Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Co to jest iPresso?

307 views

Published on

Na kilkunastu slajdach opisujemy czym jest iPresso oraz wybrane możliwości.

Published in: Business
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Co to jest iPresso?

 1. 1. Co to jest Skup się na strategii i pomysłach, iPresso zajmie się resztą.
 2. 2. System zintegrowanego marketingu, który integruje w 1 miejscu m.in. e-mail marketing ze śledzeniem kontaktów i szczegółowym raportowaniem. e-PR publikacja, dystrybucja, monitoring. Zarządzanie Social Media W jednym miejscu zarządzanie wieloma profilami, aplikacjami, raportami i zaangażowaniem. Monitoring mediów, internetu, portali społecznościowych, zachowania i cech kontaktów. Marketing Automation +marketing CRM kompleksowe i proste w użyciu potężne narzędzie tworzenia automatycznie działających programów marketingowych na małą i dużą skalę. Raportowanie on-line przyjazne, generowane automatycznie, esportowane do dokumentów w formie zestawień i wykresów.
 3. 3. iPresso to system zintegrowany, bo: o zintegrowane działania dają najlepsze efekty, o szybka reakcja wymaga dostępu do profesjonalnych narzędzi natychmiast i na żądanie, o korzystanie z wielu specjalistycznych aplikacji i systemów oraz dostawców jest coraz bardziej czasochłonne i trudne do koordynacji, o uruchamianie kompleksowych, wielokanałowych działań z jednego miejsca jest tańsze, szybsze i skuteczniejsze.
 4. 4. iPresso: o zwiększa efekty działań, o monitoruje szum informacyjny, o realnie wspiera sprzedaż o realnie wspiera budowę wizerunku. iPresso powstało i jest rozwijane przy ścisłej współpracy z marketerami.
 5. 5. Dlatego iPresso, to narzędzie, które spełnia wymagania: o Jest all-in-one – wiele nowych, profesjonalnych narzędzi i usług marketingowych w 1 miejscu. o Jest mobilne i niezależne od sprzętu firmowego. Nie wymaga zakupu sprzętu. o Rozwija się tak, jak zmienia się marketing. Dba o rozwój użytkowników. o Nie wymaga dużego budżetu i procesu wdrożenia. Działa w międzynarodowych korporacjach, MSP, uczelniach, miastach i nowych projektach.
 6. 6. Informacja zostaje przekazana do pożądanej grupy kilkoma kanałami komunikacji jednocześnie Dystrybucja informacji dla mediów. Bezpośrednia publikacja w systemach redakcyjnych mediów Zindywidualizowany e-mailing Publikacja w internetowym biurze prasowym Powiadomienia w mediach społecznościowych
 7. 7. Raportowanie dystrybucji, zachowania kontaktów i efektów non-stop m.in.: Raportowanie. Przegląd bieżącej sytuacji Raporty z monitoringu mediów, internetu i portali społecznościowych Szczegółowe raporty z wysyłki e-mailingu Raporty aktywności kontaktów np. w reakcji na dystrybucję informacji prasowych
 8. 8. Zarządzanie profilami, fanpage’ami, postami, komentarzami, aplikacjami, widgetami z badaniem zaangażowania i monitoringiem. Zarządzanie mediami społecznościowymi Szybka reakcja w Social Media dzięki integracji portali społecznościowych.
 9. 9. Tworzenie landing page, szablonów PDF, e-maili, newsletterów, ankiet internetowych, formularzy zapisu. Paleta narzędzi. Własne kolekcje szablonów. Wizualne edytowanie e-maili, stron, szablonów. Proste w obsłudze generatory ankiet i formularzy internetowych.
 10. 10. Łatwe tworzenie i prowadzenie wielu wyrafinowanych programów marketingowych do różnych grup celu i kontaktów. Marketing Automation. Tworzenie kampanii w formie grafów na zasadzie „przeciągnij upuść” Raporty z przebiegu kampanii Kampanie z zaplanowanymi, automatycznymi działaniami
 11. 11. Raporty on-line: w formie zestawień i wykresów z automatycznym eksportem m.in. do PDF, jpg, csv.
 12. 12. To system przejrzysty, czytelny, prosty i szybki w obsłudze.
 13. 13. Ergonomia pracy: możliwości dostosowania wyglądu, uprawnień i ustawień systemu dla każdego użytkownika
 14. 14. Zarządzanie: Facebook Twitter YouTube Monitoring i raporty Strony Landing Page Zarządzanie kontaktami Obsługa mediów Ankiety badania opinii Monitoring internetu i społeczności Profesjonalny e-mailing Monitoring ruchu i kontaktów na stronach www Automatyczna obsługa tysięcy potencjalnych klientów Wielokanałowe kampanie Aplikacje Facebook Wszystko pod ręką, wszystko pod kontrolą
 15. 15. Wybrane referencje Katarzyna Kierach, dyr. Marketingu: „Decydując się na aktywację systemu iPresso postawiliśmy sobie za cel zintegrowanie informacji dotyczących przede wszystkim Public Relations w jednym miejscu.” Jacek Szymik-Kozaczko, rzecznik prasowy: „Narzędzia, jakie zapewnia system są w pełni profesjonalne i nowoczesne. Współpraca z firmą encja.com – dostawcą systemu iPresso, przebiega wzorowo.” Rafał Łysy, Naczelnik Wydziału Informacji i Promocji: „Dużą korzyścią dla nas jest zebranie informacji pochodzących z monitoringu oraz dystrybucji informacji z raportami w jednym miejscu. Konsekwentnie uruchamiamy kolejne usługi i procesy obsługiwane przez iPresso.” Z iPresso korzystają firmy w różnych branżach, miasta, uczelnie wyższe.
 16. 16. Więcej informacji również tutaj: http://ipresso.pl encja.com S.A. Katowice 40-384 ul. Ks. Bpa Bednorza 2a-6 Telefon: +48 32 720 95 81 e-mail: biuro@encja.com KRS: 0000421253 NIP: 634-267-80-33 REGON: 240896140 Kapitał zakładowy: 600 000,00 złotych w całości opłacony

×