Si u falën këta profetë: Ibrahimi, Musa, Isa dhe Muhamedi (paqja qoftë mbi të gjithë këta ) ?

297 views

Published on

Si u falën këta profetë: Ibrahimi, Musa, Isa dhe Muhamedi (paqja qoftë mbi të gjithë këta ) ?


Shqip ( Albanian language )


http://goo.gl/Ip4LUd


#Si , #falën , #këta , #profetë , #Ibrahimi, #Musa , #Isa , #dhe , #Muhamedi , #paqja , #qoftë #mbi , #të , #gjithë , #këta ,
#Shqip , #Albanian , #language

Published in: Education
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
297
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
4
Actions
Shares
0
Downloads
3
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

×