Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

місячник пожежної безпеки зош і ііі. № 9

521 views

Published on

124фык

Published in: Career
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

місячник пожежної безпеки зош і ііі. № 9

  1. 1. У квітні 2015 року в Білицькій ЗОШ І-Ш. Н: 9 Добропільської міської ради було проведено місячник пожежної безпеки найвищими цінностями суспільства є життя і здоров*я дітей. Щоб дитина розвивалася гармонійно, була життєрадісною, виростала повноцінним громадянином, вона повинна бути насаьщеред здоровою морально і фізично. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надіііт-шїт фундамент знань на майбутнє. Адже з кожної маленької дитини колись виростуть дорослі люди, а потім - батьки, які будуть передавати свої знання та вміння наступним поколінням. У нашому прогресивному сьотоденні обізнаність дітей правилам пожежної безпеки вкрай важлива. місячник пожежної безпеки «Обережно - вогонь! » проводиться для того, щоб діти знали, як поводитися в екстремальних ситуаціях, розрізняти поняття «безпека» і «небезпека». Тому на педагогічний колектив покладається відповідальність за цілеспрямоване формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров'я, адекватних реакцій на різноманіпті чинники ризику для життя. Педагогічний колектив приділяє особливу увагу навчанню дітей правилам пожежної безпеки. Ознайомлювати учнів з Правилами пожежної безпеки педагоги починають з перших днів навчання. оптимально діяти в різноманітних надзвичайт-шх та екстремальних ситуаціях, надавати першу медичну, само- та взаємодопомогу можна навчити тільки застосовуючи різноманітні форми та методи виховної роботи, у тому числі інтерактивні, практичні, проблемно-пошукові тощо.
  2. 2. ГОЛОЄНІЬРІІІІ завданнями для ттедагогічного КОЛЄКППІ6З' З ІППІШНЬ ІІОЖЄЖНОЇ 683118101 62' о навчання дітей правилам пожежної безпеки та дотримат-шя учнями ЦИХ Правил у повсякденному житті; о виховання у дітей розуміт-шя важких наслідків з причин порушення Правил пожежної безпеки; о формуват-шя в учнів навичок обережного поводження з вогнем, правильнот поведц-пси під час пожежі; о надання першої медичної, само- та взаємодопомоги у випадку травмування; ` и . о моделювання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях. Різноманітною за змістом і формою профілактичною роботою з тштань пожежної безпеки було охоплено 100% учнів навчального закладу.
  3. 3. Класна година-КВК «Школа пожежних Наук» 4 клас
  4. 4. Відеопекторїй. «М попередкаеш» 94.1 клас

×