Katalog 120plus 19_03_2013

311 views

Published on

Networkingové setkání na téma energetika

Published in: Business
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
311
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
10
Actions
Shares
0
Downloads
3
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Katalog 120plus 19_03_2013

 1. 1. 14:30–15:00 příchod hostů15:00–16:30 představení jednotlivých firem v rozsahu 120 vteřin JIC, zájmové sdružení právnických osob16:30–17:30 networking raut Brno, U Vodárny 2, PSČ 616 00 tel. +420 511 205 330 | fax +420 541 143 011 e-mail jic@jic.cz | www.jic.cz
 2. 2. › vysokoteplotní › projektové partnery, celohliníkové lano ACCR › odbyt v oblasti českých pro VVN a ZVN nadzemní energetik. vedení,› ekologické hasivo NOVEC 1230 pro hašení VN a VVN prvků a transformátorů do 110kV.
 3. 3. › sebe jako silného partnera › možnost seznámit se s pro vývoj v oblasti výrobků vývojovými centry/firmami a technologií pro na Moravě/ČR energetiku. › potenciální partnery pro další vývoj/rozvoj.
 4. 4. › kompletní nabídku BPS, › nové technologie OZE,› konzultace v legislativě, o › dodavatele komponent pro podmínkách připojení a vyvedení výkonu výkaznictví,› podílení se na projektech vyžadující odbornou způsobilost firmy.
 5. 5. › sofistikovaná energeticky › obchodní a rozvojové optimalizovaná řešení, příležitosti,› odborné, praktické › nové myšlenkové směry. zkušenosti z oblasti vývoje a dodávek tepelných, chladicích a automatizačních systémů.
 6. 6. › řešení výzkumných a › spolupráci v projektech vývojových úkolů, VaV,› expertizy, › zakázky smluvního› partnerství ve VaV výzkumu, projektech. › partnerství.
 7. 7. › zkušenosti se spalováním › užití energetických produktů po instalaci DESOx, DENOx černého uhlí z Karvinska, k čištění spalin,› zkušenosti se spalováním › zkušenosti se spalováním uhlí ve směsi s cílem změnit vlastnosti černého uhlí z Polska, při spalování (vliv Vdaf, změna› zkušenosti se spalováním vlastností popele atd.), černého uhlí z Ruska, › kombinované spalování plyn - uhlí, rychlost změny výkonu Ukrajiny. kotle např. zmenšením objemu příkonu plynu.
 8. 8. › využití šedých a dešťových › tepelné a spalinové vod, výměníky,› energie z šedých a › sušení kalů z ČOV. odpadních vod.
 9. 9. › výzkum, › nové aplikace.› vývoj,› nové aplikace s pružinami.
 10. 10. › regionální scénáře › inovace v oblasti globální klimatických změn, změny a adaptace.› metodiku a výpočty uhlíkových stop,› výzkum biopaliv třetí generace.
 11. 11. › vývoj technologií pro akumulaci energie,› vývoj a testování nízkoemisních zdrojů menších výkonů,› výzkum efektivnějšího využití biomasy různého původu.
 12. 12. › regulované elektrické › systémové integrátory pro pohony, průmyslovou automatizaci.› frekvenční měniče,› motory a servomotory.
 13. 13. › systémy měření a řízení › dodavatele technologií, spotřeby elektřiny, vody, kteří by s výhodou využili plynu, naše systémy měření a› maximalizaci využití regulace. energie z vlastních zdrojů (FVE, kogenerace, ...),› automatizované udržování spotřeby objektu v pásmu 1/4 hodinových limitů.
 14. 14. › dodávku bioplynových › obchodní příležitosti po stanic, celé Evropě,› dodávku zařízení na úpravu › partnery pro dodávky bioplynu na kvalitu zařízení a techologií. zemního plynu.
 15. 15. › technologie pro energetické › partnery z oblasti využití biomasy a odpadů, energetiky se zájmem o› technologie pro čištění námi nabízené technologie. spalin a plynů,› hořákové systémy.
 16. 16. › zvyšování efektivity a › výrobní společnosti. optimalizace firemních procesů,› služby hodinového manažera,› zvyšování osobnostního potenciálu zaměstnanců (koučink, školení).
 17. 17. › technologie pro správu a › obchodní partnery pro mapování energetických a energetiku v ČR i v inženýrských sítí, zahraničí.› efektivní řízení pracovníků v terénu.
 18. 18. CTO
 19. 19. › intranet jako službu, › partnery pro společný vývoj› pokročilé IT technologie za a prodej našich řešení, dostupnou cenu, › nové zákazníky,› data a informace k dispozici › nové podněty pro inovace. vždy a všude.
 20. 20. › optimalizace výrobních a › nové zákazníky, logistických systémů, › možnosti odbytu› plánování & virtuální simulačních SW, zprovoznění pomocí › spolupráci při vývoji simulace a vizualizace, simulačních SW.› vývoj SW včetně školení uživatelů diskrétních simulačních nástrojů.
 21. 21. › odpínače, › komponenty,› odpojovače, › partnery.› zkratovny.
 22. 22. › standardní průmyslové pece › partnery/distributory pro a sušárny, vstup na nové zahraniční› atypické zakázkové projekty trhy, pro tepelné zpracování, › potenciální zákazníky.› energetické audity pecí ve slévárnách hliníku.
 23. 23. › měřicí přístroje pro › zákazníky z průmyslu, energetiku, › provozovatele› měřicí kampaně. energetických sítí.
 24. 24. › zakázkový výzkum v oblasti › společnosti a instituce se výroby a zpracování zájmem zapojit se do biopaliv, partnerského výzkumu,› optimalizaci provozních › firmy se zájmem o parametrů kotlů na spolupráci se studenty spalování biomasy, (stáže, diplomové práce› vývoj HW/SW řešení pro apod.). řízení procesu práce kotlů.
 25. 25. › komponenty pro Smart › zajímavé projekty i ve fázi Grid: analyzátory kvality, výzkumu. PMU, sofistikované a rychlé řízení střídačů...,› diagnostiku a prediktivní údržbu,› konzultace.
 26. 26. › spolupráci v rámci projektu › firmy z oblasti energetiky s FIRE, který je problémy z hlediska mezinárodním projektem zabezpečení ICT v rámci podpořeným v rámci 7. energetiky, Smart girds, Rámcového programu SCADA etc. (výzva FP7-ICT-2011-8, projektovými partnery jsou ICT klastry ze Španělska, Velké Británie, Německa, Belgie, ČR a Estonska).
 27. 27. › rádiový dispečerský systém › zákazníky, kterých se týká pro řízení terénních problematika dispečerského pracovníků a krizových a krizového řízení, situací, › partnery pro obchodní nebo› budování hlasových a technickou spolupráci. datových rádiových sítí.
 28. 28. › prezentaci firmy, › partnery a zájemce o naše› představení inovativního produkty. řešení-produktu FAME.
 29. 29. › výzkum a vývoj v oblasti › partnery pro společnou komunikací, senzorů a účast v projektech TAČR, informačních technologií, FP7...› spolupráce na společných výzkumných projektech,› získání studentů pro společnou práci.
 30. 30. › specializované právní › inovativní společnosti v služby v oblasti energetiky, oblasti efektivní výroby a› komplexní právní spotřeby energie, poradenství v oblasti úspor › partnery pro vytvoření energie, společného produktu, jehož› monitoring energetické součástí by byly právní legislativy. služby.
 31. 31. › certifikace, › seriozní partnery pro› inspekce, dlouhodobý pracovně- obchodní vztah.› testování.
 32. 32. › odborné služby britským › obchodní příležitosti v společnostem, hledající příležitosti v zahraničí s cílem maximalizovat České republice, včetně obchodní potenciál, firem, které by měly zájem o› pomoc zahraničním společnostem spolupráci s britskými při hledání obchodních partnerů ve partnery v nejrůznějších Velké Británii, oblastech.› informace českým firmám, které chtějí podnikat v Británii anebo obchodovat s britskými společnostmi.Podporujeme britský vývoz a investice do ČR aposkytujeme rady a pomoc britským firmám, které již načeském trhu působí.
 33. 33. › vypracování simulačního › průmyslové partnery pro modelu výroby za použití navázání spolupráce v simulačních a APS systémů, oblastech:› navržení metody na snížení • simulace a optimalizace výroby průběžných dob zakázek s • plánování a rozvrhování výroby typu APS ohledem na úzká místa • výrobní logistika výroby a kapacitního • štíhlá výroba vytížení zdrojů, › partnery pro řešení› navržení nových algoritmů krátkodobých i plánování výroby. dlouhodobých projektů.
 34. 34. › výpočetní algoritmy › vývojové a komerční pro optimalizaci, spolupráce. estimaci a predikci distribučních i přenosových soustav.

×