Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Концепція розвитку велоінфраструктури міста Полтави на 2016-2020 рр. (чернетка)

1,354 views

Published on

Концепція розвитку велоінфраструктури міста Полтави на 2016-2020 рр. розроблялась у рамках проекту «Полтава велосипедна», який реалізується у Полтаві з березня 2015 року.

Впродовж 6 місяців у Полтаві проводили спеціальні робочі зустрічі (воркшопи), під час яких до розробки документу долучались місцеві велоактивісти та велосипедисти, експерти з транспортного планування, представники структурних підрозділів Полтавської міської ради (представники управлінь містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, культури, сім’я, молоді та спорту та ін.).

Велоконцепція містить аналіз наявного досвіду створення велоінфраструктури в містах України та закордоном, а також пропонує схему майбутньої веломережі міста. Реалізація Велоконцепції запланована у кілька етапів (підготовчий та основний).

Published in: Government & Nonprofit
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Концепція розвитку велоінфраструктури міста Полтави на 2016-2020 рр. (чернетка)

 1. 1. КОНЦЕПЦІЯ РОЗВИТКУ ВЕЛОСИПЕДНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ МІСТА ПОЛТАВИ НА 2016-2020 РР.
 2. 2. Вступ
 3. 3. Розділ І Загальні положення
 4. 4. Розділ ІІ Організація велосипедного руху. Характеристика велосипедної інфраструктури.
 5. 5. Розділ ІІІ Організація велосипедного руху в місті Полтава
 6. 6. Розділ ІV Етапи реалізації Концепції
 7. 7. Розділ V Очікувані результати
 8. 8. Розділ VI Додатки
 9. 9. Концепція розвитку велоінфраструктури м. Полтави на 2016-2020 рр. є результатом групової роботи пол- тавських велосипедистів, велоактивістів, представників громадських організацій, експертів з транспортного планування та представників структурних підрозділів полтавського міськвиконкому. Документ розроблений у рамках проекту «Полтава велосипедна». Проект «Полтава велосипедна» фінансується Європейським Союзом в рамках Програми малих грантів для велосипедних активістів, яку реалізують ГО «Центр соціальних та ділових ініціатив» та ГО «Асоціація вело- сипедистів Києва» в рамках проекту «Розвиток велотранспорту задля добробуту громад». Проект розро- блений і впроваджується ініціативною групою громадських організацій «СІТІ ЛАБ» та «ВелоПолтава»

×