількістю дерев. Реалізуючи таким чином соціально-важливу складову своєї діяльності та долучаючись до проблем міста.
 7. 7. IT-складова В основі проекту лежить тандем веб-застосування та мобільног додатку, що дозволяют збирати інформацію про проблемні місця та фінансувати вирішення проблем.
 8. 8. Бізнес-модель Проект буде реалізовано на основі краудфандингу та аутсорсу. Власне Yourtree забезпечує інфраструктуру для збору інформації про точки де мають висаджуватися дерева, оцінює вартість робіт із посадки дерев, знаходить компанії для аутсорсу посадки дерев та збирає за допомогою краудфандингу кошти на посадку дерев. У вартість посадки дерева включається невелика сума, що забезпечує підтримку інформаційної системи та операційні витрати проекту.
 9. 9. Етапи • Етап 1 (до весни 2016 року) • розробка та тестування веб-застосування; • розробка та тестування мобільного дадатку; • узгодження із міською владою порядку посадки дерев (визначення дозволених місць та типів дерев); • пошук аутсорсингових компаній для посадки дерев; • запуск проекту. • Етап 2 (весна 2016 року) • робота проекту, посадка дерев; • медійні компанії та пуляризація проекту серед городян та гостей міста.. • Етап 3 (літо 2016 року і далі) • розширення сфери застосування проекта на інші проблеми (пандуси, меморіальні дошки, пам'ятники, урни, лавки і так далі).
 10. 10. Фінансування Гроші залучені за рахунок перемоги у конкурсі будуть використані для оплати телекомунікаційних послуг, створення додатків, та запуску проекту. Після запуску проект виходить на самоокупність, у вартість посадки дерев включено оперативні витрати та заробітна плата персоналу.
 11. 11. Контактиdopamine.com.ua kosmos.ehp@gmail.com +380 (97) 900-15-52
 • stepankoivan

  Jun. 1, 2015
 • EvgeniaProkofyeva

  Apr. 23, 2015

Ідея проекту Yourtree полягає у створені веб-сайту та мобільного застосування, які б дозволяли будь кому з киян сфотографувати та розмістити на інтерактивній мапі місця де мали б рости дерева, а іншим громадянам - киянам, гостям міста та просто меценатам профінансувати посадку дерев у цих місцях.

Views

Total views

989

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

146

Actions

Downloads

14

Shares

0

Comments

0

Likes

2

×