Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Sepetli Vinç Kiralama

761 views

Published on

İstanbul’un tüm ilçelerine sepetli vinç kiralama hizmeti veren şirketimiz, son model vinçleri ve işinde uzman vinç operatörleriyle vinç ve forklift ihtiyacı olan tüm özel ve tüzel kişilere hizmet vermektedir. Firmamızda görev yapan tüm operatörlerimiz işinin ehli ve sertifikalıdır. Kurulduğu günden bu yana hiç bir kazaya karışmayan firma araç ve operatörlerimiz düzenli olarak sağlık taramasından geçmektedir. Sepetli vinç ile işlerini yapmak zorunda olan tüm sektörlerdeki firmaların her zaman hizmetindeyiz. Araç filomuzda vinçlerin sepetli, sepetsiz tüm model ve cinslerinin bulunması nedeniyle geniş bir ihtiyaç ve müşteri ağına hitap ediyoruz. Başta inşaat firmaları olmak üzere, reklam sektörü, dizi, sinema sektörü ve organizasyon firmalarına kadar tüm sektörlere hizmet veren sepetli vinç kiralama şirketimiz nitelikli ve nicelikli araç filosu, uzman operatörleri ve hesaplı fiyat avantajlarıyla müşterilerine ulaşmaktadır.

  • İstanbul’un tüm ilçelerine sepetli vinç kiralama hizmeti veren şirketimiz, son model vinçleri ve işinde uzman vinç operatörleriyle vinç ve forklift ihtiyacı olan tüm özel ve tüzel kişilere hizmet vermektedir. Firmamızda görev yapan tüm operatörlerimiz işinin ehli ve sertifikalıdır. Kurulduğu günden bu yana hiç bir kazaya karışmayan firma araç ve operatörlerimiz düzenli olarak sağlık taramasından geçmektedir. Sepetli vinç ile işlerini yapmak zorunda olan tüm sektörlerdeki firmaların her zaman hizmetindeyiz. Araç filomuzda vinçlerin sepetli, sepetsiz tüm model ve cinslerinin bulunması nedeniyle geniş bir ihtiyaç ve müşteri ağına hitap ediyoruz. Başta inşaat firmaları olmak üzere, reklam sektörü, dizi, sinema sektörü ve organizasyon firmalarına kadar tüm sektörlere hizmet veren sepetli vinç kiralama şirketimiz nitelikli ve nicelikli araç filosu, uzman operatörleri ve hesaplı fiyat avantajlarıyla müşterilerine ulaşmaktadır. www.kiraliksepetlivinc.com.tr
       Reply 
    Are you sure you want to  Yes  No
    Your message goes here

Sepetli Vinç Kiralama

  1. 1. Kiralık Sepetli Vinç ve Kiralık Forklift Firması (532) 671 61 86 Sepetli Vinç Kiralama ve Forklift Kiralama Hizmeti İstanbul özgün konumunda 2002 yılında Vinç Kiralama Servisini kurduk. Firmamız dahiyane bir uzaktan kumanda sistemi birimine dönüştürülerek, girişimci ruhumuz sayesinde araç sayısını hızla çoğaltarak, kısa sürede daha büyük bir tesis haline geldi. İstanbul gibi merkezi bir konumda bulunan firmamız günbegün vinç ve forklift filosuna yeni araçlar ve nitelikli ve sertifikalı personeller eklemektedir. Kiralık Sepetli Vinç İstanbul’un tüm ilçelerine sepetli vinç kiralama hizmeti veren şirketimiz, son model vinçleri ve işinde uzman vinç operatörleriyle vinç ve forklift ihtiyacı olan tüm özel ve tüzel kişilere hizmet vermektedir. Firmamızda görev yapan tüm operatörlerimiz işinin ehli ve sertifikalıdır. Kurulduğu günden bu yana hiç bir kazaya karışmayan firma araç ve operatörlerimiz düzenli olarak sağlık taramasından geçmektedir. Sepetli vinç ile işlerini yapmak zorunda olan tüm sektörlerdeki firmaların her zaman hizmetindeyiz. Araç filomuzda vinçlerin sepetli, sepetsiz tüm model ve cinslerinin bulunması nedeniyle geniş bir ihtiyaç ve müşteri ağına hitap ediyoruz. Başta inşaat firmaları olmak üzere, reklam sektörü, dizi, sinema sektörü ve organizasyon firmalarına kadar tüm sektörlere hizmet veren sepetli vinç kiralama şirketimiz nitelikli ve nicelikli araç filosu, uzman operatörleri ve hesaplı fiyat avantajlarıyla müşterilerine ulaşmaktadır. Ticari ve endüstri alanlarda uygun maliyetli çözümler için vinç kiralama şirketimiz, gelişmiş güvenlik, zamanında teslimat, verimlilik, kalite ve deneyim ilkelerine bağlı olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Kiralık Forklift Bir gün ya da beş yıl süreyle, ne kadar süreyle bir forklift ihtiyacınız olursa olsun, firmamızda sizin için mutlaka bir kiralık forklift çözümü vardır. Biz özel ihtiyaçlarınıza uygun, kısa ve uzun vadeli forklift kiralama seçenekleri ile, her türlü özel projenize ivedi olarak katılım sağlayarak çözüm sağlıyoruz. Sektördeki başarımızın en büyük göstergesi sürekli artan kaliteli müşteri portföyümüzdür. Kiralık Sepetli Vinç ve Forklift Kiralama Hizmeti Verdiğimiz İstanbul İlçeleri Kiralık Sepetli Vinç Hizmeti Verdiğimiz İstanbul İlçeleri: Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu. http://www.kiraliksepetlivinc.com.tr web sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

×