Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Katalog firem 120 vteřin 04122013, Innovation Park a kreativci

Katalog prezentujících firem z netwotkingové akce Jihomoravského inovačního centra. Ke klientům JIC|Innovation Parku jsme přimíchali kreativce a další externí společnosti.

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Katalog firem 120 vteřin 04122013, Innovation Park a kreativci

 1. 1. 16:30 – 17:00 příchod hostů 17:00 – 18:00 představení firem 18:00 – 19:00 networking raut JIC, zájmové sdružení právnických osob Brno, U Vodárny 2, PSČ 616 00 tel. +420 511 205 330 | fax +420 541 143 011 e-mail jic@jic.cz | www.jic.cz
 2. 2. › slovníky do mobilních telefonů, které si stahuje přes 1 milion lidí každý měsíc, › zakázkový vývoj aplikací, › jsme otevření novým typům spolupráce. › partnerství pro promo našich slovníků na trzích po celém světě.
 3. 3. › monitorování a bezpečnost počítačových sítí pro firmy s 50 a více PC, › výměnu start-up zkušeností. › obchodní partnery (VAR, VAD), › technologické partnery v ICT, › dodavatele služeb (web, marketing, právo...).
 4. 4. › referral hiring consultations, › assistance with implementing employee referral programs. › new sales partnerships and opportunities.
 5. 5. › získávání a extrakce informací z webu, › zpracování textových dat, › systémy pro pokročilé vyhledávání v textových datech. › partnery v oblasti jazykových technologií.
 6. 6. › vývoj aplikací na chytré telefony, › vývoj aplikací na Smart TV, › konzultace a analýzu začlenění mobilního nebo televizního řešení do vašeho obchodního případu nebo vašeho IT řešení. › partnery pro návrh grafického designu na špičkové světové úrovni, › obchodní partnery pro nastavení zahraničních obchodních kanálů.
 7. 7. › technologie a řešení pro call centra, podnikové telefonní systémy a hlasová dispečerská centra, › zefektivňování a inovace komunikačních procesů v oblasti telefonické péče o zákazníky, prodeje a telemarketingu, interní firemní komunikace a dispečerského řízení. › partnery pro integraci telefonie a komunikačních procesů do IT systémů, › zákazníky.
 8. 8. › tvorbu textového přepisu k vašemu audiu, › cloudovou službu s API, › zpracování vzdělávacích AV záznamů. › zákazníky, › partnery.
 9. 9. › tvorbu videí stabilizační technikou – steadycamem, › jsme otevření jakékoli spolupráci. › kontakty z fitness trhu, › partnery pro vstup na zahraniční trhy, › distributorské sítě (hotely, fitness, wellness, školy ...).
 10. 10. › jedinečnou platformu pro pořádání akcí, › hledáme nové partnery, › pomoc při organizaci a promování eventů, › ty, kdo by chtěli být součástí našeho projektu. › ulehčení administrativních činností spojených s organizováním veřejných setkání. › potenciální klienty,
 11. 11. › tvorbu simulačních modelů, diskrétních výrobních systémů, identifikaci úzkých míst, vytížení zdrojů, simulaci a optimalizaci pro zkrácení doby výroby, snížení délek front u zdrojů, › plánování, rozvrhování a řízení výrobních procesů, › MES - Manufacturign Execution System, APS - Advanced Planning, System, Kanban, Poka Yoke, Pick To Light, PushPull, Flexibility, Just in Sequence. › koncové uživatele, kterým naše služby pomohou udržet krok s konkurencí, › partnery, kteří využijí naše služby při návrzích nových výrobků, výrobních strojů, › nové odbytové možnosti pro naše služby.
 12. 12. › rychlou a jednoduchou videoprodukci. › zájemce o video.
 13. 13. › zapojení do formování projektu KC, › partnery a kontakty na kulturní a kreativní odvětví, › součást mapování kulturního a kreativního odvětví v Brně a JmK. › informace, návrhy funkcí KC, › investory.
 14. 14. › cestu k designu, › design jako kreativní inovaci, › design jako nástroj konkurence. › zájem o design.
 15. 15. › propojení světa designu a světa byznysu, › design, › zájemce o design a partnery pro rozvoj procesního přístupu v designu, › design management. › investory pro svůj projekt, › spolupracovníky (nedesignéry) pro designérské projekty.
 16. 16. › produkce originálního reklamního videa, › návrhy reklamních sloganů. › kreativní solitéry z oboru audio-vizuální tvorby.
 17. 17. › produkční a postprodukční zázemí audiovizuálním projektům včetně filmové a osvětlovací techniky, › desetiletou zkušenost v oboru, › profesionální tým s myšlením 21. století. › pozoruhodné projekty, › talentované tvůrce, › externí spolupracovníky se stejnou krevní skupinou.
 18. 18. › produkční a dramaturgické zázemí a zastřešení komerčních i nekomerčních projektů, › kvalitní postprodukci, › především oceňovaného střihače. › náměty, scénáristy, › koprodukci – spolupráci.
 19. 19. › reklamy, › videoklipy, › hrané filmy. › spolupracovníky z kreativních oborů, › partnery a klienty z oblasti PR a reklamních agentur.
 20. 20. › pohyblivý obraz. › chytré a talentované lidi, › klienty s rozhledem.
 21. 21. › dlouhé fotografie, › světlo a stín, › každou výzvu pro moje fotografie, › emoce. › chci si hrát.
 22. 22. › celkové proměny image, úpravy na fotky/videa, › kreativní focení týmů ve firmách, › obchodní perfnety pro rozšíření našeho portfolia nejlépe ohledně natáčení videí, › focení produktů s lidmi fotopříběhy. › a také bychom i my chtěli mít firemní video.
 23. 23. › podporu při pronikání na zahraniční trhy, › podporu při jednání s investory, › nový občanský zákoník. › zajímavé projekty, › možnost spolupráce s novými klienty, › prohloubení vztahů se stávajícími klienty.
 24. 24. › komplexní řešení všech finančních potřeb klienta na jednom místě, › revoluční projekt RODINNÝ PRÁVNÍK (komplexní právní ochrana celé rodiny za cenu dvou lístků do kina), › vlastního virtuálního operátora Allrisk EFFECTIVE s bonusovým spořícím programem. › nové obchodní zástupce, › zájemce o tipařskou provizní spolupráci, › klienty hlavně pro výše zmíněné unikátní projekty.
 25. 25. › webdesign, › tvorbu webových stránek a aplikací. › kontakty na možné klienty a kolegy z oboru.
 26. 26. › pomoc při návrhu digitálního produktu či služby, › UX orientovaný interakční a vizuální design, › fůru dobrých rad. › seriózní projekt se skutečnou vůlí uspět, › projekt řešící smysluplný problém, › funkční a stimulující týmovou práci.
 27. 27. › koučink pro cizince a experty v anglickém a německém jazyce se zaměřením na migrační krizi, prevenci vyhoření, profesní a osobní rozvoj, › tvorbu a realizaci programů rozvoje talentů pro firmy. › kontakty z řad firem pro šíření nabídky cizojazyčného koučinku mezi zaměstnanci.
 28. 28. › účetní služby, › nové zákazníky, › daňové poradenství, › nové partnery. › reportingy.
 29. 29. › podporu pro začínající firmy v oblasti daňové, právní a finanční. › budoucí Apple, Google, Baťu, Škodu nebo Avast, které bychom jako ‘service angel’ rádi podpořili na cestě za úspěchem.
 30. 30. › český live chat pro internetové stránky, › poradenství v oblasti live chat marketingu. › zkušené Java, PHP, JavaScript vývojáře.

×