Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

[case study] Komunikace na Linkedin - Kateřina Jasinská

4,433 views

Published on

Kateřina je mou kolegyní z obchodního klubu Business for Breakfast, učí obchodníky jak správně navolávat schůzky a také píše knihu Nejsem kaktus. Ta bude určena právě pro obchodníky, pro které je telefon nezbytnou součástí jejich obchodního procesu a mou rolí bylo udělat okolo značky "Kateřina Jasinská" na sítích trochu haló. Tady jsou konkrétní čísla, jak to po měsíci dopadlo.

Published in: Business
 • Login to see the comments

 • Be the first to like this

[case study] Komunikace na Linkedin - Kateřina Jasinská

 1. 1. [případová studie] KOMUNIKACE NA LINKEDIN&FACEBOOK KATEŘINA JASINSKÁ
 2. 2. [případová studie] KOMUNIKACE NA LINKEDIN&FACEBOOK KATEŘINA JASINSKÁ O Katce: Katka je profesionální lektorka obchodní telefonické komunikace. Učí management i celé obchodní týmy úspěšně si navolávat schůzky a plnit vytyčené obchodní cíle.
 3. 3. [případová studie] KOMUNIKACE NA LINKEDIN&FACEBOOK KATEŘINA JASINSKÁ Zadání: Zvýšit povědomí o značce Kateřina Jasinská na sociálních sítích. Připravit půdu pro prodej plánované knihy Nejsem kaktus. Díky komunikaci zvýšit počet poptávek po službách zlepšení obchodní telefonické komunikace.
 4. 4. [případová studie] KOMUNIKACE NA LINKEDIN&FACEBOOK KATEŘINA JASINSKÁ Návrh řešení: Nastavení základních komunikačních linií na sítích Linkedin a Facebook. Linkedin osobní profil, Facebook firemní stránka. Mírná úprava profilu. Vytvoření jednotícího grafického layoutu navazajícího a podporujícího připravovanou knihu. Analýza cílové skupiny a výběr vhodných komunikačních témat. Komunikace 3x týdně na obou sítích.
 5. 5. [případová studie] KOMUNIKACE NA LINKEDIN&FACEBOOK KATEŘINA JASINSKÁ
 6. 6. [případová studie] KOMUNIKACE NA LINKEDIN&FACEBOOK KATEŘINA JASINSKÁ
 7. 7. [případová studie] KOMUNIKACE NA LINKEDIN&FACEBOOK KATEŘINA JASINSKÁ Výchozí stav Linkedin profilu: ✔︎500+ kontaktů se kterými se nepracovalo ✔︎Shlédnutí profilu: 93 ✔︎Zobrazení příspěvků: 0 - nulová komunikace
 8. 8. [případová studie] KOMUNIKACE NA LINKEDIN&FACEBOOK KATEŘINA JASINSKÁ VÝSLEDKY PO 1. MĚSÍCI ✔︎Shlédnutí profilu: 670x ✔︎Zobrazení příspěvků: 32.000+ ✔︎Zvýšení návštěv webu: +300% ✔︎Počet nových zakázek díky Linkedin: 6
 9. 9. Detaily osobně:-) www.digitaal.cz | www.jiri-kratochvil.cz T: 724 170 007 Linkedin: https://www.linkedin.com/in/jirikratochvilcz/

×