Prezentacja Justproto

698 views

Published on

Published in: Technology
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
698
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
8
Actions
Shares
0
Downloads
2
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Prezentacja Justproto

 1. 1. JUSTPROTO www.justproto.com
 2. 2. ... i wszystko staje się łatwiejsze
 3. 3. (R)EWOLUCJA • Zredukuj koszty prowadzenia projektu i skróć czas jego prowadzenia • Buduj łatwo funkcjonalne makiety webowe • Udoskonalaj komunikację z zespołem i z klientami • Zwiększ satysfakcję, swoją i wszystkich współpracowników!
 4. 4. JUSTPROTO TO: Szybkie i proste składanie prototypu z dostępnych elementów
 5. 5. SPECJALNOŚĆ JUSTPROTO • Redukujeczas i koszty pracy poprzez znaczne przyspieszenie i udoskonalenie komunikacji między współpracownikami i klientem • Pozwalaszybko wizualizować końcowy efekt, dzięki czemu można łatwo wprowadzać konieczne poprawki • Zwiększa satysfakcję wszystkich współpracujących przy projekcie dzięki polepszeniu wzajemnego zrozumienia i urealnieniu oczekiwań
 6. 6. JUSTPROTO TO: Możliwość tworzenia wielu stron i podstron
 7. 7. SPECJALNOŚĆ JUSTPROTO • Otwierawszystkim potencjalnie zainteresowanym drzwi do procesu współtworzenia aplikacji, co automatycznie sprzyja procesowi twórczemu • Eliminuje czas i wysiłek konieczny do zbierania, organizowania i dystrybuowania feedbacku • Dajedostęp do projektu współpracownikom z całego świata, bez konieczności angażowania IT
 8. 8. JUSTPROTO TO: Szybkość i łatwość użycia
 9. 9. GDZIE JEST ZYSK DLA ZESPOŁU?
 10. 10. PROJECT MANAGER JustProto pomaga Ci zarządzać przepływem informacji. To czyni cały proces projektowania o wiele prostszym. Każdą tworzoną aplikację, niezależnie od jej wielkości, masz dokładnie opisaną na jednej, dedykowanej stronie. Wszystkie poprawki, komentarze wprowadzane są w czasie rzeczywistym. W ten sposób każda osoba biorąca udział w projekcie, której przyznasz dostęp, może zalogować się na dowolnym komputerze i być w każdej chwili na bieżąco z postępem prac. Menedżer plików, natychmiastowy podgląd, proste szablony, edytor tekstu pozwala zsynchronizować każdą czynność i dobrze panować nad harmonogramem projektu. A to oznacza panowanie nad czasem. Dzięki temu możesz zminimalizować koszty projektu.
 11. 11. JUSTPROTO TO: Przejrzyste ustawienie dowolnych parametrów każdego elementu
 12. 12. KLIENT Projekty webowe nie ponoszą porażki z powodu braku wykresów, statystyk czy obrazków. Ponoszą porażkę z powodu braku przejrzystej komunikacji. JustProto to narzędzie, dzięki któremu zyskujesz pełną kontrolę nad procesem tworzenia projektu. Na bieżąco możesz komentować wszelkie zmiany, a jeśli tego nie robisz, to inni – widząc niejasności – na pewno sami poproszą Cię o opinie. Ta aplikacja po prostu wymusza na całym zespole współpracę, przez co skazuje projekt na sukces. W dodatku nie musisz nic instalować ani kupować żadnego oprogramowania – wystarczy, że masz komputer podłączony do internetu. To jedna wielka oszczędność czasu. A czas to pieniądz. Ale to już wiesz.
 13. 13. JUSTPROTO TO: Szablony pozwalające uniknąć powtarzania tej samej pracy
 14. 14. MARKETING JustProto daje Ci dostęp do projektu przez cały czas jego tworzenia. Z każdego miejsca możesz on-line umieszczać notatki i uwagi. Natychmiastowy podgląd i edytor tekstu pozwalają na dzielenie się uwagami na temat pozycjonowania produktu i związaną z tym koniecznością zmian pewnych elementów strony. Po dyskusjach widzisz, kiedy pewne marketingowe niuanse nie są w pełni jasne dla współtwórców i „interweniujesz”. Celna uwaga w odpowiednim momencie może oszczędzić wielu ludziom zbędnej pracy.
 15. 15. JUSTPROTO www.justproto.com

×