Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

ZŠ a MŠ Brezovica

 • Login to see the comments

 • Be the first to like this

ZŠ a MŠ Brezovica

 1. 1. ZŠ s MŠ Brezovica Ján Pavlovský Peter Hroš Joseph Schumacher Timotej Sobota Sofia Angelovičová Katarína Múdra Rebeka Hodošiová Martina Dudová Mária Dobrovičová Mária Schumacher
 2. 2. O našej obci Najstaršia zmienka o obci pochádza zo sedemdesiatych rokov 13. storočia, konkrétne z roku 1274. V súčasnosti žije u nás vyše 1700 obyvateľov. Nájdete u nás pekný kostol, obnovenú školu a veľa iných krásnych miest.
 3. 3. eTwinningový maratón Okrem krásnych miest sú však aj také, ktoré sa nám nepáčia. Keďže my ich zmeniť ešte nemôžeme, pokúsili sme sa o to aspoň imaginárne.
 4. 4. Prvé miesto je okolo rieky Torysa. Tam by sme chceli urobiť chodníček pre cyklistov a skrášliť brehy rieky. Autorom „skrášlenia“ je Jožko Schumacher. Takto to vyzerá teraz. A takto by to mohlo vyzerať.
 5. 5. Toto nie je škaredé miesto, ale Rebeka Hodošiová si tu vysnívala cyklistickú cestičku.
 6. 6. No nevyzerá to tu strašne pri tej našej rieke Toryse? A takto by to mohlo vyzerať. Niektoré zmeny by ani nestáli veľa peňazí. Návrh pani učiteľky Dobrovičovej.
 7. 7. Verili by ste, že je to jedna a tá istá fotka? Z tohto kamenného odpadu by sa dal postaviť napríklad zaujímavý kamenný dom. Autorka: pani učiteľka Dobrovičová.
 8. 8. Tento most je vstupnou bránou do našej obce. Pre návštevníkov Brezovice to nie je pekné privítanie. Čo by asi povedali na to, keby ich vítal takýto kvetinový koberec pani učiteľky Dobrovičovej?
 9. 9. A toto sme my autori.
 10. 10. A toto sme tiež my  .
 11. 11. Aj toto sme my.
 12. 12. Toto sú naše pani učiteľky.

×