Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

2

Share

Download to read offline

економія електроенергії

Download to read offline

Related Audiobooks

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

економія електроенергії

 1. 1. Економія електроенегрії Виконав учень 11 класу Школи І-ІІІ ст. № 90 м. Києва Демидов Микита
 2. 2. МИ МАЄМО ТЕПЛО І ЕЛЕКТРИКУ В КВАРТИРІ ЗАВДЯКИ ПРИРОДНИМ ЕНЕРГЕТИЧНИМ РЕСУРСАМ ЗЕМЛІ. ВУГІЛЛЯ, ГАЗ, НАФТА, ЯДЕРНЕ ПАЛИВО ЕНЕРГЕТИЧНІ ПРИРОДНІ РЕСУРСИ, ВИТРАТИ ЯКИХ, ЛЮДИНА ВЖЕ НЕ В ЗМОЗІ ВІДНОВИТИ АБО РОЗРАХОВУВАТИ НА ТЕ, ЩО ВОНИ ВІДНОВЛЯТЬСЯ ПРИРОДНИМ ШЛЯХОМ.
 3. 3. СПАЛЮЮЧИ ДОБУТІ ІЗ НАДР ЕНЕРГОРЕСУРСИ, МИ ЗАБРУДНЮЄМО ШКІДЛИВИМИ РЕЧОВИНАМИ АТМОСФЕРУ, ВОДУ І ГРУНТ, ЗДОРОВ'Я НАСЕЛЕННЯ ПОГІРШУЕЄТЬСЯ, СКОРОЧУЄТЬСЯ І ТРИВАЛІСТЬ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ, ЗМІНЮЄТЬСЯ ЗВИЧНИЙ КЛІМАТ ЗЕМЛІ.
 4. 4. Енергозбереження та енергозберігаючі технології У сучасному світі питання енергозбереження та економії електроенергії стоять як ніколи гостро. Особливо це стосується нашої країни, де втрати електроенергії досягають десятки відсотків. "Витоки" відбуваються повсюди: у ЖКГ (на побутовому рівні), у промисловості, в паливно-енергетичному комплексі... Тому потенціал енергозбереження України дуже високий. А якщо врахувати той факт, що попит на енергоресурси постійно зростає, підвищуються тарифи на них, а також відбувається погіршення екологічної ситуації, стрімко скорочуються запаси корисних копалин (нафти, вугілля, газу) - в цій ситуації заходи з енергозбереження та енергозберігаючі технології важливі як ніколи!
 5. 5. Декілька порад: 1. Виходячи з кімнати вимикайте світло. 2. Не кип'ятіть води більше, ніж потрібно, і заощадите електроенергію, воду і час. 3. Завжди щільно закривайте дверцята холодильника. При погано наведеному ущільнювачі втрачається багато електроенергії. 4. Вимикайте телевізор з мережі, не залишайте його в режимі дистанційного включення. У масштабі країни це може привести до економії енергії виробленої однієї електростанцією. 5. При покупці побутових електроприладів зверніть увагу на клас споживання енергії (А - кращий) НАЙПРОСТІШІ ДІЇ ДОПОМОЖУТЬ ЗБЕРЕГТИ: ВУГІЛЛЯ, НАФТУ, ГАЗ - НЕВІДНОВНІ ПРИРОДНІ РЕСУРСИ.
 6. 6. Економія електроенергії З усієї споживаної в побуті енергії левова частка - 79% йде на опалення приміщень, 15% енергії витрачається на теплові процеси (нагрівання води, приготування їжі тощо ), 5% енергії споживає електрична побутова техніка і 1% енергії витрачається на освітлення, радіо і телевізійну техніку. Вам буде потрібно 1 кВтг енергії для того, щоб: • 50 годин слухати радіо • 110 годин голитися електробритвою • на 17 годин залишити горіти лампу потужністю 60 Вт • 12:00 дивитися кольоровий телевізор • 2:00 пилососити • прийняти 5 - хвилинний душ • нагріти на 6 градусів повну ванну води (150 л)
 7. 7. Сбереження тепла Є кілька причин втрати тепла в будинках одна з них: через старі дерев'яні вікна. Через те, що батареї закриті тумбами і важкими фіранками. Через ці причини ми купуємо обігрівачі й витрачаємо ще гроші на електрику. Якщо прибрати тумби і підняти фіранки на підвіконня. Купити пластикові або утеплити старі вікна то можна економити 20% -30%.
 8. 8. Экономія води       Аналіз існуючого обсягу водоспоживання покаже, які заходи необхідно проводити в першу чергу і допоможе оцінити їх ефект згодом. Необхідно привести до ладу сантехніку і все обладнання водопостачання. Найчастіше вода просто тече, причому скрізь. Якщо вода постійно: капає з крана, це ~ 24 літри на добу або 720 літрів на місяць; тече з крана це ~ 144 літри на добу або 4000 літрів на місяць; Одна людина за день використовує 6-8 літрів на миття рук та чищення зубів Один спуск унітазу – 15 літрів Одне прийняття ванни – 150 літрів Одне прання – 130-150 літрів
 9. 9. Висновок: МИ МОЖЕМО СПОВІЛЬНИТИ ПРОЦЕС РУЙНУВАННЯ І ЗАБРУДНЕННЯ ПЛАНЕТИ, ЯКЩО БУДЕМО ЗАВЖДИ ЕКОНОМНО ВИКОРИСТОВУВАТИ ЕНЕРГІЮ, ДБАЙЛИВО СТАВИТИСЯ ДО ПРИРОДИ.
 10. 10. Висновок: МИ МОЖЕМО СПОВІЛЬНИТИ ПРОЦЕС РУЙНУВАННЯ І ЗАБРУДНЕННЯ ПЛАНЕТИ, ЯКЩО БУДЕМО ЗАВЖДИ ЕКОНОМНО ВИКОРИСТОВУВАТИ ЕНЕРГІЮ, ДБАЙЛИВО СТАВИТИСЯ ДО ПРИРОДИ.
 • ssuser8a8449

  Oct. 13, 2017
 • andreukorol3

  Jan. 4, 2015

Views

Total views

11,858

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

3

Actions

Downloads

126

Shares

0

Comments

0

Likes

2

×