Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

відпочинок дітей у пришкільному таборі з денним перебуванням

1,120 views

Published on

відпочинок дітей у пришкільному таборі з денним перебування

Published in: Education
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

відпочинок дітей у пришкільному таборі з денним перебуванням

  1. 1. Відпочинок дітей у пришкільному таборі з денним перебуванням Підготувала Плющ Юлія Олегівна Гуманітарна гімназія ім. Т.Г. Шевченка
  2. 2. Які проблеми виникають під час організації роботи пришкільного табору? Як організувати роботу табору?.. Замінити рутинну повсякденну роботу творчою, скрізь побачити позитив, не зводити оздоровлення учнів тільки до харчування, прогулянок на свіжому повітрі, не відкидати жодної цікавої та корисної пропозиції стосовно організації табору – ці завдання треба виконати, щоби 21 день табірної зміни не перетворився на змарнований час. 1.Колектив вихователів – це ті ж самі вчителі, які відпрацювали весь навчальний рік, а не досвідчені працівники заміських таборів. 2.Табір знаходиться не на березі річки й не у лісовому масиві, а на шкільному подвір'ї. 3.Недостатня нормативно-правова база.
  3. 3. Нормативно-правова база 1. Закон України Про оздоровлення і відпочинок дітей. 2. Положення про пришкільний табір з денним перебуванням дітей. 3. Книга наказів табору. 4. Документи, що регламентують роботу табору: а) посадові інструкції; б) організаційні документи; в) проведення методичної роботи з вихователями; г) документи з питань профілактики травматизми та охорони здоров'я.
  4. 4. Табірна план-сітка
  5. 5. Робота з обдарованими дітьми • Особливості організації проектної діяльності у таборі. • Розробки положено про проведення конкурсів для обдарованих дітей.
  6. 6. Ігри та розваги
  7. 7. Ігри та розваги

×